Villarreal – Osasuna 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Sevilla 2:1 (kon.) | Cádiz – Real Madrid 0:3 (kon.)
Real Betis – Las Palmas 1:0 (kon.)
Villarreal CF
3:1 (0:0)
CA Osasuna
Neděle 26.11.2023, 14:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 14. kolo

To je pro tento zápas vše! Užijte si zbytek fotbalové neděle a u dalších textových přenosů naviděnou. (15:58:16)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:14.

Utkání 14.kola LaLigy mezi Villarrealem a Osasunou je u svého konce! Ze tří bodů se raduje domácí Žlutá ponorka, která rozhodla v druhé půli. Cestu k výhře neměla vůbec jednoduchou, jelikož v první půli přežila díky Jörgensenovi velké tutovky Osasuny. A proto v 57.minutě nevyužité šance trestal Morales, když po přihrávce Morena doklepával do prázdné branky. Druhý šok znovu nachystal Morales, když si píchnul míč a od poloviny hřiště unikal sám na branku a překonal vyběhlého Herreru. V 78.minutě hosté zdramatizovali zápas, protože ze standardky hlavičkoval Catena. Jenomže o pár vteřin déle hattrick zkompletoval Morales a rozhodl definitivně o výhře domácího mužstva nad Osasunou 3:1.

90+8

90+7
    Ben Brereton Diaz unikal od poloviny hřiště na hranici pokutového území, když už chtěl střílet, tak ho odstavil Cuenca.

90+6
    Špatný dlouhý pas mířil do ofenzivy na Moi Gómeze. V poklidu si pro něj dochází gólman Jörgensen a šetří další vteřinky.

90+5
    V pozoru znovu musel být Filip Jörgensen, když musel vyrážet centr Ávilu, který by nejspíše našel spoluhráče v náběhu.

90+4
    Chimy Ávila si vybojoval ruozehrávku přímého kopu, jelikož ho zatáhl jeden z obránců.

90+3
    Ofsajd je pískán i na druhé straně. Objevil se v něm Manu Trigueros. Dlouhý nákop pro Osasunu.

90+2
    Chimy Ávila si naběhl za obranu a okamžitě z první posílal ostrý centr na úroveň malého vápna. Zde ho nikdo netrefil, ale ani nemusel, protože se píská ofsajd.

90+1
    Celek z Pamplony má ještě dostatek času na vyrovnání, to by ale musel posílat přesné centry do pokutového území.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

89
    Iker Muñoz hlavičkoval uvnitř velkého vápna, ale velice nepřesně, jelikož pokus letí úplně mimo bránu.

88
    Ben Brereton Díaz výrazně přistrčil hostujícího obránce, a tak Osasuna bude rozehrávat volný přímý kop.

87
    Vypadá to, že si Žlutá ponorka už uchrání vítězství v dnešním zápase, jelikož drží balón v útoku.

86
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Alberto Moreno,
    ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Ben Brereton Díaz.

85
    Manu Trigueros obětavě pronikl k velkému vápnu Osasuny, ale nepřesným centrem nenašel žádného spoluhráče.

84
    Moi Gómez se po rychlém náběhu dostal k centru z levé strany, ten mu ale vůbec nesedl a končí na domácí tribuně.

83
    Osasuna teď drží delší dobu pod tlakem domácí mužstvo, ale do velké šance se nemůže dostat.

Matyáš Kotlan

Branky: 57. Morales (G. Moreno), 71. Morales (Foyth), 80. Morales (Baena) – 78. Catena (Ávila)

Villarreal CF: Jörgensen – Altimira (67. Akhomach), Foyth, Albiol (C), Cuenca, Pedraza (86. A. Moreno) – Capoue (67. Comesaña), Parejo, Baena – G. Moreno (79. Trigueros), Morales (86. Brereton Díaz).
    Náhradníci: Reina – Femenía, Terrats, Rando, J. Pascual, C. Romero.

Trenér: Marcelino

CA Osasuna: S. Herrera – Areso, Catena, David García (C), Mojica – Moncayola (64. R. García II), Torró (77. I. Muñoz), Oroz (77. Unai García) – R. Peña (67. Ávila), Budimir (77. Arnáiz), Mo. Gómez.
    Náhradníci: A. Fernández, Valencia – Vidal, J. Cruz I, Rubén García, Ibáñez, Herrando.

Trenér: Jagoba Arrasate

Rozhodčí: De Burgos – Grijalba, Fernández

Diváci: 16 389