Litvínov – Vítkovice 6:3 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Pardubice – Třinec 4:3 (po pr.)
Kladno – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 5:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 20.10.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Přeji příjemný zbytek pátečního večera. (20:42:40)

Dynamo dokázalo rozhodnout utkání zásluhou Patrika Poulíčka. Dynamo tak drží stále neporazitelnost v domácím prostředí.

Nejlepší hráči zápasu

HC Dynamo Pardubice - Lukáš Radil
    HC Oceláři Třinec - Martin Růžička

63:31
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Zápas je u konce! PATRIK POULÍČEK vzal situaci dva na jednoho na sebe a umístěnou střelou na vzdálenější tyč rozhodl utkání ve prospěch Dynama.

62:32
    Vrána poslal kotouč na vzdálenější tyč, kde byl připraven Smith. Ten ale nedokázal trefit odkrytou branku!

61:41
    První pardubická přesilovková formace drží Třinec v tlaku.

60:40
    Voženílek dokázal na modré čáře obrat Čerešňáka, který tak dostává hostující tým k puku.

60:01
    Prodloužení je tu! U kotouče Dynamo.

60:01

Třetí třetina je u konce. Skvělý vstup do závěrečné třetiny předvedl Třinec, který díky dvěma rychlým brankám srovnal stav zápasu. Dynamo na konci tlačilo na Kacetla, ale ten i díky skvělému zákroku z předposlední minuty udržel vyrovnaný stav. Prodloužení začne již za několik chvil.

60:00

58:51
    Musil skvělým napadáním obral bránícího hráče a hledal před brankou volného Říčku, který si kotouč vzal, dokonce si i položil Kacetla, ale ten neskutečným zákrokem zlikvidoval tuto šanci!

58:03
    Kaut zkusil přihrávku z otočky, která nenašla žádného z domácích hráčů.

57:18
    Dynamo opět drží Třinec v tlaku, ale dobré bloky drží kotouč daleko od Kacetla.

56:38
    Zohorna dokázal dostat Dynamo do útočného pásma, odkud to zkusil Kousal, který trefil jen hokejku bránícího hráče.

55:42
    O zakončení se pokusil Sedlák, ale byl bráněn dvojicí třineckých obránců.

54:47
    Hrádkovu střelu od modré měl Kacetl na očích, a tak si s ní bez problému poradil.

54:05
    Rychlá střela Poláška protáhla Willa.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 4. Radil (R. Kousal, Zohorna), 15. Vála (R. Kousal, Radil), 28. Čerešňák (Radil), 64. Poulíček – 21. M. Růžička (Polášek), 43. Pánik (M. Růžička), 44. Kurovský (Smith, Hudáček)

HC Dynamo Pardubice: Will (Klouček) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hrádek, Kolář – Kaut, Sedlák (C), Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Říčka, Cienciala, Pochobradský – Mandát, Poulíček (A), Vondráček.
    Trenér: Václav Varaďa

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Smith, Marinčin, Polášek, J. Jeřábek, Nedomlel, Adámek, Kundrátek – Pánik, Voženílek, M. Růžička (A) – Nestrašil, Hudáček, Walega – M. Roman, Vrána (C), Hrehorčák – Dravecký (A), Čacho, Kurovský.
    Trenér: Zdeněk Moták

Rozhodčí: Jeřábek, Pražák – Klouček, Bohuněk.