Anglie – Německo 2:0 (kon.) | Izrael – Česko 1:0 (kon.) | Švýcarsko – Francie 1:4 (kon.)
Itálie – Norsko 0:1 (kon.)
Izrael
1:0 (0:0)
Česko
Středa 28.06.2023, 18:00Mistrovství Evropy U21 • Skupina C

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:10. (19:56:11)

Je konec! Český sen o postupu do čtvrtfinále se rozplynul. Izrael poráží výběr Jana Suchopárka 1:0 a postupuje do čtvrtfinále, ve kterém se utká s Gruzií. V prvním poločase jsme marně čekali na nějakou šanci. Po změně stran mohl skóre otevřít Turgeman, ale levačkou trefil boční síť. Rozhodující moment přišel v 82. minutě, kdy se prosadil Gandelman. O čtyři minuty později hrozil Gloukh, jehož ránu Jaroš vyrazil. V samotném závěru Češi zahrávali přímý kop, jenže Daňkovu ránu brankář vyrazil a ještě byl máván ofsajd.

90+5

90+4
    Žlutá karta pro tým Izrael (Anan Khalaily).

Žlutá karta pro tým Česko (Vítězslav Jaroš).

90+3
    Po dalším přímém kopu prodloužil Václav Sejk míč hlavou na Vlčka, který vracel balón na zadní tyč, jenže tam nebyl nikdo v červeném dresu.

90+2
    Gloukh si vysloužil žlutou kartu za protesty.
    90+1. Přímý kop českého týmu v závěru utkání

90+1
    Mohlo být vyrovnáno! Kryštof Daněk se ujal rozehrávky přímého kopu, ale Peretz jeho ránu nakonec vyboxoval. Asistent rozhodčího následně odmával ofsajd Filovi.

90
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Tomáš Vlček trefil centrem ruku střídajícího Bara a získal pro český tým přímý kop takřka z hranice velkého vápna.

89
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Dor Turgeman, přichází Arad Bar.

88
    Oscar Gloukh se opět dostal do zakončení z hranice velkého vápna, ale přímým nártem poslal ránu vedle levé tyče Jarošovy svatyně.

87
    Dor Turgeman si výborně odstavil Jana Žambůrka a získal pro Izrael rohový kop. Český celek se nedostává na polovinu soupeře.
    86. Gloukh v obrovské šanci

86
    Oz Bilu rozehrál rohový kop Izraele do kombinace. Oscar Gloukh se následně dostal do zakončení, ale Jaroš zasáhl. Český brankář poté zneškodnil i nebezpečnou dorážku!

85
    Adam Gabriel z pravé strany odcentroval na malé vápno, kam se hnal střídající Václav Sejk, ale izraelský brankář míč udržel v rukavicích.