Celta Vigo – Osasuna 0:2 (kon.) | Villarreal – Real Betis 1:2 (kon.) | Getafe – Barcelona 0:0 (kon.)
Getafe CF
0:0 (0:0)
FC Barcelona
Neděle 13.08.2023, 21:30 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 1. kolo

Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 20:11. (23:47:05)

Je konec! Barcelona na úvod nového ročníku zapisuje ztrátu za remízu 0:0 na půdě Getafe. Na šanci si musela počkat do 26. minuty, kdy Romeu těsně minul zadní tyč. Ve 30. minutě na opačné straně hrozil Iglesias, ale ter Stegen zasáhl. Ve 37. minutě Raphinhu vychytal Soria a od vracejícího se zadáka se míč odrazil do tyče. Těsně před přestávkou zkomplikoval Barceloně duel Raphinha, který se nechal vyloučit za loket v obličeji obránce. V 57. minutě však viděl druhou žlutou kartu Jaime Mata a počet hráčů na obou stranách se vyrovnal. Barcelona od té doby byla lepším týmem. Robert Lewandowski hlavou nedostal míč za brankovou čáru. Deset minut před koncem nebezpečně pálil Fati, jenže zamířil nad břevno. V nastavení zkoumal VAR možnou penaltu pro Barcelonu, nicméně sudí odhalil ruku Gaviho.

90+16

90+15
    Žlutá karta pro tým Getafe CF (Portu).

90+14
    Penalta se kopat nebude! Sudí v předchozím souboji odhalil ruku Gaviho v pokutovém území!

90+12
    Tak pozor! Rozhodčí se nakonec jde podívat na VAR! Dočká se Barcelona penalty?

90+11
    Araujo stále zůstává ležet na trávníku. Nutno říci, že obránce jej trefil do kopačky. Uvidíme, zda do hry zasáhne VAR.

90+10
    Žlutá karta pro tým FC Barcelona (Gavi).

90+10
    Araujo upadl v pokutovém území po souboji s jedním z hostů. Pokutový kop se zatím nepíská.

90+9
    De Jong postupoval s míčem do pokutového území, ale důrazný Gastón Álvarez mu míč špičkou kopačky dokázal vypíchnout.

90+8
    Fati nehraje povedené utkání. Nováček na trávníku místo centru do velkého vápna trefil prvního soupeře v modrém dresu.

90+6
    Djené Dakonam si sice obhodil Gaviho, jenže vybíhal z ofsajdu. Domácí hráč nyní zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření.

90+4
    Abdesamad Ezalzúlí si dával přednost s Baldem na levé straně. Nakonec si míč nezpracoval ani jeden z hráčů Barcelony.

90+3
    Fati skvěle přenesl hru na pravé křídlo, jenže Yamal v klíčovou chvíli nedokázal míč zpracovat.

90+2
    Žlutá karta pro tým Getafe CF (Djené Dakonam).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

90
    Hosté sice kombinují na polovině soupeře, jenže kombinace Barcelony je zatím hodně statická a nepřesná.

89
    Damián Suárez má zdravotní problémy a bude potřebovat ošetření. Domácí hráči nyní spěchat rozhodně nechtějí.