Vel. Meziříčí – Uh. Brod 2:2 (kon.) | Kroměříž – Blansko 2:0 (kon.) | Rosice – Ostrava B 0:1 (kon.)
Znojmo – Hodonín 3:1 (kon.) | Vítkovice – Frýdlant n/O 0:5 (kon.)
FC Velké Meziříčí
2:2 (1:1)
ČSK Uherský Brod
Sobota 04.03.2023, 14:00 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase 18. kola proti sobě nastoupí FC Velké Meziříčí a ČSK Uherský Brod.

Nastupují proti sobě dva kluby z dolní poloviny tabulky. Uherský Brod má lepší výchozí pozici, v tabulce je na deváté pozici, získal 22 bodů v 17 zápasech. Z posledních třech zápasů neodešel jako poražený. Vyhrál nad Znojmem 3:0, Vítkovicemi 3:1 a remizoval s Rosicemi 1:1.

Velké Meziříčí je v tabulce už patnácté, na sestupové pozice má se 17 body pětibodový náskok. Z posledních pěti zápasů tým poslední tři klání přetavil v body. S Vrchovinou remizoval 3:3, porazil Hranice 3:2 a sehrál plichtu s Frýdkem-Místkem 2:2.

Zápas brzy začne.

1

2
    Domácí celek rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

3
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí jsou aktivnější.

5
    Dlouhou dobu kombinoval domácí celek na polovině soupeře. Výsledkem byl další rohový kop.

6
    I s další zajímavou příležitostí si obrana Brodu dokázala poradit.

9
    Meziříčí pokračuje v aktivní hře, kombinuje před brankou soupeře, ale nyní má problémy se zakončením.

10
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Zaslouženě se domácí celek dostává do vedení. Tlak na útočné polovině vedl k šanci, která končí gólem. Prosazuje se ANTONÍN PLICHTA.

10
    Domácí brankář Dubec rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop na útočnou polovinu. Tam jeho tým o míč ovšem rychle přišel.

12
    Akce mohla pokračovat autovým vhazováním. Domácí se dostali do zajímavé pozice, ale zakončení se nepodařilo.

13
    Uherský Brod se po delší době prokombinoval před branku soupeře. Byl aktivní a vybojoval si volný kop.

14
    Žlutá karta pro tým FC Velké Meziříčí (Adam Havlík).

15
    Na počátku patnácté minuty budou hostující fotbalisté rozehrávat svůj první rohový kop. Balon se dostal před branku, ale obrana Meziříčí si dokázala poradit.

17
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat před branku soupeře. Mnoho šancí aktuálně k vidění není.

18
    Po rychlé akci se Uherský Brod prokombinoval na útočnou polovinu, kde si vypracoval velkou šanci.

19
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Hostující celek se prosazuje hned z první střely, kterou si v zápase dokázal vypracovat. Stav utkání je vyrovnaný díky ráně ONDŘEJE STRACHONĚ.

20
    Dvacet minut hry je pryč, diváci viděli už dvě branky, více šancí měli domácí, kteří se prosadili jako první, pak hosté srovnali.

22
    Po rychlé akci středem se hosté dostali před branku, ale zakončení se nepodařilo. Míč končí u brankáře, který bude rozehrávat.

23
    Uherský Brod se přes neutrální část hrací plochy dostal před branku soupeře, ale pokus o zakončení nevyšel.

26
    Hraje se poblíž půlící čáry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat před bránu soupeře.

27
    Hosté se dostávali do zajímavé střelecké pozice, ale na poslední chvíli dokázala zasáhnout obrana domácích a balon získala.

28
    Od vyrovnávající branky jsou aktivnější hráči Brodu, kteří se snadněji dostávají do příležitostí.

30
    Půlhodina zápasu je pryč, domácí vybojovali autové vhazování na polovině hrací plochy. O balon poměrně rychle přišli.

32
    Velké Meziříčí se po zajímavé kombinaci dostalo do pozice, ze které by mohlo zakončit, ale pokus o ránu byl zblokovaný.

32
    Žlutá karta pro tým FC Velké Meziříčí (Eduard Smejkal).

35
    V posledních minutách hra je přelévá ze strany na stranu a na nějakou výraznější šanci čekáme.

36
    Uherský Brod získal možnost vhazování poblíž poloviny hrací plochy, ale soupeř mu nedovolil pokračovat k brance.

38
    Domácí zatlačili svého soupeře k brance, kombinovali před pokutovým územím, ale vypálit na branku nedokázali. Meziříčí hraje nyní aktivně.

40
    Domácí se propracovali ke střele, která končí mimo branku. Jedná se už o sedmý střelecký pokus Meziříčí v tomto zápase.

41
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, uvidíme, po poslední minuty přinesou.

41
    Brod rychle přenesl hru, zaskočil soupeře a získal možnost rohového kopu.

41
    Centr se snesl před branku, ale domácí obrana byla připravená.

42
    Hosté se pokouší v závěru první části zápasu vypracovat si další střeleckou příležitost, ale zatím dobře hraje domácí obrana.

44
    Žlutá karta pro tým FC Velké Meziříčí (Vojtěch Hron).

44
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Marek Mančík).

45
    Dostáváme se do poslední minuty řádné hrací doby v prvním poločase.

45+1
    Sudí nastaví jednu minutu.

45+1
    Domácí se pokoušeli o rychlou akci, ale jejich snažení zastavil sudí, píská se a mává ofsajd. Míč budou mít hráči Brodu.

45+1
    Domácí celek získal volný kop na útočné polovině, k ohrožení branky se nedostal.

45+1
    Uvidíme ještě jeden rohový kop. Centr se snesl před branku Brodu, ale obrana si dokázala poradit.

45+1

46

46
    Hosté vybojovali volný kop na polovině hrací plochy, dostali se před branku, a pak následoval roh.

48
    Po nepřesné akci Brodu rozehrává domácí brankář od své branky. Nutno poznamenat, že nikam nespěchal.

50
    Domácí celek se pokouší hrát aktivně, vrací se ke hře, kterou se prezentoval v úvodu utkání.

51
    Velké Meziříčí se usadilo před brankou soupeře, ale zakončit se domácím nepodařilo.

51
    Domácí celek svou aktivní hru přetavil ve vedoucí branku zápasu. K velké radosti fanoušků se dostává Meziříčí do vedení díky zakončení ANTONÍNA PLICHTY.

54
    Domácí vybojovali rozehrávku na útočné polovině, ale do zakončení se domácí nedostali.

55
    Akce domácích postrádala zakončení, a tak mohou rozehrávat hráči Brodu.

57
    Domácí rozehrávali na polovině hrací plochy, dostali se před branku, ale dopustili se útočného faulu.

58
    Přímočará akce hostů znamenala přenesení hry před branku hostů, ale rána byla zblokovaná.

60
    Hodina hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku a pokouší se postupně navýšit své vedení.

62
    Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

62
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Pavel Šmatelka, přichází Jan Michalec,
    ze hřiště odchází Marek Mančík, přichází Daniel Valenta.

64
    Nemrava rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Míč dostal až na polovinu hrací plochy.

65
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí:
    ze hřiště odchází Marek Lokvenc, přichází Mirek Malata.

66
    Dlouhou dobu čekáme na nějakou zajímavou příležitost v tomto zápase.

67
    Hraje se především na polovině hrací plochy, hosté se pokoušeli projít středem k brance, ale pokus o ránu se nepovedl.

68
    Jedna z prvních šancí hostů ve druhém poločase končí gólem, stav zápasu je znovu vyrovnaný. Trefuje se MIROSLAV LESKOVJAN.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, více ze hry mají domácí fotbalisté, ale před malou chvilkou inkasovali vyrovnávající branku.

71
    Hosté se dostali do zajímavé pozice pro zakončení, rána nebyla špatná, ale míč končí vedle branky.

73
    Jeden z hostujících hráčů je zraněný, a tak je přerušená hra.

75
    Pět střeleckých příležitostí si zatím v tomto zápase vypracovali hosté, tři mířily na branku a z toho padly dva góly.

75
    Velké Meziříčí vybojovalo autové vhazování na polovině soupeře. Ke střele na branku se tým nedostal.

76
    Domácí vybojovali díky dobré hře rohový kop. Míč se dostal před branku, ale domácí se dopustili útočného faulu. Hrát tak budou hosté.

77
    ze hřiště odchází David Venený, přichází Jakub Obdržálek.

78
    Velké Meziříčí diktuje tempo hry, snaží se hrát aktivně, ale zatím čekáme na výraznější šanci.

79
    Hosté se pokoušeli přetlačit obranu soupeře, ale to se nepodařilo, a tak mohli domácí vyrazit středem před branku protihráčů.

81
    Velké Meziříčí má možnost rohového kopu, domácí si vypracovali zajímavou pozici, ale obrana si dokázala poradit.

83
    Volný kop rozehrávali domácí z dobré pozice. Míč si ovšem z nějakých dvaceti metrů cestu do branky nenašel.

83
    Střela končí mimo branku, a tak bude rozehrávat hostující brankář.

84
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Matěj Lokvenc).

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, nyní se bojuje především na polovině hrací plochy.

86
    Do zajímavé pozice se pokoušeli dostat hosté, ale domácí obrana si s rychlou akcí dokázala poradit.

88
    Nemrava rozehrává od své branky, sledujeme poklidnou pasáž hry. Na výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

88
    ze hřiště odchází Ondřej Strachoň, přichází Tomáš Chudina.

90
    Začala poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90+1
    Hosté se propracovali před branku, ale v rozhodující moment nedokázali hosté vypálit.

90+2
    Uherský Brod vybojoval vhazování na polovině hrací plochy, ale zatím se ani jeden tým nemůže dostat do střelecké pozice.

90+3
    Dostáváme se do předposlední nastavené minuty, hraje se především na polovině hrací plochy.