Uničov – Ostrava B 1:1 (kon.) | Karviná B – Třinec 1:4 (kon.) | Slovácko B – Uh. Brod 1:1 (kon.)
Zlín B – Blansko 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:1 (1:0)
ČSK Uherský Brod
Neděle 13.08.2023, 10:15 • Kunovice-tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

To je pro dnešek zcela vše! Přeji hezký zbytek víkend a u dalších textových přenosů naviděnou. (12:11:06)

Mírně vyhecovaný duel 2.kola MSFL mezi Slováckem B a Uherským Brodem je u konce! Zápas končí remízou 1:1. V prvním poločase bylo aktivnější Slovácko, které lépe pracovalo s balónem a také za to bylo odměněno brankou Koryčana na 1:0. Druhá půle byla z obou stran opatrnější a dlouho jsme čekali na vážnou šanci. Až v 84.minutě se dostal k odraženému míči Leskovjan a skákavou střelou překonal Urbana. Následně se hra vyrovnala a čekalo se vlastně na závěrečný hvizd, proto zápas skončil spravedlivou remízou.

90+4

90+3
    Slovácko zkoušelo dlouhým balónem naposledy ohrozit branku. Ale míč byl příliš dlouhý a tak od branky bude vykopávat Somberg.

90+2
    Alexandr Urban měl obrovské štěstí! Po vyběhnutím pro vysoký balón nebyl důrazný a míč mu vypadl před nohy Motala, který ale neměl rychlou reakci a tak akci uhasil Abuchi Onuoha.

90+1
    Petr Motal si chtěl dovolit kličku obránci a poté se hnát na branku. Obránce zachoval klid a čistě mu balón odebírá.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Alexandr Urban zachytává nebezpečnáý centr a hned posílá své hráče do útoku.

89
    Uherský Brod je polit živou vodou, jelikož se usazuje na útočnou polovinu, což jsme v dnešním zápase moc neviděli.

88
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Martin Novotný, přichází Tomáš Maleňák.

87
    Somberg bude v pořádku a okamžitě dlouhým nákopem zakládá útok Uherského Brodu.

86
    Emoce se ani teď nezklidnili, jelikož jeden z hráčů domácích ostře atakuje brankáře Somberga.

85
    Trochu se nám začíná hrotit dnešní duel. Žlutou kartu dostává trenér hostů Zdeněk Šebesta.
    84. Miroslav LESKOVJAN - 1:1

84
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic Uherský Brod srovnává. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal MIROSLAV LESKOVJAN a okamžitě vyslal skákavou střelu k pravé tyči, na kterou si ještě sáhl Urban, ale míč pouze posunul za brankovou čáru.

82
    Patrik Brandner se prokombinoval do vápna Uherského Brodu. Zde z ostrého úhlu střílel na bližší tyč Somberga, který se ovšem nenechal překvapit a balón vyráží na roh.