New Jersey – NY Islanders 5:4 (kon.) | Toronto – Florida 2:1 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Carolina 1:4 (kon.)
Minnesota – St. Louis 3:1 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Dallas 0:2 (kon.)
Chicago – Seattle 4:3 (kon.) | Arizona – Tampa 3:1 (kon.) | Edmonton – Vegas 5:4 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Anaheim 3:1 (kon.)
Winnipeg Jets
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Dallas Stars
Středa 29.11.2023, 02:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

58:40
    Nicméně Jets to i tak zkusí ještě v šesti.
    56:45 Tyler SEGUIN - 0:2

56:45
    6/6
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars se dostali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde se Marchmentovi podařilo vyslat parádní žabku před ležícího Schmidta na TYLERA SEGUINA, jenž už poté usměrnil touš za záda Hellebuycka. Asistence: Mason Marchment, Matt Duchene.
    Seguin T., Marchment M., Hakanpää J., Lindell E., Oettinger J., Duchene M.
    Pionk N., Naměstnikov V., Iafallo A., Hellebuyck C., Schmidt N., Perfetti C.
    53:25 Scheifele se velmi dobře dostal do zajímavého zakončení, které však kryje Oettinger.

53:25
    Scheifele obdržel přihrávku do levého kruhu, kde to vypadalo, jak kdyby už neměl šťávu, ale najednou se rozjel, obhodil Heiskanena a zakončil do připraveného Oettingera.

44:17
    Dallas jde znova do tří a opět je do dvojnásobného oslabení posílá Radek Faksa (DAL), jenž dostává dvě minuty za podrážení.
    43:51 Hintz mohl v oslabení navýšit vedení Dallasu, ale svou střelu poslal vedle.

43:51
    Po obrovské hrubici v domácí rozehrávce jel sám na Hellebuycka Hintz, který však svou střelu poslal těsně mimo klec Winnipegu.

43:01
    Winnipeg si však zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Ryan Suter (DAL).
    42:01 Morrissey selhal v další obrovské příležitosti.

42:01
    Morrissey se dostal do další obrovské šance, když si opět sjel mezi kruhy, kam i dostal přihrávku, avšak i jeho další střelu kryje Oettinger.
    35:21 Smith ve velké šanci nastřelil tyč domácí klece.

35:21
    Až po přesilové hře se hosté dostali do obrovské šance, když Smith využil své rychlosti a víceméně jel sám na Hellebuycka, kterého sice prostřelil, ale domácího brankáře zachránila branková konstrukce. Puk se poté odrazil pod Hellebuycka.

32:54
    Branka Dallasu tedy platí a Stars ještě budou hrát přesilovou hru, protože Jets tedy dostávají dvě minuty za zdržování hry.

32:54
    Nicméně domácí střídačka si bere svou coach challenge, protože se Winnipeg domnívá, že Pavelski při svém otáčení zasáhl Hellebuycka holí do obličeje
    32:54 Joe PAVELSKI - 0:1

32:54
    6/6
    Stars se dostávají do vedení! Robertsonova sražená střela se dostala do levého kruhu na Hintze, jenž s puek zajížděl za domácí klec, ale nakonec přes brankoviště nahrál JOE PAVELSKÉMU, jenž poté poslal puk přesně k tyči domácí brány. Asistence: Roope Hintz, Jason Robertson.
    Pavelski J., Hintz R., Robertson J., Hakanpää J., Harley T., Oettinger J.
    Pionk N., Lowry A., Ehlers N., Barron M., Hellebuyck C., Schmidt N.
    31:58 Na druhé straně mohl otevřít skóre utkání Scheiefele, ale i Oettinger svůj tým podržel.

31:58
    Scheifele na druhé straně dostal přihrávku před bránu Dallasu, ale ani on proti Oettingerovi neuspěl.
    31:45 Benn a jeho dvě stahovačky málem vedly k první brance v utkání.

31:45
    Stars mohli otevřít zápas ve svém oslabení, když úvodní branku měl na své holi Benn, který parádně počkal se svým zakončením kolem několika hráčů, avšak jeho střelu dokázal ležící Hellebuyck vyrazit.

30:17
    Radek Faksa (DAL) posílá svůj tým do tří, protože před bránou Stars lehce hákoval Scheifele, který upadl, a tak rozhodčí českému hráči dávají dvě minuty.

29:25
    Winnipeg si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za podrážení dostává Nils Lundkvist (DAL).
    28:54 Duchene ve své velké šanci poslal do brány své tělo místo puku.

28:54
    Stars se dostali do rychlého přečíslení, kde Marchment posunul touš do středu najíždějícímu Duchenovi, jenž jel sám na Hellebuycka, ale jeho klička do forhendu mu nevyšla a navíc ještě i skončil v domácí bráně.
    25:58 Johnston z velkého úhlu napálil kotouč do tyče domácí klece.

25:58
    Hostujícím hráčům se podařilo vyhrát souboj u mantinelu, kde Dadonov dostal kotouč na Johnstona, který sice střílel z velkého úhlu, ale jeho pokus i tak skončil na brankové konstrukci domácí klece.

13:10
    Už to vypadalo, že rychlý protiútok Winnipegu skončí nezdarem, protože přihrávka Appletona na Lowryho byla zblokována, jenže k puku se poté mezi kruhy dostal Morrissey, který však v obrovské šanci nechal vyniknout Oettingera.

05:03
    Stars si zahrají první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hru vysokou holí dostává Nino Niederreiter (WPG).

02:28
    Perfetti dokázal křižně nahrát na levou stranu Naměstnikovovi, jenž na nic nečekal a ihned střílel do protipohybu Oettingera, který však jeho střelu dokázal vyrazit.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 33. Pavelski (Hintz, J. Robertson), 57. Seguin (Marchment, Duchene)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele, Iafallo – Perfetti, Naměstnikov, Ehlers – Niederreiter, Appleton, Lowry – M. Barron, D. Gustafsson, Jonsson Fjällby.
    Trenér: Rick Bowness

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – R. Suter, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, Harley, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Duchene, Seguin – Benn, W. Johnston, Dadonov – Steel, Faksa, Cr. Smith.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Schlenker, Rooney – Jackson, Kelly

Diváci: 11 439