Sparta – Plzeň | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 4:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Olomouc | 0:1 (kon.) |
Sevilla – Real Madrid | 1:2 (kon.) |
Bochum – Leverkusen | 3:0 (kon.) | | | Dortmund – Mohuč | 2:2 (kon.) | | | Frankfurt – Freiburg | 2:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Bayern | 1:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Augsburg | 2:0 (kon.) | | | RB Lipsko – Schalke | 4:2 (kon.) |
Stuttgart – Hoffenheim | 1:1 (kon.) | | | Union Berlín – W. Brémy | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Hertha | 1:2 (kon.) |
Salernitana – Udinese | 3:2 (kon.) | | | Spezia – Turín | 0:4 (kon.) | | | Fiorentina – AS Řím | 2:1 (kon.) |
Inter – Atalanta BC | 3:2 (kon.) |
Angers – Troyes | 2:1 (kon.) | | | Clermont Foot – Lorient | 2:0 (kon.) | | | Lens – Ajaccio | 3:0 (kon.) |
Lille – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Lyon – Remeš | 3:0 (kon.) | | | Marseille – Brest | 1:2 (kon.) |
Montpellier – Nice | 2:3 (kon.) | | | Rennes – Monaco | 2:0 (kon.) | | | Štrasburk – PSG | 1:1 (kon.) |
Toulouse – Auxerre | 1:1 (kon.) |
Zbuzany – Karlovy Vary | 0:3 (kon.) | | | Sokolov – Hostouň | 1:1 (kon.) | | | Loko Praha – Králův Dvůr | 3:4 (kon.) |
Č. Budějovice B – Bohemians B | 1:0 (kon.) |
Benešov – Chlumec n/C | 0:4 (kon.) | | | Jablonec B – Velvary | 1:3 (kon.) | | | Přepeře – Brozany | 0:1 (kon.) |
Kolín – Teplice B | 4:2 (kon.) | | | Živanice – Žižkov | 0:3 (kon.) |
Uh. Brod – Hodonín | 3:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vítkovice | 0:0 (kon.) | | | Vrchovina – Kroměříž | 2:3 (kon.) |
Hlučín – Vel. Meziříčí | 2:0 (kon.) | | | Blansko – Frýdlant n/O | 2:2 (kon.) | | | Hranice – Rosice | 0:1 (kon.) |
Cracovia – Wisła Pł. | 3:0 (kon.) | | | Piast Gliwice – Gdańsk | 0:1 (kon.) | | | Pogoň – Radomiak | 4:0 (kon.) |
Stal M. – Warta Poznaň | 1:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Jagiellonia | 2:0 (kon.) | | | Legia – Śląsk | 3:1 (kon.) |
Raków – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Miedź – Zabrze | 0:0 (kon.) | | | Widzew – Korona | 0:3 (kon.) |
konec
Sevilla FC
1:2
(1:1)
Real Madrid
Pavel Budař
Branky:
3. Mir – 29. Rodrygo, 69. Rodrygo (Kroos)
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 23:10.
Rozhodčí: Grado C. S.
Diváci:
Karty: 90+1. Jordán (SEV), 90+7. Ó. Torres (SEV) – 33. L. Vázquez (REA), 66. Tchouaméni (REA), 84. Nacho Fernández (REA), 90+2. Ceballos (REA) 83. Acuña (SEV)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 23:10.
Sevilla FC:
Búnú – G. Montiel, Gudelj (81. Badé), Rekik, Acuña – Rakitić (C) (62. Jordán), M. Bueno – B. Gil (62. Suso), A. Gómez (75. Ó. Torres), Lamela (75. Corona) – Mir.
Náhradníci: Árbol, Dmitrović – en-Nesírí, Marcão, Nianzou, Ocampos, Telles.
Trenér: Mendilibar J. L.
Real Madrid: Courtois – L. Vázquez (81. Nacho Fernández), Militão, Alaba, Mendy (67. Rodriguez) – Kroos, Tchouaméni, Modrić (C) – Valverde (54. Camavinga), Rodrygo (81. Rüdiger), Ceballos.
Náhradníci: Lunin, González – Odriozola, J. Vallejo.
Trenér: Ancelotti C.
Náhradníci: Árbol, Dmitrović – en-Nesírí, Marcão, Nianzou, Ocampos, Telles.
Trenér: Mendilibar J. L.
Real Madrid: Courtois – L. Vázquez (81. Nacho Fernández), Militão, Alaba, Mendy (67. Rodriguez) – Kroos, Tchouaméni, Modrić (C) – Valverde (54. Camavinga), Rodrygo (81. Rüdiger), Ceballos.
Náhradníci: Lunin, González – Odriozola, J. Vallejo.
Trenér: Ancelotti C.
Rozhodčí: Grado C. S.
Diváci:
ze hřiště odchází Nemanja Gudelj, přichází Loïc Badé.
Střídání v týmu Real Madrid CF:
ze hřiště odchází Lucas Vázquez, přichází Nacho Fernández,
ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Antonio Rüdiger.
ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Óliver Torres,
ze hřiště odchází Érik Lamela, přichází Jesús Manuel Corona.
Právě jsme byli svědky perfektního provedení rychlého brejku, Toni Kroos vyvezl míč a předal ho RODRYGOVI, který měl nabídku jak na levé, tak i na pravé straně, Brazilec to však vzal na sebe vymíchal dva hráče a zakončil kolem brankáře, krásně k tyči. Asistence: Toni Kroos.
ze hřiště odchází Ferland Mendy, přichází Álvaro Rodriguez.
ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Joan Jordán,
ze hřiště odchází Bryan Gil, přichází Suso.
ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Eduardo Camavinga.
Prosadil se brazilský křídelník RODRYGO z přímého volného kopu ze vzdálenosti 19 metrů. Míč letěl na stranu brankáře Búnúa, který udělal krok za zeď.
Po zblokované střele Bryana Gila si našel odražený míč RAFA MIR a z prvního dotyku vypálil, jeho střela letěla krásně pod břevno a Courtois na ní byl krátký.
Sevilla FC: Búnú – G. Montiel, Gudelj, Rekik, Acuña – Rakitić (C), M. Bueno – B. Gil, A. Gómez, Lamela – Mir.
Náhradníci: Árbol, Dmitrović – Badé, Corona, en-Nesírí, Jordán, Marcão, Nianzou, Ocampos, Suso, Telles, Ó. Torres.
Trenér: Mendilibar J. L.
Real Madrid CF: Courtois – L. Vázquez, Militão, Alaba, Mendy – Kroos, Tchouaméni, Modrić (C) – Valverde, Rodrygo, Ceballos.
Náhradníci: Lunin – Camavinga, Nacho Fernández, Odriozola, Rodriguez, Rüdiger, J. Vallejo.
Trenér: Ancelotti C.
Rozhodčí: Grado C. S.
První vzájemný zápas sezóny vyhrál madridský Real, jenž zvítězil doma před svými diváky 3:1.
Hosté z Realu Madrid okupují druhou příčku tabulky španělské LaLigy se ziskem čtyřiasedmdesáti bodů. Na titul už dosáhnout nemohou, ten získal rival z Barcelony. A vzhledem k jistotě základní skupiny Ligy mistrů pro příští ročník mohou sezónu v poklidu dohrát. Chtějí ale samozřejmě ještě potěšit své fanoušky a zakončit další ročník této soutěže vítězně. Na půdě Sevilly budou plnit roli favorita a uvidíme, zda ji potvrdí. Ve dvou posledních odehraných duelech získali tři body, nejprve padli 0:1 ve Valencii a naposledy pak doma získali tři body po výhře 2:1 nad Vallecanem.
Domácí Sevilla se v tabulce nachází na desátém místě španělské ligy s devětačtyřiceti body. Je tedy v klidném středu, ale ještě má teoretickou šanci vybojovat pohárovou Evropu. Na sedmé místo, které je vstupenkou do kvalifikace o Evropskou konferenční ligu ztrácejí pouze bod. Na tuto pozici se ale tlačí další tři týmy, takže to v závěru bude ještě pořádný boj. Z posledních dvou odehraných utkání získali hráči Sevilly pouze dva body, když dvakrát po sobě remizovali. Nyní ale budou chtít bodovat plně, ale nečeká je nic lehkého, narazí totiž na silný Real Madrid, jenž naopak jede na půdu soupeře pro plný počet bodů.