Boston – NY Islanders 5:2 (kon.) | Detroit – Montreal 2:3 (po pr.) | NY Rangers – Minnesota 4:1 (kon.)
Ottawa – Vancouver 2:5 (kon.) | Tampa – Chicago 3:5 (kon.) | Columbus – Dallas 2:5 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Winnipeg – Nashville 6:3 (kon.) | Colorado – Seattle 3:4 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | San Jose – Edmonton 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Montreal Canadiens
Pátek 10.11.2023, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

63:27
    Reimer hloupě držel u brankoviště hůl Caufielda a je vyloučen. Montreal si zahraje přesilovou hru.

48:58
    Seider i Gallagher dostávají trest na dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech.

38:29
    Larkin se pokoušel zachránit situaci, nicméně si pomohl nedovoleně. Dvě minuty za podrážení a přesilová hra pro Canadiens.

30:53
    Za držení je navíc vyloučen na dvě minuty Walman.

25:58
    Další přesilová hra pro Red Wings. Tentokrát je za držení vyloučen Guhle. Dočkají se domácí vyrovnání?

23:02
    Anderson podrazil na vlastní modré čáře Velena a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Red Wings.

15:05
    Přesilová hra Red Wings je u konce, když je za sekání vyloučen Raymond.

14:15
    Pezzetta se dopustil podrážení a je potrestán dvouminutovým trestem.

07:12
    Petry smolně poslal puk z vlastního pásma do hlediště a míří na trestnou lavici. Montreal dostává šanci navýšit své vedení.

02:58
    Na trestnou lavici si za držení odchází sednout Harris.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 37. Fischer (Rasmussen, Chiarot), 47. Compher – 8. Matheson (Newhook), 41. Suzuki (Matheson, Monahan), 65. Caufield (Matheson, Suzuki)

Detroit Red Wings: Reimer (Lyon) – Seider, Walman, Petry, Chiarot (A), Holl, Määttä – Raymond, Larkin (C), DeBrincat – Czarnik, Compher, Copp (A) – Sprong, Veleno, Perron – Fischer, Rasmussen, Kostin.
    Trenér: Derek Lalonde

Montreal Canadiens: Primeau (Allen) – Matheson (A), Harris, J. Barron, Guhle, Kovacevic, Xhekaj – Slafkovský, Suzuki (C), Caufield – Gallagher (A), Monahan, Pearson – J. Anderson, Dvorak, Newhook – Armia, Evans, Pezzetta.
    Trenér: Martin St. Louis

Rozhodčí: Pochmara, Blandina – Hughes, Kovachik

Diváci: 18 504