Pittsburgh – Philadelphia 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Colorado – Arizona 3:2 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:1 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:3 (kon.) | Columbus – St. Louis 2:5 (kon.)
Carolina – Vegas 0:4 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Toronto – Edmonton 7:4 (kon.)
NY Islanders – Washington 1:5 (kon.) | Seattle – Dallas 3:4 (po pr.) | Vancouver – Ottawa 5:2 (kon.)
San Jose – Minnesota 2:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (0:1 po s.n.) | Detroit – Boston 5:3 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (po pr.)
Montreal Canadiens
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 12.03.2023, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To by bylo z Bell Centre vše. Děkuji vám za pozornost a přeji vám hezký zbytek hokejové neděle. Ta vám nabídne například čtvrté zápasy předkola play-off v naší Tipsport extralize nebo pro českého diváka v příznivém čase hrané souboje Detroitu s Bostonem či Pittsburghu s Rangers. Zůstaňte proto s námi.

3. Dawson Mercer (NJD) 0+1

V zápase nebyl udělen ani jeden trest, což je v dnešní době rarita.

Na výsledku už to ale nic nemění! I třetí vzájemné utkání vyhrává hostující tým, což jsou dnes Ďáblové z New Jersey. Ti ustáli úvodní tlak domácích Habs a hubený náskok až v 59. minutě navýšil Tomáš Tatar, jenž se trefil do odkryté klece.

59:56
    Hughes dojel vyhozený puk a chystal jej před prázdnou branku pro svého spoluhráče, přihrávku na poslední chvíli zmařil Matheson!

59:43
    Palát ze středního pásma těsně minul odkrytou klec.

59:28
    Další bombu Mathesona schytal Graves.

59:13
    Mathesonovu střelu jeho spoluhráč tečoval mimo.

59:09
    Zakázané uvolnění hostí, Montreal se stěhuje před branku.

58:59
    A ještě jednou hra s odkrytými zády, Allen je znovu na střídačce!

Oddechový čas pro tým Montreal Canadiens.
    58:30 Tomáš TATAR - 1:3

58:30
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    A Devils přidávají třetí gól! Po pasu Hischiera zůstal TOMÁŠ TATAR před brankou už jen proti domácímu bekovi, kterého oklamal a bekhendem zakončil do odkryté klece. Asistence: Nico Hischier a Dougie Hamilton.

58:22
    Allen je pryč, domácí jsou v šesti!

58:14
    Drouin dostal od Hoffmana přihrávku do mezikruží a trefil pravou tyč!

58:00
    Bastian útok domácích zarazil, zbývá 120 sekund.

57:34
    Suzuki přesouvá hru do útočné třetiny.

57:17
    Čas rychle utíká a Devils už to chtějí jen dohrát.

56:43
    Hoffman pálil z jedničky z pozice v mezikruží, obětavý Meier puk nepustil za sebe a Schmid si tak oddechl.

56:25
    Bastian střílel z otočky, zákrok pro Allena.

56:04
    Domácí chtějí vyrovnat, Guhle bude zakládat útok.

55:39
    Gurjanov pronik do pásma po levém křídle, u mantinelu byl důrazně zastaven.

55:17
    Bratt na útočné modré přebruslil Mathesona, protlačil se před branku a chtěl zakončovat podél pravé tyčky, tam na něj čekal Allenův beton!

54:57
    Habs se snaží vybojovat puk v rohu kluziště, zatím se jim to nedaří.

54:31
    Hischier ukončil útočné choutky domácích, pro kotouč se vrací Matheson.

54:19
    Vylučovat se nebude, pokračujeme v plném počtu.

Komerční přestávka, uvidíme, zda-li se po ní nebude vylučovat za následnou šarvátku před brankou Schmida.

54:07
    Guhle z levé strany dostal puk před branku a tam jej nadvakrát dorážel Pezzetta, aktivní byli také Kovacevic s Richardem, ale Schmid odolal!

53:41
    Pezzetta přesouvá těžiště hry k Schmidovi.

53:19
    Belzile chce založit akci, nedostal ale prostor a na puku jsou znovu hosté.

53:01
    A ten vytahuje 32 úspěšný zákrok večera proti obránci Seversonovi.

52:51
    Seversonovo vyhození tečoval Boqvist, hosté jsou znovu před Allenem.

52:19
    Siegenthaler připravil práci pro Allena, ten si střelu z levé strany pohlídal a nechybuje.

52:06
    Devils neprošli do pásma, kam se nyní chtějí dostat. Nejprve jej ale musí vyklidit Hughes.

51:37
    Červení jsou ale zpět a Tierney zpoza branky posílal kotouč na Schmida, tomu se herní předmět podařilo přikrýt.

51:14
    Domácí se tam dostali, Harvey-Pinard ale z dobré pozice v mezikruží nevypálil.

51:00
    Suzuki hledá cestu do útočné třetiny.

Komerční přestávka.

50:45
    Mercer na pravém kruhu předvedl rychlou obrátku, zbavil se Edmundsona a bekhendem vystřelil. Allen neměl sebemenší problém.

50:24
    Domácí střídají, Matheson čeká na pravém kruhu.

49:51
    Wood přetlačil domácího beka, kterému se ale podařilo vytlačit jej ze střelecké pozice. Útočník Devils však přesto dostal puk na Allena, jenž se nahozením z rohu nenechal nachytat.

49:38
    Belzile přejel modrou, nic nevymýšlel a hned pálil, Schmid přerušuje hru.

49:25
    Guhle je napadán Mercerem, situaci zatím zvládá.

48:56
    Rána Kovecevice z modré trefila hostujícího beka, Hamilton poté vyhodil.

48:37
    Kovacevic před brankou vyklekl střelu jednoho z hostujících hráčů.

47:57
    Montreal nakoukl do útočné třetiny, Harveyho-Pinarda ale obral Siegenthaler a hosté znovu mohou pomýšlet na útok.

47:45
    O kotouč se bojuje u hostující střídačky.

47:21
    Tatar za brankou se svojí kličkovanou neuspěl, Savard jej poslal k ledu.

Komerční pauza.

47:08
    Z pravého kruhu zkoušel štěstí Tatar, bekhendové nahození si Allen ponechal pro sebe.

46:34
    Devils uspěli na buly a Mercer dostal touš až k Allenovi, hosté tak mají vystřídáno.

46:15
    Zakázané uvolnění hostů, hra se vrací před jejich klec.

46:08
    To se změnilo až nyní, když z levé strany vystřelil Ylönen, Schmid zasáhl betonem.

45:44
    Máme za sebou téměř šest minut třetího dějství, počet střel zatím zůstává nezměněn.

45:11
    Icing hostů.

44:55
    Palát z vlastní třetiny vyslal bekhendovou žabičku na útočnou modrou pro Haulu, jenž ale nedokázal svoji střelu umístit na Allena.

44:45
    Oba celky vystřídaly.

44:14
    Smith z modré netrefuje branku, Montreal následně odklízí kotouč ven, o což se zasloužil Belzile.

43:59
    Devils se od té doby drží v útočné třetině.

43:17
    Hischier mohl jet sám na branku, dříve než dojel poskakující kotouč, jej dokázal odehrát Allen.

42:48
    Devils si s rozehrávkou dávají na čas, Montreal dobře hlídá střední pásmo.

42:21
    Hosté střídají, s pukem hraje Hughes.

41:51
    Na druhé straně pálil Hamilton, ani on však nedokázal zamířit do prostoru mezi třemi tyčemi.

41:27
    Anderson měl prostor na levém kruhu a pálil na vzdálenější tyčku, kterou ale minul.

41:02
    Domácí ale na startu periody vypadají výborně, dobře napadají a drží se v pásmu.

40:52
    Pitlick z pravé strany minul, puk poté vyplaval před Mathesonem. Střelu kanadského beka zastavil bránící Haula, kotouč poté skončil v ochranné síti.

40:26
    Devils se ale nedostali ke střele, protiakci domácích ale zakončil Harvey-Pinard. Schmid předvádí úspěšný zákrok.

40:08
    Guhle nepřesně přihrál a Hischier hned přesunul hru do útočné třetiny.

40:01

Po 40 minutách hry zatím stále hrajeme bez vyloučení. Změní se to ve třetí části nebo budeme svědky anomálie?

Uteklo čtyřicet minut, před námi je ještě minimálně dvacet. Ve druhé periodě se obraz hry nezměnil, herně měli navrch favorité z New Jersey. Ve 39. minutě ale Habs dokázali snížit, trefil se Denis Gurjanov. Ten využil zmatků u modré čáry, pro které Devils nedostali puk z pásma a také chyby Seversona v rohu kluziště.

Střely na branku: 17 – 27.

Další třetina začne přibližně v 3:04.

40:00

39:59
    Ke střele se ještě dostal Harvey-Pinard, Schmid u pravé tyčky dobře nechal svůj beton.

39:45
    Už je ale na střídačce a jeho spoluhráči drží kotouč u své klece.

39:25
    Tvrdý příklep Guhleho schytal Hughes, který se nějakou dobu sbíral z ledu.

39:11
    Zakázané uvolnění Devils.
    38:23 Denis GURJANOV - 1:2

38:23
    Montreal právě vstřelil branku!
    Domácí snižují! Seversona v levém rohu obral aktivní Pitlick, jenž zpoza branky nahrál na hranici levého kruhu. Tam stál připravený DENIS GURJANOV, jehož ránu Schmid zaznamenal až v době, kdy se ze sítě odrazila zpět před branku – 1:2. Asistence: Rem Pitlick.

38:10
    Zmatky před modrou v podání hostujících hráčů udržely Montreal v pásmu.

Komerční brejk.

37:54
    Pezzettova přihrávka se zvedla o něco výš, než by domácí útočník chtěl. Na své cestě ke spoluhráči se otřela o jednoho z hráčů na střídačce a tak se přerušuje.

37:38
    Vyhození Richarda už ale nikdo nedostihne, u kotouče by ale první byl jeden z hráčů v bílém – icing.

37:26
    Guhle vystihl Brattovu otočku a vyexpedoval puk do středního pásma.

37:01
    Druhá perioda má skvělý drive, je škoda, že už se chýlí ke konci.

36:36
    Na jedné straně přestřelil Hughes a na druhé zase Suzuki.

36:11
    Drouin dostal hru ven z vlastní třetiny, minimálně domácí útočníci mohou střídat.

35:45
    Další zablokovaný pokus Hamiltona dorážel Hischier, netrefil ale branku.

35:22
    Hamilton nastřelil hráče před Allenovou klecí, Devils znovu tlačí.

35:03
    Zatím se ale nevylučovalo, ani jedna trestná minuta.

34:28
    Bastiana za brankou tvrdě dohrál Savard, hostující útočník ho za to krosčekoval.

33:58
    Belzile z levé strany přestřelil, puk je ve středním pásmu.

33:38
    Pezzetta dohrál Smitha, ten stihl rozehrát.

33:13
    Další vyhození hostů, kteří potřebují střídat. Allen hned vrací puk zpět.

32:58
    Icing Devils.

32:44
    Suzuki dorážel zablokovanou střelu Savarda, Schmid díky dobré práci spoluhráče nemusel zasahovat.

32:22
    Hughes na slepo našel Meiera, jehož akci na levém kruhu důrazně zastavil Kovacevic.

32:06
    Tatar dostal přihrávku na levý kruh a po kratkém nápřahu vyslal prudkou střelu do Allenovy lapačky.

31:43
    Drouin doslova natlačil puk do předbrankového prostoru, kde Schmida atakoval Anderson. Švýcarský gólman se ale nenechal překonat.

31:31
    Anderson se neprotáhl po levé straně, u mantinelu ho zastavil Siegenthaler.

31:08
    Domácí jen nahazují, oba celky poté střídají.

30:58
    Wood uklízí puk do bezpečí.

30:44
    Zakázané uvolnění hostů z New Jersey.

Následuje komerční přestávka.

30:38
    Z něj se Habs vymanili díky Pezzettovi, který myslel jen na útok. Jeho akci ukončil ofsajd.

30:22
    Základní hrací doba se přehoupla do své druhé poloviny, Devils nenechávají domácí hráče vydechnout a pokračují v tlaku.

29:59
    Meier pálil po křížné přihrávce z levé strany a mířil dobře na bližší vingl, tam se ale na poslední chvíli objevila Allenova vyrážečka.

29:36
    Na druhou stranu se po bloku střely dostal Gurjanov, jeho ránu kryje Schmid maskou.

29:14
    Devils uzavřeli domácí hráče před Allenem.

28:55
    Hughes zprava trefil Guhleho.

28:28
    Nakonec to ale nebylo tak horké, Devils jen nahodili a obrátili ke střídačce.

28:12
    Matheson s pukem objel hostující klec, pak ale nezvládl přesně přihrát a Habs se budou bránit.

27:49
    Mercer trefil bránícího hráče a kotouč se vznesl mimo hřiště.

27:30
    Schmid se chystal holí rozehrát vyhozený kotouč, napadající Tierney ho ale donutil přerušit.

27:16
    McLeod málem zkrotil skákavý kotouč, kdyby se mu to podařilo, mohl z nebezpečné pozice vystřelit.

26:55
    Schmid kontroloval nahození Edmundsona z neutrální zóny.

26:40
    Toho chtěli Habs rychle využít, spěch se jim ale nevyplatil a přechod přes modrou skončil ofsajdem.

26:34
    Napodruhé už kotouč opouští obranné pásmo Ďáblů v mezích pravidel, hosté tak vystřídají.

26:26
    Severson chtěl vysunout najíždějícího Haulu, přihrávce však dal příliš velkou razanci a ta doklouzala až na icing.

25:51
    Po přechodu modré pálil Marino, Allen uklidnil situaci a přerušil.

25:40
    Drouin důrazně napadal a dohrál Marina, poté ale kotouč ztratil, protože hosté byli za brankou Schmida v trojnásobné přesile.

25:18
    To se sice stalo, Habs ale dlouho pásmo neudrželi.

24:48
    Hoffman se s kotoučem točí v útočné třetině, musí ale vydržet než ho doplní spoluhráči ze střídačky.

24:22
    Seversonovu ránu jemně tečoval Tatar, Allen připraven.

23:53
    Na druhé straně kotouč na branku poslal Wood a přímo před Allenem ještě zlobil Bastian, domácí brankář mu nedal šanci a černý kousek pryže rychle přikryl.

23:39
    Richardova střela trefila Schmida do masky, ten si přerušení nevyžádal a hra tak pokračuje.

23:22
    První zákrok má také Schmid, kryje ránu Belzila.

23:00
    Po prostřídání do pásma projel McLeod, z jehož hole vyletěl tvrdý projektil, který Allen vyrazil ramenem do ochranné sítě.

22:38
    Palát po přistrčení Bratta pálil z levého kruhu, jenže přestřelil.

22:17
    Třetí formace hostí už znovu rozjíždí kolotoč.

21:52
    Allen vytěsnil pokus Seversona, k dorážce z otočky natáhl Haula, který minul.

21:39
    Ofsajd New Jersey.

21:18
    Oba celky prostřídali, Hughes dostává hru před Allena.

20:58
    Až nyní puk překročil půlící čáru, což zařídil Meier.

20:35
    Díky dobrému napadání domácích útočníků zatím neopustili svoji polovinu.

20:17
    Devils uspěli na buly a už vymýšlejí útočný výpad.

20:01

Dawson Mercer (NJD) se právě stal rekordmanem v historii své organizace. Mladý útočník bodoval ve 12. zápase v řadě, což nikdo v historii Devils před dovršením 22 let nedokázal.

Prvních dvacet minut za námi. Do vedení šli v Bell Centre hosté, když se po Woodově důrazu prosadil Nathan Bastian. Ačkoliv si Habs dokázali vytvořit dvě nebezpečné šance, ani jednu neproměnili. Směrem do útoku aktivnější Devils postupně vyrovnali počet střel, dokonce se v jejich sběru dostali do vedení. Jejich aktivita přinesla kýžený plod na konci 19. minuty, kdy zvýšil Nico Hischier.

Střely na branku: 8 – 11.

Další třetina začne přibližně v 2:10.

20:00

19:48
    Zdá se, že už ne. Jeden z hostujících beků se pro kotouč musí vracet až k vlastní kleci.

19:30
    Že by ještě něco, Devils znovu motají domácí borce před Allenem.
    18:59 Nico HISCHIER - 0:2

18:59
    Už je to o dvě branky! Severson mohl pálit z pravé strany, místo toho raději nastřelil kotouč do slotu, kde stál Tatar a NICO HISCHIER. Právě švýcarský útočník a kapitán týmu v jedné osobě byl posledním, kdo se kotouče dotkl, když jej z bezprostřední blízkosti dopravil do branky. Asistence: Damon Severson.

18:37
    A domácí bek to pocítil, nepříliš svěže se nyní plouží na střídačku poté, co puk odrazil Suzuki.

18:18
    Edmundsonova brusle zamezila střele Hauly.

17:55
    Bastian se na levém kruhu dostal k odraženému kotouči od mantinelu a hned jej poslal na kasu, bohužel pro hosty mířil jen do středu branky.

17:25
    Hamilton ze středního pásma poslal pozdrav Allenovi, ten odpověděl zdviženou lapačkou, ve které puk skončil.

17:15
    Na střely je to zatím vyrovnané, na držení puku ale jasně vedou hosté.

17:04
    Další zákrok pro Allena, ten pokryl nahození Seversona od modré, které se snažil tečovat Tatar.

16:40
    Allen na střelu Gravese neměl ideální výhled, přesto ji dokázal uschovat ve svém náručí a vyčkat na hvizd.

16:25
    Palát krouží s pukem u modré čáry.

16:04
    Richard dostal puk na útočnou modrou, protáhl se mezi hostujícími beky a dostal se až před Schmida, toho už ale střelou na vyrážečku nepřekonal!

15:49
    Edmundson zakládá útočnou akci.

15:28
    Tierney připravil střeleckou pozici pro Gurjanova, ten z levé strany netrefil zařízení.

15:08
    Graves čeká na dostřídání spoluhráčů, pak bude zakládat akci.

14:40
    Domácí se po delší době snažili proniknout před Schmida, za modrou se ale k puku dostal Hughes.

14:21
    Meierovu střelu vytečoval mimo hřiště Harvey-Pinard.

14:08
    Devils nyní podnikají jeden útok za druhým, když už o pásmo přijdou, rychle vystřídají a vracejí se zpět.

13:39
    Severson přihrával před branku pro Hischiera, až k němu se ale herní předmět nedostal.

13:09
    Hamilton nenašel cestu do útočné třetiny, na modré ho překvapila dvojice bránících hráčů.

12:44
    Siegenthalerovi nesedla střela z modré, Allen puk vytěsnil hokejkou.

12:02
    Hosté se z pásma vyhnali nepřesnou přihrávkou. Oba celky střídají, zatímco puk drží Marino.

11:41
    Severson u mantinelu překvapil Belzila a vybojoval kotouč.

11:27
    Ofsajd Montrealu.

11:19
    Na ránu Mathesona z levého kruhu si počkala Schmidova lapačka.

11:08
    Domácí útočník nyní tečoval nahození Savarda z modré čáry, kotouč proskákal těsně kolem pravé tyčky!

10:49
    Harvey-Pinard po dobré obranné práci uzmul kotouč a vyvezl jej ven.

10:28
    Ďáblové se opět usazují před Allenem.

10:04
    Meier z pravé strany přestřelil a do protiakce vyrazil Anderson, tomu se naopak nepodařilo přesně přihrát.

09:28
    Pokus Kovacevice zablokován.

08:46
    Gurjanov se dostal k odražené střele, ze slotu ale zamířil jen do Schmidovy vyrážečky.
    08:24 Nathan BASTIAN - 0:1

08:24
    A hosté toho využili! Wood za brankou dobře napadal osamoceného domácího beka, získal touš a NATHAN BASTIAN se s ním vytočil před branku. Poté hostující forvard dokázal procedit puk skrz Allena – 0:1. Asistence: Miles Wood.

08:18
    U modré čáry se srazili hned tři domácí hráči, kuriózní moment.

08:08
    Suzuki z otočky nasměroval touš na branku, jeho bekhend ale nebyl dostatečně razantní, Schmid tak neměl sebemenší problém zasáhnout.

07:57
    Také domácí střídají.

07:38
    Meier se chtěl natlačit před branku z pravé strany, Matheson mu jeho snahu pokazil.

07:18
    Matheson zastavil akci osamoceného Hamiltona, hosté střídali.

06:51
    Stejný hráč po dalším úspěšném buly pálil nad.

06:39
    Hamilton po vyhraném vhazování golfem provětral Allenovu lapačku, bude se opět vhazovat.

06:36
    Richard bruslí zablokoval pokus Bastiana, kotouč v ochranné síti.

06:10
    Bratt čeká na dostřídání svých spoluhráčů, na tahu jsou znovu hosté.

05:36
    Habs se zatím nedokáží udržet na kotouči, častěji si jej užívají hosté.

05:17
    Boqvistova nepřesná střela skončila v rohu, tam ji sebral jeden z domácích.

04:48
    Siegenthalerovu střelu z modré si už ponechá pro sebe, bude se znovu vhazovat.

04:37
    Tatar zpoza branky našel Mercera, jehož ránu z pravého kruhu Allen kontroloval vyrážečkou.

04:10
    Mercer zpracoval vyhození Widemana a Devils míří do útočné třetiny.

03:59
    Protiakci Montrealu zastavil ofsajd, který zavinil Pezzetta.

03:50
    Marinovu střelu zablokoval jeden z hráčů v předbrankovém prostoru.

03:44
    Přerušeno, herní předmět skončil někde mezi diváky. Vhazovat se bude před Allenem.

03:28
    Oba celky střídají, kotouč kontroluje Savard.

03:06
    Haula zaváží touš do pásma, Canadiens se jej v rohu zmocnili.

02:52
    A ten si následně také připsal první zákrok, když v lapačce uschoval kotouč po střele Edmundsona z modré čáry.

02:48
    Gurjanov ale vrací hru před Schmida.

02:24
    Kovacevicovo nahození z modré mířilo mimo a Hamilton v rohu sebral kotouč.

02:05
    Nyní se Habs pokoušejí odpovědět aktivitou v útočné třetině.

01:39
    Do třetice už Allen puk přikryl, jeho spoluhráči tak mohou v klidu střídat.

01:28
    Z modré to zkusil Marino, další zákrok domácího gólmana.

01:15
    Tatar pálil z levého kruhu, Allen má první zákrok.

00:55
    Hosté pokračují v útočném pásmu, Habs tak zatím nemohli střídat.

00:39
    Do rychlé protiakce vyrážel Mercer, jeho pas na druhou tyč odvrátil Savard.

00:12
    Drouin nahazuje a Hoffman se chystá napadat.

00:01

Hymny jsou za námi až nyní, teď už nám opravdu nic nebrání v tom, abychom mohli začít.

Ještě doplním, že oproti predikcím se do branky domácích Habs postaví Jake Allen, což potvrdilo rozbruslení.

Vše by mělo být připraveno, za malou chvíli se pustíme do boje.

V Bell Centre před zápasem musejí zaznít obě hymny, proto můžeme očekávat zhruba 8-10 minutové prodlení mezi stanoveným a skutečným časem úvodního buly.

Montreal Canadiens: Allen (Montembeault) – Matheson, Kovacevic, Guhle, Savard, Edmundson (A), Wideman – Harvey-Pinard, Suzuki (C), Ylönen – Hoffman, Drouin, Jos. Anderson (A) – R. Pitlick, Tierney, Gurjanov – Pezzetta, Belzile, Richard.
    Trenér: Martin St.Louis

New Jersey Devils: Schmid (Vaněček) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, B. Smith, Severson – Tatar, Hischier (C), Mercer – Meier, J. Hughes (A), J. Boqvist – Palát (A), Haula, Bratt – Wood, M. McLeod, Bastian.
    Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: L'Ecuyer, Blandina – O'Quinn, Cherrey.

Oslabení: 73,8% (29.)

Nejproduktivnější hráči: Nick Suzuki (21+28), Cole Caufield (26+10), Kirby Dach (12+23), Christian Dvorak (10+18), Josh Anderson (19+8)

Kdo bude chybět: Kirby Dach (nemoc), Justin Barron, Paul Byron, Cole Caufield, Jake Evans, Brendan Gallagher, Sean Monahan, Carey Price, Juraj Slafkovský, Arber Xhekaj, Jordan Harris (zranění), Joel Armia (nejistý start)

Oslabení: 81,7% (10.)

Nejproduktivnější hráči: Jack Hughes (36+40), Dougie Hamilton (18+43), Nico Hischier (27+32), Jesper Bratt (25+33), Timo Meier (32+21)

Kdo bude chybět: Jonathan Bernier, Mackenzie Blackwood (zranění)

Oba celky se letos utkaly již dvakrát a zatím vždy vítězil hostující tým, nyní je čeká třetí a poslední měření sil v základní části. Už nyní se dá s klidem konstatovat, že další už letos neuvidíme, protože Habs se do play-off s takřka stoprocentní jistotou nepodívají.

16.11.2022
    Montreal Canadiens – New Jersey Devils 1:5
    Branky a nahrávky: 30. Dadonov (Monahan, Savard) – 24. Hughes (Hamilton, Bratt), 27. Hamilton, 36. Hughes (Mercer), 53. Bratt (Hughes, Mercer), 60. Marino

22.2.2023
    New Jersey Devils – Montreal Canadiens 2:5
    Branky a nahrávky: 14. Bratt (Hughes), 52. Mercer (Wood, Hughes) – 4. Barron (Suzuki, Harvey-Pinard), 23. Kovacevic (Ylönen, Matheson), 24. Suzuki (Hoffman, Schueneman), 46. Pitlick (Dadonov, Dvorak), 57. Matheson (Dvorak)

Společně zde budeme sledovat střetnutí týmů Montreal Canadiens a New Jersey Devils. Doufejme, že se dočkáme atraktivního zápasu s velkým počtem gólů. Ještě jednou vás proto vítám a přeji vám hezkou zábavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 39. Gurjanov (R. Pitlick) – 9. Bastian (Wood), 19. Hischier (Severson, Mercer), 59. Tatar (Hischier, Hamilton)

Rozhodčí: L'Ecuyer, Blandina – O'Quinn, Cherrey