Slovácko – Ostrava 2:0 (kon.) | Jablonec – Pardubice 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 2:0 (kon.)
AC Sparta Praha
2:0 (2:0)
FC Zlín
Neděle 26.11.2023, 18:00 • epet Arena, Praha • FORTUNA:LIGA • 16. kolo

Sparta potvrdila roli favorita a po dvou gólech Birmančeviće zvítězila 2:0. Vrací se tak zpět do čela tabulky. Zlín ve druhém poločase značně zlepšil svoji hru, ale ani jednou se mu nepodařilo prostřelit Vindahla. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, na přečtenou. (19:56:48)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:5.

90+3

90+3
    Z rohu se Zlínu nepodařilo snížit, zápas končí.

90+3
    Vukadionović se dostal k míči, doběhl s ním až k vápnu Sparty, kde našel Dramého. Ten ihned vystřelil, ale Karabec jeho pokus srazil na roh.

90+2
    Centr Karabce vyboxoval Dostál mimo vápno, Sparta ale zůstala na míči.

90+2
    Centrovaný míč byl odvrácen obranou Zlína do zámezí, Sparta bude pár desítek vteřin před koncem kopat roh.

90+2
    Je tomu skutečně tak, Sparta hraje s míčem kolem středového kruhu a čeká se na konec zápasu.

90+1
    Naděje Zlína právě vyhasly, Sparta totiž drží míč na kopačkách a předpokládám, že to bude dělat celé dvě minuty.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Základní hrací doba se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.

89
    Dramé vyslal dělovou ránu na přední tyčku, ale Vindahl se pro míč natáhl a zachytil jej do rukavic.

88
    Zlín bude zahrávat rohový kop. Exekutorem bude Slončík.

88
    Útočný faul Sparty, Zlín se vrací na míč.

87
    Černý vyslal za obranu Sparty centr, nikdo z hostů ale tento záměr nepochopil a za obranu nezabíhal.

86
    Zlín sice kombinuje s míčem, ale pouze kolem středové čáry. Sparta na hřišti nenabízí příliš mnoho prostoru.

84
    Střídání v týmu FC Zlín:
    ze hřiště odchází Alexandr Bužek, přichází Dominik Simerský.
    82. Wiesnerova výborná rána taky orazítkovala břevno

82
    Karabec se skvěle uvolnil ve vápně soupeře, předal míč Wiesnerovi, jenž z hranice vápna orazítkoval brankovou konstrukci!