Sokolov – Frýdek-M. | 3:2 (po pr.) | | | Přerov – Kolín | 1:0 (kon.) | | | Litoměřice – Slavia | 3:1 (kon.) |
Poruba 2011 – Zlín | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Vsetín – Třebíč | 5:2 (kon.) | | | Znojmo – Jihlava | 3:2 (kon.) |
Pardubice B – Prostějov | 4:2 (kon.) |
Columbus – Calgary | 3:1 (kon.) | | | NY Islanders – New Jersey | 4:5 (po pr.) | | | Ottawa – Detroit | 2:5 (kon.) |
Arizona – Anaheim | 2:1 (kon.) |
Přerov – Vítkovice | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 3:4 (kon.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) |
Sparta – Liberec | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Plzeň – K. Vary | 4:3 (kon.) | | | Třinec – Poruba | 4:3 (po pr.) |
Kladno – Č. Budějovice | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | HC Litvínov – Slavia | 2:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 4:5 (kon.) |
Benátky n/J – Řisuty | 6:0 (kon.) | | | Ústí n/L – Tábor | 2:1 (po pr.) | | | Šumperk – SHKM Hodonín | 3:4 (po pr.) |
Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí | 1:2 (kon.) | | | Havířov – Vyškov | 7:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Žďár n/S | 5:4 (kon.) |
Opava – Technika Brno | 0:1 (kon.) | | | Hronov – Příbram | 1:5 (kon.) | | | Letňany – Mostečtí Lvi | 4:3 (3:0 po s.n.) |
Nový Jičín – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Písek | 5:2 (kon.) |
Děčín – Cheb | 3:2 (kon.) |
Liberec – Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Přerov | 8:1 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 5:3 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 5:2 (kon.) |
K. Vary – Č. Budějovice | 5:4 (kon.) |
Žihadla Moravské Budějovice – Velká Bíteš | 5:1 (kon.) |
Havířov – Kladno | 0:6 (kon.) |
Gladiators – Malá Víska B | 4:3 (kon.) | | | AHC Dynamo – Kdyně | 12:3 (kon.) |
konec
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
5:4
(2:2, 1:1, 2:1)
TJ Hluboká nad Vltavou
Branky a nahrávky:
2. Bláha (Mikeska, Pechlát), 18. Novotný (Mikeska), 21. Benda (Pechlát, Klimeš), 48. Bárta (Novotný, Kratochvíl), 53. Novotný – 2. Nedorost (Melichar), 10. Moudrý (Rákosník), 30. Bahula (Schmidmayer, Dohnal), 47. Moudrý (Nedorost)
Rozhodčí: Marek Lukáš — Antonín Knor, David Bušta
Diváci: 212
Neproměněná penalta:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí:
D. Plecer (D. Ludvík) — J. Benda, M. Dušák, M. Kadlec, M. Štěcha, R. Krampl, J. Šťastný, K. Klípa — V. Pechlát, M. Bláha, J. Marcilis, M. Klimeš, M. Vlach, R. Benda, R. Novotný, J. Mikeska, D. Kratochvíl, F. Bárta
Náhradníci:
Trenér:
TJ Hluboká nad Vltavou: F. Dašek (V. Zeman) — P. Škopek, R. Rákosník, J. Melichar, O. Žlůva, R. Rákosník, J. Formánek, R. Dohnal — D. Arnold, J. Korytar, D. Nedorost, K. Vácha, K. Schmidmayer, L. Moudrý, J. Miler, E. Bahula, L. Matys, P. Kantor
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Hluboká nad Vltavou: F. Dašek (V. Zeman) — P. Škopek, R. Rákosník, J. Melichar, O. Žlůva, R. Rákosník, J. Formánek, R. Dohnal — D. Arnold, J. Korytar, D. Nedorost, K. Vácha, K. Schmidmayer, L. Moudrý, J. Miler, E. Bahula, L. Matys, P. Kantor
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Marek Lukáš — Antonín Knor, David Bušta
Diváci: 212
Lukáš Matys – 2 min., napadání rozhodčích.
Jan Formánek – 2 min., nedovolené bránění.
Roman Krampl – 2 min., hákování.
Roman Krampl – 2 min., hákování.
Radek Benda – 2 min., nedovolené bránění.
Dalibor Arnold – 2 min., napadení.
František Bárta – 2 min., nafilmovaný pád nebo přihrávání.
Jan Formánek – 2 min., krosček.
Ondřej Žlůva – 2 min., podrážení.
Ondřej Žlůva – 2 min., hákování.
Josef Mikeska – 2 min., vysoká hůl.
Martin Dušák – 2 min., napadení.
Roman Rákosník – OK, krosček.
Roman Rákosník – 5 min., krosček, odpyká Petr Kantor.
Radek Benda – 2 min., podrážení.
Martin Dušák – 2 min., sekání.