Slovensko – Německo | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Pittsburgh – Colorado | 2:1 (po pr.) | | | Tampa – San Jose | 3:4 (po pr.) | | | Detroit – Edmonton | 2:5 (kon.) |
NY Islanders – Seattle | 4:0 (kon.) | | | Nashville – Vegas | 1:5 (kon.) | | | Chicago – Anaheim | 2:3 (po pr.) |
Česko – Švýcarsko | 2:0 (kon.) |
Hronov – Děčín | 3:7 (kon.) | | | Jablonec n/N – Benátky n/J | 7:6 (4:3 po s.n.) | | | Klatovy – Písek | 4:0 (kon.) |
Val. Meziříčí – Opava | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | Kopřivnice – Havířov | 6:1 (kon.) | | | Znojmo – Vel. Meziříčí | 5:0 (kon.) |
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod | 0:5 (kon.) | | | Vyškov – Žďár n/S | 7:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Vrchlabí | 4:2 (kon.) |
Kobra – Příbram | 2:4 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Chomutov | 5:6 (po pr.) | | | Tábor – Letňany | 2:1 (kon.) |
Řisuty – Cheb | 7:3 (kon.) |
Švédsko – Finsko | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Německo – Česko | 1:5 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – BO Ostrava | 3:13 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Chrudim | 4:3 (po pr.) |
po s.n. (2:3)
Švédsko
3:4
(1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Finsko
Kopejda
Branky a nahrávky:
10. Ekberg (Gästrin), 39. Frondell (Sjöström, Novotny), 45. Klingsell (Ekberg, Gästrin) – 26. Kotajärvi (Westergard), 34. Westergard (Joki, Orpana), 54. Pakarinen (Kotajärvi), rozh. náj. Somervuori
Rozhodčí: Kubičík – Veselý, Peluha
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Ekberg (SWE)
1:1 Kämäräinen (FIN)
2. série:
1:1 Frondell (SWE)
1:2 Rajala (FIN)
3. série:
2:2 Ihs Wozniak (SWE)
2:3 Sumervuori (FIN)
4. série:
2:3 Klingsell (SWE)
2:3 Virtanen (FIN)
5. série:
2:3 Sjöström (SWE)
Švédsko:
Ringquist (Härenstam) – Sjöström, Lindgren, Boumedienne, Annborn, Hallin, Dahlqvist (A), Holmgren – Laksonen, Frondell (A), Novotny, Gästrin (C), Ekberg, Klingsell, Krantz, Sonestedt, Ihs Wozniak, Bräutigam, Andersson, Morin, Styf.
Náhradníci:
Trenér: Korpinen Markus
Finsko: Sammalniemi (Kerkola) – Ervasti, Kotajärvi (A), Saari (C), Paju, Ruotsalainen, Uusitalo, Sippola – Kämäräinen, Mensonen, Pietiläinen, Somervuori, Joki (A), Aaltonen, Westergard, Orpana, Mattila, Pakarinen, Strömberg, Virtanen, Rajala.
Náhradníci:
Trenér: Salo Valtteri
Náhradníci:
Trenér: Korpinen Markus
Finsko: Sammalniemi (Kerkola) – Ervasti, Kotajärvi (A), Saari (C), Paju, Ruotsalainen, Uusitalo, Sippola – Kämäräinen, Mensonen, Pietiläinen, Somervuori, Joki (A), Aaltonen, Westergard, Orpana, Mattila, Pakarinen, Strömberg, Virtanen, Rajala.
Náhradníci:
Trenér: Salo Valtteri
Rozhodčí: Kubičík – Veselý, Peluha
Diváci:
Švédsko: Anton Ringquist
Finsko: Jesper Kotajärvi
Hallin – 2 min., krosček.
Ruotsalainen – 2 min., držení.
Bräutigam – 2 min., držení.
Vyloučení v týmu Finsko:
Mattila – 2 min., držení.
Andersson – 2 min., podrážení.
Holmgren – 2 min., vysoká hůl.
Krantz – 2 min., podrážení.
Klingsell – 2 min., hákování.
Sippola – 2 min., držení.
Annborn – TS, hákování.
Saari – 2 min., podrážení.
Švédsko: Ringquist (Härenstam) – Sjöström, Lindgren, Boumedienne, Annborn, Hallin, Dahlqvist (A), Holmgren – Laksonen, Frondell (A), Novotny, Gästrin (C), Ekberg, Klingsell, Krantz, Sonestedt, Ihs Wozniak, Bräutigam, Andersson, Morin, Styf.
Trenér: Korpinen Markus
Finsko: Sammalniemi (Kerkola) – Ervasti, Kotajärvi (A), Saari (C), Paju, Ruotsalainen, Uusitalo, Sippola – Kämäräinen, Mensonen, Pietiläinen, Somervuori, Joki (A), Aaltonen, Westergard, Orpana, Mattila, Pakarinen, Strömberg, Virtanen, Rajala.
Trenér: Salo Valtteri
Rozhodčí: Kubičík – Veselý, Peluha.
Sestava Švédska z posledního utkání: Härenstam (Ringquist) – Sjöström, Lindgren, Boumedienne, Annborn, Holmgren, Dahlqvist (A), Hallin – Gästrin (C), Frondell (A), Novotny, Laksonen, Ekberg, Klingsell, Morin, Sonestedt, IHS Wozniak, Bräutigam, Styf, Krantz, Andersson.
Nominace Finska:
Brankáři: Patrik Kerkola (KalPa Kuopio), Jooa Sammalniemi (Lukko Rauma).
Obránci: Alvar Ervasti (Kärpät Oulu), Jesper Kotajärvi (Hermes Kokkola), Aaron Paju (TPS Turku), Veeti Ruotsalainen (Kärpät Oulu), Julius Saari (Jokerit Helsinki), Ossi Sippola (Kiekko-Vantaa), Erno Uusitalo (Kiekko-Espoo).
Útočníci: Johannes Aaltonen (Kiekko-Espoo), Atte Joki (Tappara Tampere), Rasmus Kämäräinen (Jokerit Helsinki), Urho Mattila (Kärpät Oulu), Jasu Mensonen (Lukko Rauma), Eetu Orpana (Tappar Tampere), Rasmus Pakarinen (KalPa Kuopio), Onni Pietiläinen (KooKoo Kouvola), Joonas Rajala (Tappara Tampere), Jere Somervuori (HIFK Helsinki), Benjamin Strömberg (Jokerit Helsinki), Jeremi Virtanen (TPS Turku), Max Westergård (Lukko Rauma).