Kolín – Živanice 2:1 (kon.) | Přepeře – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Chlumec n/C – Brozany 1:0 (kon.)
SK Sparta Kolín
2:1 (1:1)
TJ Sokol Živanice
Středa 19.04.2023, 17:00 • Brankovická 1216, Kolín • Česká fotbalová liga (B) • 16. kolo
    56. J. SODOMA - 2:1

56
    Kolín právě vstřelil branku!
    Sparta podruhé vede! Z několika soubojů na křídle vyplaval volný Čapek, z jehož přihrávky poslal prudký míč do ohně David Šnajdr. Ve změti těl zúročil vynikající formu JIŘÍ SODOMA a zblízka dal už patnáctý gól v sezoně.
    45+1. Jan NIKODEM - 1:1

45+1
    Živanice právě vstřelily branku!
    Domácí vedení do poločasové přestávky nevydrželo! Hosté vnikli do rozhozené obrany Sparty. Míč obdržel JAN NIKODEM a zleva ho bezchybně zavěsil k vzdálenější tyčce.
    37. J. SODOMA - 1:0

37
    Živanice se neprosadily v pokutovém území a po ztrátě míče jim chybělo zajištění ve středu hřiště. JIŘÍ SODOMA ustál souboj s posledním obráncem a v úniku poslal míč do levého dolního rohu Frydrychovy brány.