Montreal – Carolina 3:4 (2:3 po s.n.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (po pr.) | Tampa – Philadelphia 5:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 3:4 (kon.) | Florida – Vegas 2:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (1:2 po s.n.) | Colorado – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – St. Louis 6:2 (kon.)
Seattle – Anaheim 5:2 (kon.)
Colorado Avalanche
6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
San Jose Sharks
Středa 08.03.2023, 03:00 • Ball Arena, Denver • NHL

54:40
    Vše vyvrcholilo faulem Jamese Reimera (SJS), který se dostal do problému v rohu obranného pásma a zde i přidržel Ellera. Za své počínání dostává dvě minuty.

52:43
    Sharks budou hrát přesilovou hru, když Jack Johnson (COL) před bránou trefil Johnssona do jeho hlavy a dostává dvě minuty za hrubost.

43:27
    Erik Karlsson (SJS) při odchodu do šatny zahodil ze vzteku svou helmu na led a naopak on tedy dostává dvě plus deset minut za nesportovní chování.

39:00
    Bowen Byram (COL) si odsedí dvě minuty za podrážení a San Jose si zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání.

29:18
    Matt Benning (SJS) předčasně ukončuje přesilovou hru Sharks, protože na útočné modré podrazil Cogliana. Krátce se bude hrát ve čtyřech a poté začne třetí přesilovka Colorada.

27:25
    Barabanov byl však při svém úniku faulován, a tak si Sharks zahrají první přesilovou hru, protože dvě minuty za sekání dostává Jack Johnson (COL).

24:53
    Avalanche budou hrát svou druhou přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Fabian Zetterlund (SJS).

15:39
    Colorado si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen Tomáš Hertl (SJS).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 5. Makar (D. Toews, Ničuškin), 13. MacKinnon (D. Toews, Ničuškin), 18. Rantanen (Girard), 22. Ničuškin (Makar, MacKinnon), 23. Malgin (Nieto, Makar), 39. Lehkonen (Makar, Ničuškin)

Colorado Avalanche: Georgijev (J. Johansson) – D. Toews, Makar, Girard, Byram, MacDermid, J. Johnson – Lehkonen, MacKinnon, Ničuškin – Rodrigues, Compher, Rantanen – Cogliano, Eller, L. O'Connor – Nieto, Newhook, Malgin.
    Trenér: Jared Bednar

San Jose Sharks: Kähkönen (23. Reimer) – Knyžov, E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro, MacDonald – Johnsson, Couture, Barabanov – Eklund, Hertl, Zetterlund – Gregor, Sturm, J. Svečnikov – Lindblom, Lorentz, Labanc.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Dwyer, Syvret – Murchison, Toomey

Diváci: 18 092