Aris Limassol – Real Betis 0:1 (kon.) | Marseille – AEK Atény 3:1 (kon.) | Molde – Häcken 5:1 (kon.)
Olympiakos – West Ham 2:1 (kon.) | Raków – Sporting 1:1 (kon.) | Sparta – Rangers 0:0 (kon.)
Sturm Graz – Atalanta BC 2:2 (kon.) | Bačka Topola – Freiburg 1:3 (kon.) | AS Řím – Slavia 2:0 (kon.)
Brighton – Ajax 2:0 (kon.) | Leverkusen – Karabach 5:1 (kon.) | Liverpool – Toulouse 5:1 (kon.)
Panathinaikos – Rennes 1:2 (kon.) | St.Gilloise – Linz 2:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Servette 1:1 (kon.)
Molde FK
5:1 (3:1)
BK Häcken
Čtvrtek 26.10.2023, 18:45Evropská liga • Skupina H

Tento zápas nabídl šest branek a jednoznačné vítězství si připsal domácí klub. Hosté také měli šance, ale nedokázali je proměnit. (20:41:04)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 7:9. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.

90+5

90+3
    Molde právě vstřelilo branku!
    Domácí celek dává pátou branku, po rohovém kopu se prosazuje přesným zakončením MARTIN BJÖRNBAK. Asistence: Eric Kitolano.

90+2
    Veton Berisha vypálil z dobré pozice, jeho ránu vytáhl brankář na rohový kop.

90+1
    Kristoffer Haugen si vypracoval zajímavou šanci, ale míč poslal vedle branky.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.

89
    Střídání v týmu Molde FK:
    ze hřiště odchází Martin Ellingsen, přichází Eirik Hestad.

86
    Amor Layouni rozehrává rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

85
    V poklidném tempu se utkání dohrává, Molde bude brát body z tohoto utkání.

82
    Následně se ke střele dostal Emil Breivik, jehož projektil končí vedle.

82
    Eric Kitolano se po centru před branku dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit. Peter Abrahamsson se vyznamenal.

81
    Střídání v týmu BK Häcken:
    ze hřiště odchází Samuel Gustafson, přichází Isak Brusberg.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu a domácí fotbalisté míří za jasnou výhrou a ziskem bodů.

78
    Hraje se především na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není.

75
    ze hřiště odchází Markus André Kaasa, přichází Christian Cappis,
    ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Veton Berisha.

73
    Emil Breivik se propracoval k zakončení, jeho ránu zblokoval Amane Romeo.

71
    ze hřiště odchází Edward Chilufya, přichází Srdjan Hrstić,
    ze hřiště odchází Mikkel Rygaard, přichází Pontus Dahbo.

Jan Prošek

Branky: 6. Gulbrandsen (Haugen), 27. Eikrem (Ellingsen), 30. Breivik (Haugen), 55. Eikrem, 90+3. Björnbak (Kitolano) – 21. Sonko (Sa. Gustafson)

Karty:   45+2. Eikrem (MLD)

Molde FK: Petersen – Öyvann, Björnbak, Hagelskjaer – Fjörtoft Lövik, Kaasa (75. Cappis), Ellingsen (89. Hestad), Breivik, Haugen – Eikrem (C) (63. Kitolano), Gulbrandsen (75. Berisha).
    Náhradníci: Lervik – Haugan, Grödem, Ödegaard, Nyheim.

BK Häcken: Abrahamsson – Sandberg (46. Abdulrazak), Hovland, Ousou, Totland – Rygaard (71. Dahbo), Sa. Gustafson (C) (81. Brusberg), Si. Gustafson (41. Romeo) – Layouni, Chilufya (71. Hrstić), Sonko.
    Náhradníci: Brattberg, Banozic – Hammar, Kamara, Hodžić, Faye, Dembe.