Philadelphia – Boston 3:5 (kon.) | Anaheim – Colorado 4:5 (po pr.)
po prodl.
Berani Zlín
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 4:2
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 10.04.2023, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Play-off Chance ligy • Finále
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
   
  Dobrý večer všem hokejovém fanouškům! Finále Chance ligy neuvěřitelně graduje a dnes se můžeme těšit na další vyhecované střetnutí. Zajistí si Zlín na druhý pokus postup do baráže, nebo Vsetín vyrovná a série dospěje do třaskavého sedmého zápasu? Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
   
  Průběh série – 3:2 na zápasy:
  Finále zatím nabízí všechno, co jsme od něho očekávali. Hraje se tvrdý a hlavně vyrovnaný hokej, který musí bavit i nezaujatého hokejového diváka. A opět to bude velmi zajímavé, protože domácí budou bojovat o ukončení série. Jinak v série skoro vždy platilo, že vyhrál domácí tým. Berani toto pravidlo jen jednou porušili, a to ve druhém utkání na Vsetíně, kdy zvítězili těsně 2:1. Následně na svém ledě dvakrát vyhráli a v sobotu mířili k Valachům s mečbolem, ale ti ukončení série zatím nedovolili a po přesvědčivém výkonu se udrželi ve hře. Dnes to ale budou mít nesmírně těžké, protože ševci na svém stadionu v play off ještě neprohráli a navíc tu žádný soupeř nevstřelil více než dva góly. Vsetín tak bude muset být produktivní, aby na výhru vůbec mohl pomýšlet.

  1. zápas: Vsetín – Zlín 4:3pp (1:0, 0:2, 2:1 – 1:0)
  Branky a nahrávky:
  5. Holec (Smetana), 46. Klhůfek (Holec), 52. Půček (Holec, O. Němec), 66. Klhůfek (O. Němec) – 26. Kratochvíl (Talafa), 28. Kindl (P. Sedláček, Mrázek), 43. Kindl (Z. Sedlák).

  2. zápas: Vsetín – Zlín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
  Branky a nahrávky:
  26. Vávra (Berger) – 18. P. Sedláček (Kratochvíl), 28. Hejcman (Pospíšil).

  3. zápas: Zlín – Vsetín 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
  Branky a nahrávky:
  24. P. Sedláček (Sadovikov), 29. Zbořil (Köhler), 41. Z. Sedlák (Kindl), 59. Sadovikov (Husa) – 51. Jenáček (Vávra).

  4. zápas: Zlín – Vsetín 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
  Branky a nahrávky:
  22. Pospíšil (Talafa, Hejcman), 33. Mrázek (Zbořil, Novotný), 38. Pospíšil (Riedl), 59. Kratochvíl (Kindl, Suhrada) – 8. Berger (Hryciow), 24. Číp (Říha, Jonák).

  5. zápas: Vsetín – Zlín 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
  Branky a nahrávky:
  6. Berger (Hořanský, Kajínek), 21. Vávra (Rob, Říha), 51. Jonák (Rob, Vávra), 53. Říha (Půček, Hořanský), 57. Holec (Sihvonen, Klhůfek) – 14. Köhler (Lang, Pospíšil), 60. Zbořil (Pospíšil, Z. Sedlák).
   
  Nejproduktivnější hráči v play off

  PSG Berani Zlín:
  Denis Kindl – 14 bodů (4+10)
  Petr Kratochvíl – 12 bodů (5+7)
  Petr Mrázek – 8 bodů (4+4)

  VHK ROBE Vsetín:
  Miroslav Holec – 13 bodů (5+8)
  Pavel Klhůfek – 10 bodů (5+5)
  Roman Půček – 8 bodů (4+4)
   
  Úvodní sestavy:

  PSG Berani Zlín: Huf (Kořének) – Gazda (A), Husa, Zbořil, Novotný, Riedl, Suhrada, Talafa – Z. Sedlák, Kindl, Kratochvíl – Mrázek, P. Sedláček, Lang – Pospíšil (A), Hejcman, Frömel – Köhler (C), Sadovikov, Kratochvil.
  Trenér: Miloš Říha

  VHK ROBE Vsetín: Vošvrda (Žukov) – Hryciow, Říha, Kajínek, O. Němec (A), Smetana (A), Jenáček, Česánek – Jonák (C), Vávra, Rob – Holec, Klhůfek, Sihvonen – Hořanský, Berger, Půček – Jenyš, Š. Bláha, Číp.
  Trenér: Jiří Weintritt

  Rozhodčí: Hribik, Petružálek – Bohuněk, Hnát.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  00:23
  Luboš Rob protáhl puk do útočného pásma, nabruslil si na levý kruh a následně táhlou střelou mířil jen vedle protější tyče.
   
  00:57
  Na druhé straně se mezi kruhy natlačil Martin Lang, přihrávky se ale nedočkal. Z následné rychlé protiakce pak zakončili Vsetínští, kteří ale Hufa neohrozili.
   
  01:44
  Ondřej Smetana střílel od modré čáry, skákavý kotouč se dostal až před Daniela Hufa a ten ho radši kryje. Hra je zastavena a vhazovat se bude před jeho brankou.
   
  01:50
  Vsetínští hráči se delší dobu drželi v pásmu Zlína, kde zase kombinovali, ale následně pak ztratili touš, který okamžitě domácí hráči posílají do středního pásma.
   
  02:33
  Domácí se dopustili zakázaného uvolnění, puk tedy končí až před klecí Tomáše Vošvrdy. Hra se stěhuje do těchto míst a buly bude vhozeno znovu před Danielem Hufem.
   
  03:35
  Zlín právě vstřelil branku!
  První střela na branku ze strany Beranů a hned je z toho úvodní branka zápasu. Martin Lang poslal kolmici na PETRA MRÁZKA, jenž se poté prosmýkl mezi dvěma obránci Vsetína a poté vedle pravého kruhu prostřelil Vošvrdu mezi jeho betony – 1:0. Asistence: Martin Lang a Jiří Suhrada.
  03:35 Petr MRÁZEK - 1:0
   
  04:08
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Berani se ale z vedení příliš dlouho neradovali a je vyrovnáno. Začíná se tak velmi brzy zase znovu od začátku. Dva na jednoho jeli Vsetínští, Půček pak poslal kotouč na levou stranu, kde si sjel před Hufa ADAM HOŘANSKÝ a z bekhendu ho pak prostřelil okolo jeho levého betonu – 1:1. Asistence: Roman Půček a Jiří Říha.
  04:08 Adam HOŘANSKÝ - 1:1
   
  05:19
  Další šance Vsetína, poté byla hra přerušena a došlo na rozmíšku mezi hráči obou týmů. Sudí to ale ukočírovali a už je vše zase v pořádku a vylučovat se nebude.
   
  05:44
  Ondřej Němec podél pravého mantinelu zavezl puk do útočného pásma, kde poté nahazoval před zlínskou klec, ovšem tam touš získali Zlínští a ti okamžitě otáčejí hru až před branku Tomáše Vošvrdy.
   
  06:35
  Na řadě je první komerční přestávku.
   
  06:56
  Darek Hejcman nahodil puk před soupeřovu klec, tam se po něm ohnal Tomáš Pospíšil, ale trefil jen nohu soupeře, který pak vytáhl hru před Daniela Hufa. Vsetínští tak mohou projít do další útočné akce.
   
  07:37
  Tomáš Vávra chtěl sebrat puk Zdeňku Sedlákovi, to se sice povedlo, ale nakonec ho druhý jmenovaný získal zpět a domácí tak opět tlačí před Vošvrdou.
   
  07:53
  A Luboš Rob se pak dopustil faulu a už míří na trestnou lavici a Berani si tak jako první zahrají přesilovou hru.
   
  07:53
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
  Luboš Rob – 2 min., podrážení.
   
  08:29
  Hosté se v pásmu dostali na kotouč a ten okamžitě poslali až před klec Daniela Hufa, čímž ušetřili cenné vteřiny ze své početní nevýhody.
   
  09:08
  A Vsetínu se to povedlo o chvilku později znovu a opět tak puk letí až před zlínskou svatyni. Hosté se tak znovu osvobozují a zatím své oslabení hrají velmi dobře.
   
  09:53
  Přesilovka domácím nevyšla a čas velmi rychle uplynul, hosté jsou tak už v plném počtu.
   
  10:31
  Domácí mají ponechanou výhodu a v krátkém sledu po sobě si Zlínští zahrají další přesilovou hru.
   
  10:35
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
  Ondřej Smetana – 2 min., podrážení.
   
  10:46
  Po buly ve vsetínském teritoriu se ke kotouči dostali opět hráči Vsetína a hned odpálili puk až před Daniela Hufa, druhé oslabení tak začínají znovu velmi dobře.
   
  11:58
  Tomáš Vošvrda je ve svém brankovišti opět bez práce, zatím nemusel zasahovat. Až před chvílí zakročil proti jedovce Tomáše Pospíšila.
   
  12:20
  U bližší tyče číhal na dorážku Bedřich Köhler, ale nakonec se k němu černá guma nedostala. Poté získal puk do lapačky Tomáš Vošvrda a raději hru zastavuje.
   
  12:35
  Valašský hokejový klub je v plném počtu.
   
  12:55
  Další komerční přestávka.
   
  13:05
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
  Pavel Sedláček – 2 min., podrážení.
   
  13:05
  Také Valašský hokejový klub si zahraje svou první přesilovou hru při vyloučení Pavla Sedláčka, který putuje na lavici hanby za podrážení.
   
  13:42
  Také Berani začínají své oslabení dobře a hned vyhazují kotouč až na opačný konec kluziště, kde ho rychle sbírá Tomáš Vošvrda, aby ho poslal svým spoluhráčům.
   
  14:23
  Riku Sihvonen nad levým kruhem z první švihl do puku a ten šel na Daniela Hufa, ale tam mu pomohla obrana, která okamžitě opět touš vyhazuje až před klec Tomáše Vošvrdy.
   
  15:05
  Zlín je v plném počtu.
   
  15:27
  Jan Berger z otočky dorážel nahozený kotouč před Danielem Hufem, ale ten kryje. Na druhou stranu pak do úniku jeli domácí hráči, zblízka ale na Tomáše Vošvrdu nevyzráli.
   
  16:23
  Blíží se koncovka první třetiny a stále na ukazateli skóre svítí nerozhodný stav. Po dvou slepených brankách do každé sítě se poté už nikomu nepovedlo skórovat.
   
  16:49
  Rozehrávku Zlína pokazil jeden z hráčů Vsetína a VHK tak míří do další útočné akce.
   
  17:09
  O chvilku později se těsně před Vošvrdu natlačil Tomáš Pospíšil, ale brankář Valašského hokejového klubu jeho zvednutou střelu kryje do své lapačky a hra je na chvíli opět přerušena.
   
  17:28
  Riku Sihvonen přišel o helmu a okamžitě sprintuje na střídačku, aby do hry pustil spoluhráče.
   
  17:44
  Martin Lang se dostal do nebezpečného zakončení před Tomášem Vošvrdou a ten dalším zákrokem kryje pokus soupeře!
   
  18:31
  Nyní je hra přerušena a není to dobré. Fanoušci v hledišti se dožadovali přerušení hry, protože zřejmě v hledišti zkolaboval fanoušek a je potřeba lékařského zásahu. Doufejme, že bude v pořádku!
   
  18:31
  Pokračovat se tak zřejmě nebude a uvidíme, co bude následovat dále. Oba kapitáni už jsou v debatě se sudími a za chvíli se dozvíme rozuzlení.
   
  18:31
  Je to tak, první třetina předčasně končí, nyní bude následovat úprava ledové plochy a první dějství se tak dohraje v úvodu toho druhého. Doufejme, že ať už se stalo cokoli, bude dotyčný fanoušek v pořádku.
   
  18:31
  Do sektoru fanoušků už zamířili záchranáři a fanoušek je už v odborné péči.
   
  19:00
  Hraje se poslední minuta první třetiny
   
  19:50
  První dějství se už jen dohrává a bude u konce. Hned po něm bude následovat prostřední část hry.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  21:58
  Němec nahodil puk za branku Hufa, pro něj si sjel Jonák a dostal se i do zakončení, ale proti němu byl zákrok Daniela Hufa.
   
  22:32
  Michal Hryciow od modré čáry poslal lehčí pokus na branku Zlína, ale Daniela Hufa příliš neohrozil. Nicméně Vsetínští se stále tlačí před jeho klec.
   
  23:22
  Pavel Klhůfek byl dalším hostujícím hráčem, který zahrozil před Danielem Hufem. Od úvodních minut druhé třetiny jsou hosté aktivnější a snaží se strhnout vedení na svou stranu.
   
  23:41
  Po nepřesné akci Zlína se k puku dostali hosté a hned zahrozili před Hufem, jenž měl zase plné ruce práce.
   
  24:08
  Daniel Huf vyrazil puk po střele z levého kruhu před sebe a hned se k němu dostal Ondřej Němec, jenž ho vyhodil do neutrální zóny.
   
  24:54
  Petr Mrázek dostal přihrávku od Martina Langa, ale ta byla hodně nepřesná. Prvně jmenovaný se tak nemohl dostat vůbec do zakončení před Tomášem Vošvrdou.
   
  25:19
  Darek Hejcman poslal z pravé strany puk před branku, k němu se dostal Tomáš Pospíšil, ale zblízka na Vošvrdu nevyzrál.
   
  26:03
  Domácí byli pod dalším tlakem, z něho se vymanili a od svého brankáře jdou okamžitě do útočné třetiny.
   
  26:29
  Na řadě je další komerční přestávka.
   
  27:07
  Tomáš Vošvrda podržel puk před dotěrnými domácími hráči a poté raději hru přerušuje. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.
   
  27:46
  Pavel Sedláček se po levé straně chtěl dostat do útočného pásma s pukem, ale proti byla obrana Vsetína, která to soupeři znemožnila.
   
  28:15
  Vsetínští opět získali ve svém pásmu touš a vyrazili s ním před branku Zlína, ale před Hufem nedokázali ohrozit jeho branku.
   
  28:58
  Další nepřesnosti na zlínské straně a hosté opět vytahují hru do útočné třetiny, zatím Vsetínští stále působí živějším dojmem.
   
  29:52
  Šimon Kratochvil vypíchl puk soupeři, ale hosté se k němu dostali rychle zpět a míří do další útočné akce před Danielem Hufem.
   
  30:18
  Domácí mají ponechanou výhodu, pokud neskórují, zahrají si další přesilovou hru.
   
  30:36
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
  Radek Číp – 2 min., podrážení.
   
  31:11
  Petr Mrázek se dostal k puku a tečoval ho těsně před Vošvrdou, ale nakonec hostující brankář zakročil a Vsetínští vyhazují touš až před klec Daniela Hufa.
   
  31:44
  Mikuláš Zbořil zakládal další akci Zlína od Daniela Hufa, na druhé straně pak do střely právě Zbořila vložil hůl Ondřej Němec, ale vše znovu zákrokem jistí Tomáš Vošvrda.
   
  32:11
  Nyní střílel Mikuláš Zbořil přímo na klec Tomáše Vošvrdy a brankáře Valašského hokejového klubu znovu kryje pokus soupeře a drží svůj tým. Hra je přerušena, buly po levé ruce Tomáše Vošvrdy.
   
  32:36
  Hosté jsou už v plném počtu.
   
  33:01
  Bedřich Köhler se protlačil do zakončení, ale hosté ho nepustili do ohrožení Vošvrdy, následně pak VHK vytahuje hru na druhou stranu.
   
  33:36
  Hra je opět u Vošvrdy, nyní střílel Denis Kindl, ale jeho pokus rovněž nekončí mezi třemi tyčemi.
   
  34:18
  Na řadu nyní přichází další komerční přestávka.
   
  34:39
  Bedřich Köhler těsně po odpískání ofsajdu střílel z pravého kruhu a to se soupeři nelíbilo. Došlo tedy na menší šarvátku, ale vše bylo vyřešeno domluvou a nebude se vylučovat.
   
  34:59
  Boj o každý centimetr ledu pokračuje, skóre se stále od první třetiny nezměnilo a je to tedy nerozhodné.
   
  35:35
  Do postavení mimo hru se dostali hosté a je pískáno. Hra se tedy stěhuje do středního pásma, kde se za malý okamžik bude vhazovat.
   
  36:03
  Petr Mrázek sice dobře posílal přihrávku na najíždějícího spoluhráče, ale ten to měl pouze na paty a rázem tak bylo po velmi slibně se rodící akci zlínského celku.
   
  37:10
  Postavení útočícího hráče v brankovišti Zlína, hra je zastavena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
   
  37:26
  Riku Sihvonen sebral odražený puk a chtěl ho od hrazení poslat před branku, ale tam byl s obranným zákrokem připraven Stanislav Sadovikov.
   
  38:08
  Daniel Gazda na vrcholu pravého kruhu vypálil na branku Vsetína, ale Tomáš Vošvrda zapisuje další přesný pohotový zákrok!
   
  38:16
  Nahození od modré čáry tečoval těsně před Vošvrdou Šimon Frömel, ale znovu z toho není gól. Hostující brankář zkrátka klec zavřel a i nyní do ní kotouč nepustil.
   
  38:47
  Zlín právě vstřelil branku!
  Nyní už ale hostující brankář loví puk ze své sítě a Berani jdou zpět do vedení. Pavel Sedláček vybojoval puk za brankou Vsetína, poté ho poslal na levou stranu pro Daniela Gazdu a ten tuto celou akci vyšperkoval pasem napravo, kde měl MARTIN LANG jednoduchou úlohu, a sice z metru trefit zcela odkrytou vsetínskou klec – 2:1. Asistence: Daniel Gazda a Pavel Sedláček.
  38:47 Martin LANG - 2:1
   
  39:00
  Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
   
  39:45
  Hosté se ještě zaútočili před domácí branou, střela ze středu však skončila na Danielu Hufovi. A ten tak podržel svůj tým a jeho velmi těsný náskok.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  Druhá třetina je u konce. V ní se dlouho neměnilo skóre, oba celky se přetahovaly o každý centimetr ledové plochy, vypracovávaly si nebezpečné situace, ale oba gólmani nepustili soupeře do vedení. Povedlo se to až v devětatřicáté minutě domácím, kterým vedení vrátil Martin Lang. Ten po přihrávce od Daniela Gazdy na pravé straně trefil z metru odkrytou svatyni Vsetína. Nic ale není rozhodnuté, ještě je před námi třetí třetina, ve které budou hráči VHK usilovat o vyrovnání, ti domácí naopak o navýšení náskoku.
   
  Střely na branku: 19 – 21
   
  Další třetina začne přibližně v 19:20.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:20
  Berani se dostali do útočného pásma, ale tam ztratili puk a ten hosté vyhodili až před klec Daniela Hufa.
   
  41:04
  Vhazovalo se před klecí Zlína, hosté vyhráli buly, poté od modré čáry pálil Ondřej Smetana, ale trefil jen beton Daniela Hufa.
   
  41:57
  Petr Mrázek nabral rychlost a sprintoval do útočné třetiny, dobře mu však sekundoval soupeř a následně pak touš získal na svou stranu.
   
  42:53
  Domácí protečovali puk do středního pásma, ale poté se nedostali před klec Tomáše Vošvrdy.
   
  44:15
  Tomáš Pospíšil číhal u branky Tomáše Vošvrdy, přihrávky se však nedočkal a do akce na druhé straně okamžitě míří Valašský hokejový klub.
   
  45:04
  Ondřej Němec udržel útočnou třetinu, poté poslal puk na Davida Kajínka, jehož pokus srazil betonem do rohu obranného pásma Daniel Huf.
   
  46:02
  Přečíslení Zlína dva na jednoho skončil nepřesnou přihrávkou a kotouč okamžitě sebrali hosté, kteří vrátili hru znovu před svatyni Daniela Hufa.
   
  46:49
  Po zákroku Tomáše Vošvrdy je hra přerušena a následuje komerční přestávka.
   
  46:59
  Luboš Rob na levé straně švihl do puku, ale místo u tyčky Hufa nenašel a puk poté končí v moci obrany Zlína, která ho vyváží ven z pásma Beranů.
   
  47:57
  Čípovu střelu srazil jeden z beků domácích a ti poté otočili hru, ale obrana Vsetína si poradila a znovu má touš na své straně.
   
  48:42
  Nahozený puk sebrali domácí a chtěli vyrazit do protiútoku, jenže ten se dostal znovu na hokejky Vsetína. Z pravého kruhu pak střílel Jiří Říha a po jeho ráně zakročil Daniel Huf a přerušuje hru.
   
  49:17
  Domácí vyhodili puk z pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. U puku jsou hosté a míří s ním rychle do útočné třetiny.
   
  50:17
  Jsme za polovinou třetí třetiny, domácí stále drží těsný náskok, hosté ale neustále krouží před Hufem a snaží se o vyrovnání. Brankář Zlína je zatím pozorný.
   
  50:42
  Petr Mrázek se snažil něco vymyslet před Tomášem Vošvrdou, ale hostující brankář vytasil další zákrok, kterým tak udržel Valašský hokejový klub ve hře.
   
  51:10
  Vsetínští se zase dostali rychle na puk ve svém pásmu a hned otáčejí hru, není na co čekat, pokud chtějí v sérii pokračovat, musí minimálně vyrovnat.
   
  51:58
  Vsetín právě vstřelil branku!
  A je vyrovnáno! Hosté se přeci jen dočkali a začíná se znovu od začátku. Po přihrávce od Davida Kajínka prakticky z nulového úhlu vystřelil VÍT JONÁK a kotouč pak zapadl za brankovou čáru. Situace se ještě zkoumala na videu, které ale okamžitě vyrovnávací gól potvrdilo – 2:2. Asistence: David Kajínek.
  51:58 Vít JONÁK - 2:2
   
  52:18
  Tomáš Vošvrda chytil další pokus Martina Langa a má puk pod sebou. Hra je přerušena, buly po jeho levé ruce.
   
  53:09
  Domácí se vystavili ofsajdové pasti a hra je vykázána zpět do středního pásma.
   
  54:23
  Další menší tlak před zlínskou klecí, kotouč je ale už mimo ohrožení branky Hufa a hra je ve středním pásmu přerušena.
   
  55:29
  Směrem před domácí branku spěchal Luboš Rob, nakonec pak před Hufem střílel Radek Číp, ale jen vedle klece zlínských Beranů.
   
  56:13
  Blíží se konce třetí třetiny a už to čím dál více vypadá, že se půjde do prodloužení.
   
  57:13
  Rodila se šance Vsetína, ale tu zastavila obrana Zlína, nicméně hosté stále operují před brankou Daniela Hufa.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  58:49
  A znovu Vsetínští zahráli dobrou akci, která ale končí mimo tři tyče.
   
  59:24
  Vhazovalo se v pásmu Zlína, hosté hned zatlačili soupeře a znovu se dostali ke střele před Hufem, ale ten puk vyráží do bezpečí.
   
  59:49
  A další velká šance Vsetína končí na Danielu Hufovi, který tak nyní notně svůj tým podržel. Holec tak byl kousek od vrácení série do Vsetína, ale Huf byl proti!
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  Šedesát minut hry neurčilo vítěze šestého zápasu v této sérii a následovat tak bude prodloužení. To se bude hrát dvacet minut a s pěti hráči na obou stranách. Pokud by se nerozhodlo, budou následovat další dvacetiminutovky, zkrátka a dobře, dokud nepadne "zlatý" gól. No uvidíme, jak dlouho nakonec tenhle duel bude trvat.
   
  První prodloužení začne přibližně ve 20:15.
   
  Za chvíli začne první dvacetiminutové prodloužení, zůstane pouze u něj nebo se bude pokračovat dále?
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  60:16
  Luboš Rob poslal puk před branku, kde ho ale sebrali domácí a velmi rychle otočili hru před klec Tomáše Vošvrdy.
   
  60:58
  Denis Kindl zkusil ohrozit Tomáše Vošvrdu, ale ten nemusel zasahovat, pomohla mu obrana. Ta poté vyhazuje touš do neutrální zóny.
   
  61:36
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
  Petr Mrázek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
   
  61:41
  Petr Mrázek vyhodil puk do hlediště a dostal dvě minuty za zdržování hry, Zlín tak mohou čekat horké chvíle v přesilové hře Vsetína.
   
  62:14
  Domácí získali puk na svou stranu a okamžitě ho vyhodili až před branku Vsetína. Šetří tak cenné vteřiny.
   
  62:44
  Pavel Klhůfek se zjevil těsně před Danielem Hufem, který dalším zákrokem podržel Zlín. Hra je přerušena, buly před jeho brankou.
   
  63:02
  Pavel Klhůfek selhal v obrovské šanci Vsetína, když minul odkrytou klec a domácí si tak mohli pořádně oddychnout!
   
  63:07
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
  Jakub Husa – 2 min., hrubost.

  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
  Pavel Klhůfek – 2 min., hrubost.
   
  63:18
  Radek Číp pálil z hrany levého kruhu a jeho pokus končí mimo tři tyče a končí také přesilová hra Vsetína.
   
  63:36
  Zlín je v plném počtu.
   
  64:07
  Petr Kratochvíl se hnal za kotoučem do útočného pásma, ale tam ho odzbrojili Vsetínští.
   
  64:26
  Zlín právě vstřelil branku!
  Finálová série mezi Zlínem a Vsetínem je u konce. Zdeněk Sedlák přenesl hru na pravou stranu a poté nevystřelil, ale poslal kotouč na levou stranu pro MARTINA NOVOTNÉHO, jenž zblízka prostřelil Tomáše Vošvrdu u bližší tyče – 3:2. Asistence: Zdeněk Sedlák a Denis Kindl.
  64:26 Martin NOVOTNÝ - 3:2
   
  Konec zápasu.
   
  Je tedy dobojováno, nejen dnes, ale také v celé sezóně Chance ligy. Zlínští získávají titul mistra druhé nejvyšší soutěže a zároveň tak vybojovali postup do baráže, ve které si to s Kladnem rozdají o extraligovou vstupenku. Berani tak budou usilovat o návrat do nejvyšší soutěže po roce, kdy ji opustil.
   
  Pro Vsetín tedy sezóna končí, ale rozhodně se vztyčenou hlavou.
   
  Střely na branku: 28 – 42
   
  Dnešní utkání sledovalo 7000 diváků.
   
  Oba týmy si po konci série sportovně podaly ruce. Vyprodaná zlínská aréna skanduje "MISTŘI, MISTŘI."
   
  Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:29:06)

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 4. Mrázek (Lang, Suhrada), 39. Lang (Gazda, P. Sedláček), 65. Novotný (Z. Sedlák, Kindl) – 5. Hořanský (Půček, Říha), 52. Jonák (Kajínek)


  Berani Zlín: Huf (Kořének) – Gazda (A), Husa, Zbořil, Novotný, Riedl, Suhrada, Talafa – Z. Sedlák, Kindl, Kratochvíl – Mrázek, P. Sedláček, Lang – Pospíšil (A), Hejcman, Frömel – Köhler (C), Sadovikov, Kratochvil.
  Trenér: Miloš Říha

  VHK ROBE Vsetín: Vošvrda (Žukov) – Hryciow, Říha, Kajínek, O. Němec (A), Smetana (A), Jenáček, Česánek – Jonák (C), Vávra, Rob – Holec, Klhůfek, Sihvonen – Hořanský, Berger, Půček – Jenyš, Š. Bláha, Číp.
  Trenér: Jiří Weintritt

  Rozhodčí: Hribik, Petružálek – Bohuněk, Hnát

  Diváci: 7000
  Zlín 4 2 Vsetín
  #1 Sobota 01.04.2023 • 17:00
  Vsetín - Zlín 4:3 po prodl.
  #2 Neděle 02.04.2023 • 17:00
  Vsetín - Zlín 1:2
  #3 Středa 05.04.2023 • 17:30
  Zlín - Vsetín 4:1
  #4 Čtvrtek 06.04.2023 • 17:30
  Zlín - Vsetín 4:2
  #5 Sobota 08.04.2023 • 17:00
  Vsetín - Zlín 5:2
  #6 Pondělí 10.04.2023 • 17:30
  Zlín - Vsetín 3:2 po prodl.
  bahis siteleri