Kolín – Vsetín 1:5 (kon.) | Sokolov – Jihlava 0:3 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 3:2 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Zlín – Přerov 1:2 (kon.) | Znojmo – Pardubice B 3:2 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Tak to byla obrovská chyba Sokolova, když domácí ztratili puk na obranné modré, kde jej ukořistil Havránek, který následně nahrál ŠIMONU JELÍNKOVI, jenž překonal přesunujícího se Michajlova. Tohle je zřejmě definitivní razítko na výhru Jihlavy. Asistence: Tomáš Havránek.
    Jelínek Š., Havránek T., Maláč F., Dundáček F., Ozols P., Harkabus T.
    Michajlov M., Mlčák J., Weinhold M., Vracovský T., Kverka J., Kružík D.

43:11
    Po nahození z modré čáry se kotouč příhodně odrazil pro Tomana, který měl vzápětí před sebou prázdnou klec, jenže jeho nevýrazné zakončení zastavil jeden z hráčů Sokolova a druhý pokus skončil na boční síti domácí klece.

31:25
    Jihlava bude hrát svou první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za sekání dostává Martin Weinhold (SOK).

28:10
    Nyní byl Maláč v menších potížích střelu Vracovského z levého kruhu totiž brankář Jihlavy neudržel, a tak se domácí útočník poté pokoušel protlačit puk do hostující klece, ale ten jen skončil pod betony Maláče.
    27:26 Šimon BÁŤA - 0:2

27:26
    6/6
    Jihlava odskakuje na rozdíl dvou branek! Hosté jeli ve dvou na jednoho, kde nakonec Jungwirth nahrál kotouč ŠIMONU BÁŤOVI, jenž ihned vystřelil a poslal touš do sokolovské brány. Pro Báťu je to jeho vůbec první trefa v Chance lize. Asistence: Jonáš Jungwirth.
    Báťa Š., Jungwirth J., Maláč F., Rauš A., Mareš L., Kolář D.
    Michajlov M., Bernovský J., Rulík A., Kružík D., Adamec V., Niko J.

18:07
    Maláč nyní skvěle podržel svůj tým, protože Kverka obdržel křižnou přihrávku do pravého kruhu a jeho pohotovou střelu hostující brankář zastavil.

16:43
    Šimon Jelínek (JIH) tedy putuje na dvě minuty na trestnou lavici, kde si posedí dvě minuty za hákování.

16:43
    Novotný obdržel přihrávku za obranu Jihlavy a Maláče chtěl překonat kličkou do bekhendu, jenže tomu se puk podařilo vyrazit. Novotný však byl faulován a Sokolov čeká první přesilová hra zápasu.

12:34
    Sokolov však mohl rychle srovnat. Adamec za bránou Jihlavy ustál souboj a následně nahrál mezi kruhy zcela volnému Bernovskému, jehož zakončení však skvěle vyrazil Maláč.
    11:55 Jan STREJČEK - 0:1

11:55
    6/6
    Sokolov doplácí na špatné vhazování ve svém obranném pásmu, protože Toman vyhrál buly přímo na JANA STREJČKA, jenž se do kotouče pořádně opřel a jeho rána skončila až za zády Michajlova. Asistence: Radim Toman.
    Strejček J., Čachotský T., Strejček J., Toman R., Bilčík V., Cachnín R.
    Michajlov M., Bulka K., Weinhold M., Rohan T., Novotný D., Šlechta R.

02:51
    Čachovský mohl otevřít skóre tohoto zápasu, protože po chybě domácích se Dukla dostala do útoku dvou na jednoho, kde Cachnín nahrál před Michajlova Čachotskému, jehož však v obrovské příležitosti vychytal brankář Sokolova.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Strejček (R. Toman), 28. Báťa (Jungwirth), 53. Jelínek (T. Havránek)

HC Baník Sokolov: Michajlov (Schmid) – Mlčák, Tureček, Bulka, Weinhold, Rulík, Niko, Krajčík – Vracovský, Kverka, Tomeček – V. Adamec, Bernovský, Kružík – Křemen, Vrdlovec, Csamango – D. Novotný, T. Rohan, Šlechta.
    Trenér: Tomáš Mariška

HC Dukla Jihlava: Maláč (Chaloupek) – Bilčík, Strejček, Dundáček, Ozols, D. Kolář, L. Mareš, Koštoval – Čachotský, R. Toman, Cachnín – Harkabus, T. Havránek, Jelínek – Jungwirth, Rauš, Báťa – Kočí, Štefančík, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Horák, Valenta – Belko, Kotlík