Chomutov – Cheb 6:2 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 4:2 (kon.) | Opava – Havířov 3:4 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 4:9 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Hronov – Kralupy n. Vltavou 5:1 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 5:7 (kon.) | Letňany – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Písek – Řisuty 1:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Tábor 1:3 (kon.) | Kobra – Příbram 2:6 (kon.)
Technika Brno – Vyškov 0:6 (kon.)
Mostečtí Lvi
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
HC Tábor
Středa 06.12.2023, 18:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Viděli jsme krásný bojovný zápas, který skončil lépe pro hosty. Ve třetí třetině skórovali Radek Seidl a Václav Krliš a bylo rozhodnuto o tom, že tři body poputují do Tábora. Krásný večer (20:21:34)

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
    David Gába – 2 min., podrážení, odpyká Jakub Matušík.
    46:34 Václav KRLIŠ - 1:3

46:34
    Tábor právě vstřelil branku! Ruský blafák proměnil VÁCLAV KRLIŠ, který zavřel oči, napřáhl a prostřelil Lukáše Kliku. Asistence: Jan Milfait

46:23
    Střelu Michala Steinochera moc David Gába neviděl

46:04
    Zakázané uvolnění hostů
    44:57 Radek SEIDL - 1:2

44:57
    Tábor právě vstřelil branku! Hosté se ujímají vedení, když autorem branky je RADEK SEIDL, který se otočil a dorazil střelu Karla Plášila. Asistence: Karel Plášil a Matěj Zadražil

40:57
    Jakub Suchánek – 2 min., hození hole nebo předmětu.

40:01

Krásná druhá třetiny. I když bez gólu, tak vidíme boj! Boj o každý centimetr ledu. Největší šanci ve druhé třetině měl Milan Kostourek, který ujížděl s Pavlem Písaříkem, ale David Gába ho fantasticky vychytal. Lukáš Klika na druhé straně předvedl také několik pohotových zákroků. Ve třetí třetině se máme na co těšit

36:41
    Tak teď fantasticky vychytal Milana Kostourka David Gába. Milan Kostourek najížděl s Pavlem Písaříkem dva na jednoho, krásně vystřelil a David Gába ukázal kotouč v lapačce

29:29
    Ondřej Šulek – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

26:43
    Ani Matěj Zadražil ani Tomáš Hajič Lukáše Kliku s dorážek neproměnili.

26:01
    Jakub Procházka to hezky hodil před branku. David Gába vyráží

25:50
    Kotouč na střídačce hostů

23:34
    Před Davidem Gábou třikrát domácí doráželi. Naposledy Jakub Procházka. David Gába drží

23:01
    Lukáš Klika přikryl kotouč před dotírajícími hosty

20:33
    Jaroslav Šimeček nahodil za branku, kotouč vypálil Víťa Nedrda a Ivan Řehoř ještě tečoval. Mimo branku

20:01

Viděli jsme solidní první třetinu bojovného utkání, ve kterém padla na obou stranách jedna branka. Nejprve se dlouho nehrálo, kvůli rozbitému plexisklu. Po přerušení dostali domácí výhodu přesilové hry, kterou využil Pavel Písařík, který je v posledních zápasech ve střeleckém laufu. Nrž jsem stačil dopsat branku, tak bylo vyrovnáno. Ihned po buly skóroval Matěj Zadražil a za stavu 1:1 odcházejí hráči do kabin

17:50
    Pavel Písařík jako tryskomyš dojel kotouč, který se odrazil od zadního mantinelu, využil hybridní zakázané uvolnění a stačil i zakončit. Jenže byl u Davida Gáby blízko
    16:31 Matěj ZADRAŽIL - 1:1

16:31
    Tábor právě vstřelil branku! A je bleskově vyrovnáno. Ihned z buly hosté ujeli a na konci akce byl MATĚJ ZADRAŽIL. Asistence: Tomáš Hajič a Kamil Černý
    16:19 Pavel PÍSAŘÍK - 1:0

16:19
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí využívají přesilovou hru! PAVEL PÍSAŘÍK dorazil kotouč do odkryté branky. Asistence: Daniel Šoustek a Milan Kostourek

15:52
    Adam Zeman – 2 min., vysoká hůl.

15:45
    Střela od modré Karla Plašila míří mimo

15:30

14:38
    Ondřej Šulek nepřehodil puk na volného spoluhráče přes Michala Steinochera přesně

14:05
    Michal Steinocher rozehrál nepřesně. Jeho rozehrávku vystihl Rudolf Huna. Střelu Rudolfa Huny vyráží betonem Lukáš Klika

10:02
    Jakub Procházka ujížděl s Jaroslavem Šimečkem. David Gába střelu chytá a ihned rozehrává

09:20
    Po 14 minutách hrajeme. A jestli David Gába nevychladl vyzkoušel Ivan Řehoř.

09:08
    Tak se nám poroučelo k ledu boční plexi na střídačce hostů. Vedoucí týmu hostů si vyklepává trenky

00:01

Vážení sportovní přátelé, jak praví jedno staré staré mostecké přísloví: jak je středa, hokeje je třeba! Dnes přijede do Mostu soupeř jeden z nejtěžších. Domácí MOSTEČTÍ LVI přivítají HC Tábor, aktuálně druhý tým skupiny Západ. Je tedy na co se těšit.
    Hosté z Tábora prohráli v aktuálním ročníku druhé ligy třikrát, takže oni jedou vlastně na vítězné vlně od začátku sezóny. Pověst si pošramotili akorát prohrou v Chebu. Ovšem ani Tábor není kapela, aby pořád vyhrávala…
    Jak vypadaly poslední zápasy týmu HC Tábor:
    22.11.2023 HC Stadion Cheb – HC Tábor 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
    29.11.2023 HC Tábor – HC Kobra Praha 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
    2.12.2023 HC Tábor – HC Wikov Hronov 8:4 (2:0, 4:3, 2:1)

Kanadské bodování HC Tábor:
    Jakub Matušík 24 bodů (12+12)
    Ondřej Šulek 23 bodů (10+13)
    Milan Dančišin 21 bodů (9+12)

MOSTEČTÍ LVI od ostudné porážky doma z Hronovem zvedli hlavu a dokázali bodovat v šesti po sobě jdoucích zápasech a jsou také naladěni na vítězné vlně. První zápas obou soupeřů na ledě Tábora i přes převahu HC Tábor skončil 2:1. LVI si rádi propotí trička a proti soupeři se budou chtít pochlubit kvalitním výkonem.

Jak vypadaly poslední zápase MOSTEČTÍ LVI:
    25.11.2023 HC Slovan Ústí nad Labem – MOSTEČTÍ LVI 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
    29.11.2023 IHC Králové Písek 4:6 (2:4, 1:0, 1:2)
    2.12.2023 MOSTEČTÍ LVI – HC Benátky nad Jizerou 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

A co kanadské bodíky týmu MOSTEČTÍ LVI?
    Pavel Písařík 28 bodů (10+18)
    Jakub Procházka 24 bodů (8+16)
    Jaroslav Šimeček 20 bodů (8+12)

Utkání začíná v 18:00 a já vám radím: Lidé čtěte!!! Město Most, hokeje není nikdy dost!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 17. Písařík (Šoustek, Kostourek) – 17. Zadražil (Hajič, K. Černý), 45. Seidl (Plášil, Zadražil), 47. Krliš (Milfait)

Mostečtí Lvi: Klika (Hosnedl) – Urbánek, Havlůj, Šoustek, Nedrda, Havlík, Steinocher, Rykl – J. Procházka, Řehoř, Šimeček – Písařík, Kostourek, Jindra – Mical, Böhm, T. Urban II – Daniel.
    Trenér: Vladimír Kýhos

HC Tábor: Gába (Žajdlík) – Plášil, Suchánek, Jáchym, Hajič, Hubata, K. Černý – Milfait, Krliš, Zeman – Dančišin, Matušík, Huna – Seidl, Zadražil, Šulek – Nevšímal, Zíb, L. Prášek – J. Duda.
    Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Battěk – Goltsch, Teršíp