Tychy – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Jastrzębie – Prostějov 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:2 (kon.)
K. Vary – Plzeň 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 1:2 (kon.) | Kolín – Banská Bystrica 1:0 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 4:1 (kon.) | Vítkovice U21 – Opava 5:2 (kon.)
Spišská N. Ves – Cracovia 3:2 (po pr.) | Jihlava – Znojmo 6:3 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Vsetín – Trenčín 6:5 (1:0 po s.n.) | Pardubice B – Třebíč 7:6 (3:0 po s.n.) | Kladno – Litvínov 1:5 (kon.)
Havířov – Katowice 0:7 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Chomutov – Landshut 4:1 (kon.) | Přerov – Zlín 0:3 (kon.)
Technika Brno – Vyškov 2:9 (kon.) | Poruba 2011 – Osvětim 5:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
3:5 (2:4, 1:0, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 17.08.2023, 18:00 • Sutor Arena, Most • Přípravné zápasy

Skončila nám třetí třetina, která nám přinesla opět líbivý hokej a také jeden gól. Ten vstřelil v oslabení Zdeněk Petráš a zpečetil tak skóre zápasu na 3:5. To je od nás vše. Přeji hezký večer (20:09:53)

54:06
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! Hosté v oslabení ujeli a ZDENĚK PETRÁŠ překonal Jakuba Kovaříka

51:57
    Před Pavlem Písaříkem vybruslil do povoleného lichoběžníku za brankou David Stahl

50:03
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
    Kýhos – 2 min., hrubost.

Berčík – 2 min., hrubost.

49:25
    Daniel Šoustek dostal nabito do gólovky. David Stahl předvedl nádhernou robinzonádu

49:04
    Další vyložená šance Pavla Písaříka, ovšem nyní tam došlo ke kontaktu s hostujícím hráčem

48:19

47:44
    Před branku dostal hezkou přihrávku Tomáš Urban, i dobře vystřelil, ale David Stahl chytá

46:32
    Daniel Šoustek krásně vypracoval celou akci, přihrál na Vladimíra Kýhose, ten přistrčil na Pavla Písaříka a ten si musí dát ruce do svěráku. Byla to gólovka

42:06
    Jakub Kovařík předváděl teď místo hokejových zákroků ty gymnastické. Kotouč za jeho zády však neskončil. Dobrá práce

40:01

Druhá třetina přinesla svižný hokej. Šance byly na obou stranách, ovšem branka padla jediná. Ivan Řehoř měl naordinovaný k obědu tataráček a svým třetím gólem upravil skóre tak, že je ve třetí třetině ještě o co hrát

40:00

39:59
    Na konci třetiny byla málem bitka, když se Bohumil Křen zastal Aleše Havlůje a vystartoval na něj Jakub Trefný. Bezchybní čároví rozhodčí Patrik Goltsch a Jan Bertlík situaci včas uklidnili

38:20
    Pavel Písařík dal před branku na úplně volného Jakuba Procházku. Ten ve velké šanci nedává

37:33
    Martin Berčík se ocitl v dobré příležitosti. Míří nad branku
    37:18 ŘEHOŘ - 3:4

37:18
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Máme tu hattrick! IVAN ŘEHOŘ obral hosty o kotouč, ujel a překonal potřetí Davida Stahla. Bez asistence

36:36
    Nyní byl poslední v útoku v dobré příležitosti Aleš Havlůj

33:13
    Nyní se dostávali do dobré příležitosti domácí, když hostující obránce upadl. Byly z toho však tak vykulení, že nic kloudného nevymysleli

32:33
    Karel Kubát napřáhl, ale nic z toho

31:15
    Martin Dubský nahodil před branku a kotouč se málem odrazil do branky od najíždějícího překvapeného Filipa Štrombacha

29:53
    Martin Mical krásně přihrál Tomášovi Urbanovi, ten vystřelil, ovšem David Stahl chytá

27:53
    Vojtěch Buberl nahodil na Davida Stahla

26:31
    Daniel Šoustek ihned z trestné lavice namířil do útoku. Jaho střelu kryje Jakub Kovařík

25:55
    Vladimír Kýhos hledal hezky v oslabení před brankou Jakuba Procházku. Teč šla mimo

20:01

Skončila nám první třetina, která nám přinesla celkem šest branek. Hosté se dostali do vedení hned v první minutě, kdy skóroval Martin Dubský. Na 0:2 navýšil Jaroslav Roubík a na 0:3 Martin Bláha. Až poté skórovali domácí a to zásluhou Ivana Řehoře. Potom prostřelil Jakuba Kovaříka Lukáš Popela od modré. V poslední minutě první třetiny skóroval ještě Ivan Řehoř, který tečoval střelu Jiřího Hofmanna

20:00
    19:14 ŘEHOŘ - 2:4

19:14
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Jiří Hofmann od modré vystřelil a IVAN ŘEHOŘ nastavil ve vzduchu svoji čepel. Asistence: Jiří Hofmann a Tomáš Urban

17:23
    Offside hostů
    17:14 POPELA - 1:4

17:14
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! LUKÁŠ POPELA od modré napřáhl a prostřelil Jakuba Kovařík. Asistence: Karel Kubát a Jaroslav Roubík

16:35
    Domácí vyhazují k Davidovi Stahlovi

16:27
    Hofmann – 2 min., faul kolenem.
    16:06 ŘEHOŘ - 1:3

16:06
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásnou kombinační akci domácích zakončil blafákem IVAN ŘEHOŘ. Asistence: Martin Mical a Jiří Hofmann

15:52
    Tři hosté jeli na jediného Bohumila Křena. Martin Dubský trefuje terč Jakuba Kavaříka

15:25
    Pavel Písařík si výborně nabruslil do mezikruží. David Stahl jeho příležitost drží v lapačce

10:58
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! Hosté využívají přesilovou hru. Kotouč se ocitl před volným JAROSLAVEM ROUBÍKEM a ten dával do prázdné. Asistence: Martin Dubský a Lukáš Popela

10:40
    Daniel Šoustek ujel po levé straně a v oslabení vystřelil. Vhrazuje se u Davida Stahla

09:57
    Matas – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

08:49
    Jakub Procházka hledal volné spoluhráče před brankou. Kotouč těsně minul obě hole