Aris Limassol – Real Betis 0:1 (kon.) | Marseille – AEK Atény 3:1 (kon.) | Molde – Häcken 5:1 (kon.)
Olympiakos – West Ham 2:1 (kon.) | Raków – Sporting 1:1 (kon.) | Sparta – Rangers 0:0 (kon.)
Sturm Graz – Atalanta BC 2:2 (kon.) | Bačka Topola – Freiburg 1:3 (kon.) | AS Řím – Slavia 2:0 (kon.)
Brighton – Ajax 2:0 (kon.) | Leverkusen – Karabach 5:1 (kon.) | Liverpool – Toulouse 5:1 (kon.)
Panathinaikos – Rennes 1:2 (kon.) | St.Gilloise – Linz 2:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Servette 1:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
5:1 (3:1)
FK Karabach
Čtvrtek 26.10.2023, 21:00 • BayArena, Leverkusen • Evropská liga • Skupina H

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. Přeji Vám hezký zbytek dne. (22:56:47)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 9:1. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:20.

Viděli jsme zápas 3. kola skupinové fáze Evropské ligy, kde ve skupině H rozdrtil domácí Bayer Leverkusen FK Karabach 5:1.
    Hned do 1. poločasu domácí vlétly a po pěti minutách šli do vedení zásluhou Wirzte. Tentýž hráč pak v 15. minutě způsobil penaltu, po které vyrovnal Bajramov. Ve 30. minutě zvyšoval na 2:1 Grimaldo a o pět minut později na 3:1 upravil Boniface.
    Po změně stran nápor neutuchal a 55. minutě přidal svůj 2. gól v zápase Grimaldo. V minutě 58 Tapsoba dorazil střelu Boniface. V 63. minutě se své chvíle po 231 dnech dočkal Patrik Schick, který sledoval, jak po faulu na jeho osobu Grimaldo trefil břevno.
    Víc se v tomto utkání neudálo.

90+3

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Lunev bude zahrávat volný přímý kop.

89
    Puerta zblokoval střelu hostů na rohový kop.

88
    Střídání v týmu FK Karabach:
    ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Hamidou Keyta.

86
    Kossounou z dobré pozice minul branku Leňa.

85
    Bayer trpělivě kombinuje kolem půlící čáry.

83
    Adli bude rozehrávat volný přímý kop.

81
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Alejandro Grimaldo, přichází Gustavo Puerta.

79
    Grimaldo z volného přímého kopu trefil břevno. Horní tyč se jen zahýbala, jaká to byla dělovka.

78
    Cafargulijev obdržel za svůj faul na Patrika Schicka žlutou kartu.

77
    Grimaldo bude rozehrávat volný přímý kop po faulu na Patrika Schicka.

74
    Adam Hložek se presentoval útočným faulem.

72
    ze hřiště odchází Edmond Tapsoba, přichází Josip Stanišić.

ze hřiště odchází Juninho, přichází Redon Xhixha,
    ze hřiště odchází Leandro Andrade, přichází Nariman Achundzade.

70
    ze hřiště odchází Florian Wirtz, přichází Adam Hložek.

68
    Očekávané góly:
    2,38 : 0,87.
    Leverkusen má tedy dneska velkou produktivitu.

Jan Janča

Branky: 5. Wirtz (Grimaldo), 30. Grimaldo (Wirtz), 35. Boniface (Wirtz), 55. Grimaldo (Wirtz), 58. Tapsoba – 16. Bajramov (pen.)

Karty:   15. Wirtz (LEV), 43. Andrich (LEV) – 20. L. Andrade (KBK), 45+1. Romão (KBK), 78. Cafargulijev (KBK)

Bayer Leverkusen: Kovář – Kossounou, Tapsoba (72. Stanišić), Hincapié, Grimaldo (81. Puerta) – Andrich, Xhaka (63. E. Palacios) – Tella, Wirtz (70. Hložek), Adli – Boniface (63. Schick).
    Náhradníci: Hrádecký, Lomb – Frimpong, Hofmann, Mbamba, Tah.

Trenér: Alonso X.

FK Karabach: Luňov – M. Silva (46. Benzia), Mustafazade, Medina, Cafargulijev – Romão (63. P. Andrade), Janković – Bajramov, L. Andrade (72. Achundzade), Zoubir (88. Keyta) – Juninho (72. Xhixha).
    Náhradníci: Ramazanov, Gugešašvili – B. Husejnov, Mammadov, Medveděv, Almeida, Vešović.

Trenér: Gurbanov G.

Rozhodčí: Feșnic – Avram, Cerei