Letňany – Příbram 2:3 (kon.) | Havířov – Kopřivnice 9:1 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 3:2 (kon.)
Vel. Meziříčí – Žďár n/S 4:3 (1:0 po s.n.) | Děčín – Mostečtí Lvi 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Řisuty 4:1 (kon.)
Hronov – Vrchlabí 4:3 (po pr.) | SHKM Hodonín – Vyškov 2:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
HC Řisuty
Čtvrtek 14.09.2023, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy

Ústečtí třetí třetinu jasně opanovali a po zásluze nakonec vyhrávají 4:1. Góly přidali postupně Petráš, Kubát a Berčík.
    Já se s vámi loučím a někdy zase napočtenou. (20:02:57)

59:58
    Poslední střelu zápasu zapisuje Chamrád, Vlach ve své polovině udržel nulu.
    59:27 Martin BERČÍK - 4:1

59:27
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    MARTIN BERČÍK dokázal ještě v poslední minutě rozradostnit ústecké publikum, když přidává čtvrtou branku a potvrzuje tak ústecký obrat 4:1! Asistence: Jan Tůma a Lukáš Popela.

59:04
    Rudovský teď najížděl na svého strážce, střet si ale na poslední chvíli rozmyslel.

58:34
    Hajný se z otočky neprosadil.

57:43
    Ofsajd Řisut.

57:35
    Janda nadvakrát nepřekonal Vlacha, který tak zatím drží čisté konto. Nejprve u pomohla tyč, proti dorážce se ale vytáhl on sám.

55:39
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
    Ladislav Funk – 2 min., držení.
    55:32 Karel KUBÁT - 3:1

55:32
    Máme tu dost možná rozhodující branku dnešního utkání! KAREL KUBÁT sebral kotouč jednomu z obránců a zkušeně překonal Pánka – 3:1!

55:10
    Vlach nyní vyráží pokus Chamráda do ochranné sítě, byla to nejspíše maska ústeckého gólmana.

54:38
    Utkání pokračuje hrou pět na pět.

54:05
    Jan Rudovský – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Řisuty:
    Libor Švec – 2 min., nedovolené bránění.

54:05
    Potyčka u branky Vlacha zastavuje hru.

53:35
    Tempo hry nyní trochu polevilo, nejaktivnější jsou teď domácí fanoušci.

52:01
    Řisuty teď úplně přestaly hrát, domácí zas měli dvě, tři slibné příležitosti. Pánek ale jako magnet všechny puky přitahuje.

51:01
    Řepka nahazoval od modré, Vlach vyráží mimo.

Jan Koudelka

Branky a nahrávky: 25. Rudovský (Funk, Gottfried), 42. Petráš, 56. Kubát, 60. Berčík (Tůma, Popela) – 9. Pejchal

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (32. Vlach) – Kubát, Popela, Trefný, Sýkora, Funk, Gottfried – Bláha, Roubík, Dubský – Nedoma, Petráš, Rudovský – Tůma, Berčík, Bartoš – Krédl, Polata, Hynek
    Trenér: Růžička

HC Řisuty: Pánek (Horák) – Volráb, Zich, Janda, Řepka, Malovický, Potěchin, Strnad – Hajný, Chamrád, Pejchal – Švec, Čech, Okegawa – Výrut, Pulda, Mulač
    Trenér: Křepelka

Rozhodčí: Biedermann, Cícha – Zítka, Janíček J.