Vyškov – Nový Jičín 3:7 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 5:8 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 2:0 (kon.)
Kopřivnice – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Příbram – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.) | Písek – Letňany 0:3 (kon.)
Technika Brno – Šumperk 4:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havířov 1:8 (kon.) | Žďár n/S – Opava 4:5 (2:3 po s.n.)
Chomutov – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 5:4 (po pr.) | Řisuty – Vrchlabí 2:5 (kon.)
Kobra – Hronov 11:3 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:8 (3:1, 1:6, 1:1)
HC Děčín
Sobota 28.10.2023, 15:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Po fantastickém obratu hostů ve druhé třetí končí dnešní utkání výsledkem 5:8. Ve třetí třetině si hosté pohlídali stav utkání . V 50. minutě sice snížil Aleš Havlůj takovým náhoďákem, ovšem v 58. minutě završil skóre zápasu Tomáš Nezbeda. Ale ikdyž domácí vedli již 4:1, tak zbraně nesložili a otočili a odvážejí si tři body (17:22:45)

59:40
    Střelu Štěpána Urbánka tečoval ještě David Jindra. Michael Petrásek chytá

58:20
    Domácí to zkusí v šesti

58:20
    Vyloučení v týmu HC Děčín:
    Michael Petrásek – 2 min., nedovolené bránění, odpyká Nikolaj Parshakov.
    57:59 Tomáš NEZBEDA - 5:8

57:59
    Děčín právě vstřelil branku! Před brankou Lukáše Kliky tečoval kotouč TOMÁŠ NEZBEDA. Asistence: Tomáš Faigl a Adam Bartoň

52:57
    Bohuslav Nowák – 2 min., nesportovní chování.

51:52
    V samostatném úniku se ocitl Jakub Procházka. Jeho střelu vyráží Michael Petrásek

51:36
    V prostředním kruhu zůstává ležet otřesený Pavel Písařík. Hra je přerušena

51:06
    Štěpán Urbánek to zkusil od modré, Michael Petrásek vyráží

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 2. Jindra (J. Procházka), 3. Daniel (Steinocher, Šimeček), 16. Písařík (Řehoř, Havlůj), 22. Jindra (Šimeček, J. Procházka), 50. Havlůj (Písařík, Urbánek) – 5. Smola (Zedek, Jebavý), 28. Nezbeda (Faigl, Vl. Brož), 30. D. Černý (Macek, A. Starý), 33. Smola (Jursa), 34. D. Černý (Hruška), 35. D. Tůma (Faigl, Vl. Brož), 37. D. Tůma (Nezbeda), 58. Nezbeda (Faigl, Bartoň)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (34. Klika) – Urbánek, Havlůj (C), Hocelík, Rykl, Steinocher, Hoffmann, Křen – Mical, Řehoř, Písařík (A) – Jindra, Šimeček, J. Procházka – Böhm (A), V. Král, Daniel – Buberl.
    Trenér: Vladimír Kýhos

HC Děčín: Lavinger (22. M. Petrásek) – Bartoň, Vl. Brož (A), Jebavý, Zedek, A. Starý, Loukota – Nezbeda, Faigl (C), D. Tůma (A) – Parshakov, Jursa, Smola – Macek, D. Černý, Hruška – Nowák.
    Trenér: David Švagrovský

Rozhodčí: Glanc – Toman, Tichý