Znojmo – Vel. Meziříčí 2:1 (kon.) | Vítkovice – Kroměříž 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Hranice 1:2 (kon.)
Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:2 (0:0)
SK Hranice
Pátek 07.04.2023, 15:30 • Orelský stadion, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

90+3
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Cagaš).

89
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (asistent trenéra Tomáš Čáp).

88
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Hapal).

87
    Střídání v týmu SK Hranice:
    ze hřiště odchází Hapal, přichází Cverna.

85
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Leskovjan, přichází Straňák.

ze hřiště odchází Koláček, přichází Marek.

83
    Nebezpečno po nákopu Šmatelky bylo opět před Tomečkou, tentokrát se však nedokázal nikdo z domácích dostat ke střele, závěr zápasu každopádně výborně nabírá na tempu a dokonce by se dalo říct, že i na kvalitě.

80
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Kuchař).
    79. MANČÍK - 1:2

79
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK MANČÍK. Tak pozor, střídající Mančík hlavičkuje po dobrém centru z poměrně velké dálky přesně a je tu snížení skóre a ještě přeci jen napětí do závěrečných minut.

78
    ze hřiště odchází Berčík, přichází Vavřík.

76
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Grygar).

72
    ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Valenta.
    72. MARKOVIČ - 0:2

72
    Hranice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je FILIP MARKOVIČ. A hosté dalekou standardku využívají a během pěti minut se trefují podruhé. Rána z přímého kopu došla až do malého vápna a následně byla doražena za vápna Nemravy, který nemohl nic dělat.

72
    ze hřiště odchází Michalec, přichází Šmatelka.
    67. HAPAL - 0:1

67
    Autorem branky je LUKÁŠ HAPAL. Zadařilo se přeci jen skórovat, ze standardní situace, v tomto případě poměrně dalekého přímého volného kopu přišel míč do vápna a právě Hapalovi se ho podařilo poslat za záda Nemravy. Vedení se tak ujímá zatím zdánlivě o trochu slabší celek.

64
    Konečně vydařená akce! Sám se před golmanem Tomečkou objevil Jiří Svrček, brankář musel rukama míč vyrazit, dobrý pokus, je tu roh!

52
    ze hřiště odchází Michálec, přichází Mančík.

43
    Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Flasar).

32
    Žlutá karta pro tým SK Hranice (Dittmer). Nakonec je to nejspíš mix obou variant, sudí skutečně pískal faul Hranice, avšak po výhodě už udělil míč soupeři, jelikož ji považoval za odehranou.