Banská Bystrica – Košice 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Humenné 4:3 (po pr.) | Michalovce – Zvolen 2:6 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 4:5 (po pr.) | Nové Zámky – Nitra 2:3 (0:2 po s.n.) | Poprad – Trenčín 5:2 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
4:3 (0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
HC 19 Humenné
sk Pátek 27.10.2023, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 13. kolo

Slovan zdolal Humenné 4:3 po predĺžení a prerušil trojzápasovú šnúru bez víťazstva. Humenné zostáva na poslednej priečke. (20:22:18)

64:53
    Slovan Bratislava dal gól!
    DANIIL FOMINYKH po blafáku na forhend vystrelil ponad Galimovovu lapačku a rozhoduje tento zápas.

64:53
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Lapšanský – 0 min., hákovanie.

64:51
    Krásna individuálna akcia Fominykha, ktorý bol faulovaný a hlavný rozhodca neváhal nariadiť trestné strieľanie!

64:05
    Pecararo obkrúžil bránu a zakončil, hostia mali teraz šťastie.

63:10
    Handlovský prihral Diakovovi medzi kruhy, tečovaná strela skončila vedľa brány.

62:47
    Nájazd Sergienka na bránu, po blafáku na forhend Coreau zasiahol a puk skončil na bočnej konštrukcii.

62:04
    Kuru na Lapšanského, ten po peknej kľučke aj zakončil, Coreau vyráža.

61:19
    Predĺženie sa hrá v opatrnom duchu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Slovan stratil v tretej tretine dvojgólové vedenie, stav je 3:3, ide sa predlžovať.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:42
    Humenné dáva gól!
    Hosťom vyšla hra bez brankára a 18 sekúnd pred koncom strieľajú vyrovnávajúci gól! Kuru posunul puk po modrej čiare LUKÁŠOVI HANDLOVSKÉMU, ktorý potvrdil, že má výbornú strelu, jeho delovku Coreau nezachytil, puku sa dotkol, no ten aj tak skončil v bránke.
    Asistencie: Hannu Kuru, Yuri Sergienko