Alkmaar – Aston Villa 1:4 (kon.) | FC Ballkani – Astana 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Ludogorec 3:1 (kon.)
Gent – Breidablik 5:0 (kon.) | KÍ Klaksvík – Olimpija Lublaň 3:0 (kon.) | Lille – Slovan Bratislava 2:1 (kon.)
Lugano – Club Bruggy 1:3 (kon.) | Aberdeen – PAOK 2:3 (kon.) | Bodö/Glimt – Besiktas 3:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Plzeň 0:1 (kon.) | Fiorentina – Čukarički 6:0 (kon.) | Frankfurt – Helsinki 6:0 (kon.)
Genk – Ferencváros 0:0 (kon.) | Trnava – Nordsjaelland 0:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Legia 1:2 (kon.)
Lille OSC
2:1 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
Čtvrtek 26.10.2023, 18:45 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Evropská konferenční liga • Skupina A

Ode mě je to pro dnešní zápas vše, přeji hezký zbytek týdne a třeba zase někdy na počtenou! (20:56:15)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:9.

Zápas třetího kola základní skupiny A mezi francouzským Lille a Slovanem Bratislava končí za výsledku 2:1 pro domácí Lille, které ve druhé půli otočilo stav zápasu na svou stranu.
    V Prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná, šance jsme mohli zahlédnout na obou stranách. Avšak první branku zaznamenali hosté, a to když rychlý brejk zakončil nekompromisně Aleksandar Čavrić. Naopak na druhé straně šanci Diakitého a poté Gomese zneškodnil brankář Borjan.
    V celém druhém poločase diktovali tempo hry domácí, kteří se však do šancí příliš nedostávali. Výjimkou bylo zakončení Davida, se kterým si však poradil brankář Borjan. Lille se ale stejně dočkalo, a to v 68. minutě, když chybu hostující obrany potrestal brankou Yusuf Yazici. Obrat pak dokonal v 82. minutě zápasu po skvělém průniku Žegrovy Remy Cabella, který si tak k asistenci připsal i branku. Snahu Slovanu o vyrovnání pak ztížil hostům Lucas Lovat, který si nechal dát docela zbytečnou červenou kartu. Na konci zápasu si pak slovenský tým vypracoval několik rohů, avšak ani z jednoho branku nevsítil a z Francie tak odjíždí poražen 1:2.

90+7

90+6
    Teď už ale ne, neboť jeden z ofenzivních hráčů Slovanu se nacházel v ofsajdu.

90+6
    Tiago Santos odehrává míč do autu, tlak Slovanu ještě může pokračovat.

90+5
    Za nesportovní chování vidí žlutou kartu obránce hostů Kevin Wimmer.

90+5
    Slovan si vypracoval sérii rohů, ani z jednoho však přímo branku Lille neohrozil.

90+5
    Centr od rohového praproku přizvedl gólman Chevalier na další roh.

90+4
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava:
    ze hřiště odchází Tigran Barseghjan, přichází Marko Tolić,
    ze hřiště odchází Džaba Kankava, přichází Malik Abubakari.

90+4
    Před Zmrhalem na poslední chvíli odehrál na rohový kop míč Alexsandro.

90+3
    Ve třetí nastavené minutě kombinují obránci francouzského Lille.

90+2
    A další faul na hráče domácích, tentokrát byl nedovoleně zastaven Gudmundsson.

90+1
    Střídající Pauschek se hned uvedl faulem, k zemi poslal střelce vyrovnávací branky Cabellu.