Finsko
2
25 22 23 25 14
Středa 31.05.2023, 19:00Evropská liga mužů • Skupina C

Česká volejbalová reprezentace nakonec zvládla i své druhé utkání v základní skupině Zlaté Evropské ligy. Do utkání proti Finsku nevstoupili Češi vůbec dobře a prohráli první set 16:25, od druhého setu se ale rozehrála nad sítí ve Zlíně vyrovnaná a dramatická partie, která nakonec dospěla až do rozhodujícího pátého setu. A v něm byli v koncovce šťastnější domácí volejbalisté, kteří si tak připsali druhou výhru ve skupině. (21:33:26)

Konec zápasu

16:14
    Servis Luboše Bartůňka se Finům nepovedl vybrat a dlouhá pětisetová bitva končí!

15:14
    Vašinova smeč přes Ivanova a je tu druhý mečbol!

14:14
    Zajíček ale posílá servis do autu.

14:13
    Přichází mečbol pro český tým! Nepovedlo se vybrat český útok, a i kdyby povedl, finský blok se dotkl sítě.

13:13
    Finové ubránili útok Šotoly a následně sami zakončují svůj útok, o ruce českého bloku do zadního pole.