Bohemians B – Plzeň B 3:1 (kon.) | Slavia B – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Hostouň – Admira Praha 2:1 (kon.)
Táborsko akademie – Povltavská 4:5 (kon.)
SK Slavia Praha B
3:0 (2:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 13.08.2023, 10:15 • Horní Měcholupy, Praha 10 • Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Fotbalisté rezervy pražské Slavie potvrdili roli velkého favorita, na domácím hřišti porazili Králův Dvůr 3:0.

Bezbrankové skóre prolomil v 8. minutě Jan Trédl, ještě v prvním poločase navýšil náskok aktivněji hrajícího domácího mužstva Adam Pudil. Ve druhé půli pokračoval tlak „sešívaných“, kteří nakonec přidali ještě jeden gól, v 76. minutě mířil v úniku do černého Boluwatife Ogungbayi.

Svěřenci trenéra Střihavky zůstávají i po druhém kole stoprocentní a v tabulce figurují na úplném čele, Králův Dvůr naopak zůstává na nule předposlední patnáctý. (12:13:23)

90+4

90+3
    Střetnutí se dohrává na útočné polovině domácího mužstva, které už nejspíše ani nezkusí podniknout poslední akci vedoucí k ohrožení soupeřovy brány.

90+2
    Přenesení doprava zpracoval Josef Jinoch bez problémů, načež odcentroval do vápna a pro balón si vyběhl brankář Krček.

90+1
    Josef Jinoch odvážně pronikl mezi dvěma konkurenty a zastavil se u pravé lajny, kde nastřelil soka a získal autové vhazování.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    „Sešívaní“ v poklidu kombinují na vlastní polovině, s jediným presujícím soupeřem nemají výraznější problémy.

88
    Taktický faul vyrobil na polovině hřiště Martin Nečas, útok protivníka tímto zastavil ještě v jeho zárodku a vyvázl i bez karetního trestu.

87
    Se stříleným centrem do vápna Králova Dvora si hostující defenziva poradila, nebezpečí zažehnával dlouhým odkopem Sabou.

87
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Michal Procházka, přichází Stanislav Jelínek.

87
    ze hřiště odchází Marek Patrovský, přichází Martin Nečas.

86
    Eliáš Piták zabojoval, dokonce si stihl píchnout balón kolem Rudavského a na pravé straně těsně za vápnem se jím nechal zfaulovat.

85
    Nepřesný nákop za obranu měl pod kontrolou Jan Sirotník, gólman pražského mužstva míč dostihl těsně u brankové čáry.