Buffalo – NY Rangers 1:5 (kon.) | Columbus – Philadelphia 2:4 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:3 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:1 (2:1 po s.n.) | Minnesota – Florida 2:0 (kon.) | Nashville – Seattle 3:0 (kon.)
San Jose – Vegas 1:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
Dallas Stars
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
St. Louis Blues
Pátek 13.10.2023, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (05:02:48)

3. Matt Duchene (DAL) 0+0

V základní hrací době padaly góly jen na začátku druhé třetiny. Na Bennův gól odpověděl Tucker a od té chvíle už zase dominovali brankáři, kteří odolali i mnoha šancím v prodloužení. V nájezdech vyhrál gólmanský souboj Oettinger. Binningtona rozdílovým gólem překonal Matt Duchene a v premiéře za Dallas vystřelil svému novému týmu první výhru v sezoně.

Matt DUCHENE - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Autorem vítězné branky je MATT DUCHENE.
    Jordan KYROU

3. série
    2:1
    Jordan Kyrou nabral obří rychlost. A to byla chyba, protože mu puk při pokusu o forhendový blafák utekl.
    Tyler SEGUIN

3. série
    2:1
    Tyler Seguin mohl zápas ukončit. Proti byl Binnington, jenž spolehlivě zakročil pravým betonem.
    Pavel BUČNĚVIČ

2. série
    2:1
    Série úspěšných nájezdů končí. Oettinger zavřel Bučněvičovi prostor mezi betony.

2. série
    2:1
    Třetí nájezd a třetí gól! Ve svém prvním ostrém zápase za Dallas se trefil Matt Duchene.
    Brayden SCHENN

1. série
    1:1
    Brayden Schenn nevymýšlel žádné kličky a prudkou střelou z mezikruží prostřelil Oettingera.
    Jason ROBERTSON

1. série
    1:0
    Jason Robertson zahájil nájezdový rozstřel gólem z bekhendového blafáku!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 21. Benn (Dellandrea, W. Johnston), rozh. náj. Duchene – 23. Tucker (Vrána, Blais)