Inter – Hellas Verona 2:1 (kon.) | Frosinone – Monza 2:3 (kon.) | Lecce – Cagliari 1:1 (kon.)
Sassuolo – Fiorentina 1:0 (kon.)
Inter Milán
2:1 (1:0)
Hellas Verona
Sobota 06.01.2024, 12:30 • Stadio Giuseppe Meazza, Milán • Italská Serie A • 19. kolo

Utkání je u konce a po nakonec velkém dramatu se z výhry těší domácí Inter. I ve druhé půli jsme sledovali převahu milánských, jenže v koncovce to nebylo ono. A tak udeřilo na opačné straně. Hostům vyšlo střídání a hned po svém příchodu na plac se v 74. minutě prosadil tečí Dudova centru Thomas Henry. Vše vypadalo, že Hellas udrží remízový stav, jenže v nastaveném čase přišel tlak Interu a ve třetí minutě nad plán se z dorážky trefil Davide Frattesi. Drama však pokračovalo, po akci ve vápně domácích se pískal Darmianův faul a Henry mohl srovnat. Penaltu však poslal do tyče a zápas tak skončil výsledkem 2:1. Po této výhře je Inter podzimním mistrem se ziskem 48 bodů, Verona je na 18. místě se 14 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (14:57:58)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 16:15.

90+12

90+11
    Verona pospíchá, teď už posílá dopředu dlouhé nákopy.
    90+10. Henry zahodil možnost vybojovat pro hosty bod

90+10
    Míč si na penaltový puntík postavil Henry, povedlo se mu sice poslat gólmana na opačnou stranu, jenže sám pak svou střelou trefil jen tyč! Dorážka pak šla vedle Sommerovy branky!
    90+9. Penalta pro Hellas po zákroku na Magnaniho

90+9
    Dopustil, Hellas tak má penaltu!

90+8
    Tak pozor, je tu změna, kontrolovala se situace na opačné straně, zda se se Darmian nedopustil šlapáku!

90+8
    Kontroluje se ale video, zda nebyl Sánchez faulován. Takže je ještě ve hře penalta pro Inter.

90+7
    Definitivu na výsledek mohlo dát Duo Barella – Sánchez, když běželi na prázdnou branku. Jenže si dáváním přednosti šanci pokazili a vracející se obránce jim míč ukopl.

90+5
    Rovnou červenou kartu dostává hostující Darko Lazović.

90+5
    Hosté musí pospíchat, už to ale pro ně nevypadá dobře.

90+4
    Samozřejmě se kontrolovalo video, žádné provinění proti pravidlům ale rozhodčí nenašli a gól tak platí!
    90+3. Davide FRATTESI - 2:1

90+3
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Je tu zřejmě vítězná branka utkání! Po rozehrání rohu zůstal ve vápně ležet Duda, akce ale pokračovala, Barella bombou trefil břevno a když se poté míč dostal po dalším pokusu do vápna k DAVIDE FRATTESIMU, ten jej zblízka dorazil do branky – 2:1!