Havlíčkův Brod – Břeclav 5:3 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
5:3 (2:0, 0:0, 3:3)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Pátek 01.12.2023, 14:40 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Liga dorostu • 18. kolo
Partner:
   
  Dnes je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (17:16:03)
   
  Je za námi šestigólová třetí třetina a bylo se na co koukat. Závěr utkání patřil Břeclavi, která se nedala lacino, ale srazilo ji neproměňování šancí. Havlíčkův Brod tedy nepravil nepovedené utkání s Polskem. Břeclav si neodváží z Kotliny bod, neméně zanechala na Vysočině sympatický dojem.
   
  Konec zápasu.
   
  59:26
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Závěr se vším všudy, Bruslaři stvrzují výhru v power play soupeře! MATĚJ MAKOVEC trefil od levého kruhu volnou branku Břeclavi. Bez asistence.
   
  59:12
  Břeclav právě vstřelila branku! Je to o gól, Břeclav jde do kontaktu ve vlastním oslabení! VIKTOR PRAVDA zůstal za bukem, dostal kotouč do jízdy a ujel. Proti Petrovi dlouho signalizoval zakončení mezi betony, nakonec pověsil puk bekhendem pod břevno! Nádherná akce. Asistence: Richard Bína a David Michel Kubiak.
   
  58:48
  Dominik Chromý střílel z pravého kruhu, Hradila sice překonal, ale toho zastoupila branková konstrukce.
   
  58:41
  Vyloučení v týmu HC Lvi Fosfa Břeclav:
  Ventliand – 2 min., podrážení.
   
  58:30
  Břeclav v šesti.
   
  58:14
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
  Duben – 2 min., hrubost.

  Vyloučení v týmu HC Lvi Fosfa Břeclav:
  Charvát – 2 min., hrubost.
   
  57:48
  Oba týmy jdou do jasného risku, a to hrát bez bázně a hany. Břeclav nemá co ztratit.
   
  57:13
  Oddechový čas pro tým HC Lvi Fosfa Břeclav.
   
  57:13
  Břeclav právě vstřelila branku! A pozor, v Kotlině bude ještě drama. Tlak do branky uplatnil ALBERT VENTLIAND, který na několik pokusů překonal jak nedůraznou obranu, tak ležícího Petra! Bez asistence.
   
  56:35
  Dominik Chromý útočil na druhý gól utkání, jenže trefil blok soupeře.
   
  54:14
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Bruslaři využívají přesilovou hru a možná tím jistí tři body. Denis Kraučuk se dostal na levý kruh, odkud nahrál na protější stranu DOMINIKU CHROMÉMU. Druhý jmenovaný dovezl puk na zlatém podnosu až do branky soupeře! Asistence: Denis Kraučuk.
   
  54:05
  Ondřej Charvát vybídl ke skórování Viktora Pravdu, jenž zápěstím neusměrnil puk nad lapačku Petra!
   
  53:31
  Vyloučení v týmu HC Lvi Fosfa Břeclav:
  Hurnický – 2 min., držení.
   
  53:28
  Ondřej Suchý jel do brejku, zkusil zakončit mezi betony gólmana, ale při zakončení byl vyrušen. Puk nakonec skončil mimo prostor tří tyčí.
   
  52:42
  Matyáš Lédl ukázal šikovné ruce, když si prohodil obránce, ale byl už moc v úhlu, takže s jeho zakončením neměl Hradil problém.
   
  51:48
  Havlíčkův Brod si vybojoval šanci i v oslabení, ale Teml si netroufl vystřelit. Lvi následně vybojovali puk zpět na své hokejky.

  Štěpán Ondráček

  Branky a nahrávky: 5. Lédl (Chromý, Kraučuk), 15. Hrodek (Brožek), 49. Teml (Hrodek, Brožek), 55. Chromý (Kraučuk), 60. Makovec – 44. Pravda, 58. Ventliand, 60. Pravda (Bína, Kubiak)


  BK Havlíčkův Brod: Petr (Humplík) – Konvalina, Frantl, Rasocha, Kopecký, Mečiar, Teml (C), Duben – Vaněček, Brožek, Chromý (A), Hrodek, Čapek (A), Tecl, Kraučuk, Makovec, Suchý, Lédl.
  Trenér: Lukáš Bureš

  HC Lvi Fosfa Břeclav: Hradil (Kotas) – Bína, Hurnický, Coufal, Veselský, Kubiak (C) – Jedlička, Novotný, Chlubný, Charvát, Pravda, Bošek, Ventliand, Konovalov.
  Trenér: Libor Kocúr

  Rozhodčí: Jakub Jančí – Jan Kopecký, Jan Topolský

  Diváci: 150
  thejrc.org