Admira Praha – Slavia B 0:4 (kon.) | Plzeň B – Motorlet 3:1 (kon.) | Povltavská – Písek 1:0 (kon.)
FK Admira Praha
0:4 (0:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 06.08.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

86
    Obrovská šance na vstřelení nepopulárního bůra! Daniel Toula pelášil směrem na gólmana ze strany, jenže ten jeho obrovskou šanci vychytal! Keller sice dostal čtyři góly, ale dnes jich také několik chytil a je nejlepším hráčem svého týmu.

84
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Michal Švec, přichází Matěj Zachoval.

84
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Ondřej Herc).

80
    Posledních deset minut do konce duelu! Jan Bořil vyhrál souboj v polovině hřiště a vyslal Ogungbayie dopředu, toho ale parádně vychytal Keller! Další rohový kop pro hosty.

75
    ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Voriazidis,
    ze hřiště odchází Jan Trédl, přichází Eliáš Piták.

75
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Jan Martinic, přichází Michal Fric.
    73. TOULA - 0:4

73
    Slavia B právě vstřelila branku! Navíc znovu inkasují! Tohle už je demolice domácího týmu, tentokrát to byla rychlá akce, na jejímž konci byl DANIEL TOULA.

69
    Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Jan Bořil).

65
    ze hřiště odchází Štěpán Zahálka, přichází Patrik Vlček,
    ze hřiště odchází Martin Čácha, přichází Vít Kolář.
    59. TRÉDL - 0:3

59
    Slavia B právě vstřelila branku! Další rohový kop na hostující straně přináší další gólovou radost! Na povedený centr si naskočil JAN TRÉDL, po jehož prudké hlavičce se sice gólman natahoval, na zákrok ale neměl šanci.

57
    ze hřiště odchází Burýšek, přichází Jiří Jandovský.

55
    ze hřiště odchází Babacar Sy, přichází Adam Pudil.
    55. TRÉDL - 0:2

55
    Slavia B právě vstřelila branku! Hostující celek je ve druhém poločase jasně lepším celkem, což dokazuje druhou vstřelenou brankou v duelu! Rohový kop totiž zamířil přesně na JANA TRÉDLA, jenž nedal brankářovi šanci.

46
    ze hřiště odchází Stanislav Tecl, přichází Daniel Toula.

37
    Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Eric Hunal).

36
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Jan Martinic).

24
    Keller nyní zachránil svůj tým od druhé inkasované branky! Skvěle vyhodnotil dlouhou přihrávku na hranici vápna a byl u ní o chvilku dříve než jeden z e soupeřů, který by jinak měl lehkou pozici.
    20. PLANKA - 0:1

20
    Slavia B právě vstřelila branku! A tak přichází trest, do vedení jdou hostující fotbalisté po dvaceti minutách! Po velkém zmatku v šestnáctce před Kellerem se míč dostal na kopačku DAVIDA PLANKY, který se trefuje střelou po zemi, navíc o tyč. S tím nemohl domácí brankář nic dělat.

15
    Přesto vznikla protiakce na hostující straně a byla z toho obrovská šance! Na přízemní centr z pravé strany si totiž nabíhal Ogungbayi, jenže na poslední chvíli mu do toho sáhl soupeř a je z toho jen rohový kop pro hráč v modrém.

7
    A během chvilky jsme viděli rohový kop také na druhé straně. Po něm se k zakončení dostal Stanislav Tecl, ale jeden z domácích hráčů zasáhl na brankové čáře!

6
    A byla z toho první velká šance tohoto duelu! Parádní centr totiž našel úplně osamoceného Martina Čechu, který ale z dobré pozice poslal svou hlavičku nad bránu.