2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Neděle 06.08.2023, 12:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy dorostu

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního odpoledne se s vámi loučím, mějte se fajn. (14:28:39)

Plzeň za malou chvilku převezme pohár a zlaté medaile. Dukla Jihlava končí na místě třetím. Stříbro pak berou hráči Litvínova.

Je dobojováno, Škoda Plzeň vyhrála i svůj pátý zápas na turnaji, tentokrát porazila Jihlavu 2:0, když obě branky padly až ve třetí třetině. Nejprve skóre otevřel Matěj Tománek, o minutu později puk dopravil podruhé Jan Chasák.

59:15
    Puk zašlápnutý v rohu ledové plochy, tudíž odkud se góly dávají jen těžko.

58:46
    Dukla se nastěhovala do útočného pásma, zatím se ale hosté ke střele neodvážili.

58:18
    Hosté to zkouší ještě v šesti při hře bez brankáře.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:17
    Další akci Škody zastavuje čárový rozhodčí – ofsajd.

56:54
    Plzeň se nadále pokouší zaútočit, avšak nesměla by zapomenout, že náskok má pouze dvoubrankový a to není v hokeji mnoho.

55:24

55:13
    Hosté se dlouho nemohli dostat k puku, ten ale nakonec získali a bez rozmyslu ho poslali na opačnou stranu ledové plochy.

54:16
    Na branku Jihlavy létá jedna rána za druhou, hosté zatím odolávají.

53:24
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Holas – 2 min., hákování.

53:00
    Jiří Maxa se dostal za záda hostujících obránců, plzeňský forvard poté vykoupal i brankáře, ale puk zůstal nakonec někde pod Štěbetákem.

52:48

52:42
    Šimon Katolický se dostal do brejku, posléze ale branku Plzně opět minul.

52:07
    Rána od modré čáry letěla nad branku Šátavy, domácí se poté opět dokázali osvobodit.