Buffalo – Vancouver 0:1 (kon.) | Ottawa – San Jose 5:4 (kon.) | Florida – New Jersey 1:4 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Columbus – Seattle 4:7 (kon.) | Montreal – Edmonton 1:2 (po pr.)
Tampa – Anaheim 5:1 (kon.) | Toronto – Colorado 3:5 (kon.) | Detroit – Los Angeles 5:3 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 0:2 (kon.) | Chicago – Dallas 1:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 0:6 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Boston 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 1:3 (kon.)
NY Rangers – Washington 2:1 (kon.)
St. Louis Blues
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Boston Bruins
Neděle 14.01.2024, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (04:50:38)

Statistika
    Střely na bránu: 23 – 35 | Přesilová hra: 2/3 – 1/4 | Trestné minuty: 8 – 6

Kdo se postavil do brankoviště?
    Jordan Binnington (STL) – 31 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,6 %, odchytal 61:10
    Jeremy Swayman (BOS) – 20 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,0 %, odchytal 61:10

Česká a slovenská stopa
    David Pastrňák (BOS) – 0+2, +1 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:46
    Jakub Lauko (BOS) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 09:34

Tři hvězdy utkání
    1. Charlie McAvoy (BOS) 2+0
    2. Brad Marchand (BOS) 2+0
    3. Kevin Hayes (STL) 1+0

Boston tentokrát v prodloužení už uspěl a připsal si cenné dva body! Medvědi třikrát na ledě St. Louis vedli, ale domácí pokaždé dokázali srovnat. O vítězi tedy musela rozhodnout nastavená hrací doba, ve které vstřelil svou druhou dnešní branku obránce Charlie McAvoy. Dva góly si na bostonské straně připsal i Brad Marchand, dvakrát asistoval David Pastrňák.

61:10 Charlie MCAVOY - 3:4

61:10
    4/4
    Boston právě vstřelil branku!
    Hosté rozhodují! Nicméně krátce před gólem to vypadalo, že David Pastrňák fauloval, proto se domácí zlobí. CHARLIE MCAVOY pak projel dopředu po pravém křídle a precizně vymetl horní růžek. 3:4 po prodloužení. Asistence: David Pastrňák.
    McAvoy C., Swayman J., DeBrusk J., Pastrňák D.
    Thomas R., Kyrou J., Krug T., Binnington J.

60:41
    David Pastrňák se probíjel před bránu, ale domácí se ubránili. Prodloužení začal lépe Boston.

60:01

Šedesát minut o vítězi tohoto utkání nerozhodlo, tudíž za pár sekund půjdeme do prodloužení. Na kterou stranu se utkání nakloní?

60:00

59:55
    Pět vteřin před koncem Jordan Binnington parádně zakročil proti Coyleovi, který protečovával před brankovištěm. Málem Medvědi udeřili v úplném závěru!

59:32
    Po tlaku do brány raději Jordan Binnington hru přerušil. Čeká nás vhazování před svatyní Blues.

59:06
    Je tady poslední minuta třetí třetiny. Hostující celek je usazen v útočném pásmu.

58:40
    Marchand by rád zaútočil na hattrick. Nyní vystřelil zápěstím, ale jeho pokus byl zablokován.

58:01
    Domácí poslali kotouč na svou střídačku, hra je tedy dvě minuty před koncem třetí periody přerušena.

57:34
    Puk byl sražen k Jordanu Binningtonovi, který okamžitě rozehrál do strany.

57:02
    Charlie Coyle pečlivě vypíchl kotouč Kyrouovi, jenž se snažil něco vymyslet.

56:08
    Po poslední dnešní reklamní přestávce pokračujeme ve hře. Dostáváme se do úplného závěru třetí třetiny.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 7. Hayes (Kapanen, Leddy), 31. Neighbours (Kyrou, Thomas), 55. Sundqvist (Perunovich, B. Schenn) – 6. Marchand (Coyle), 27. McAvoy (J. Boqvist, J. van Riemsdyk), 48. Marchand (Pastrňák, J. van Riemsdyk), 62. McAvoy (Pastrňák)

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Parayko, Leddy, Kessel, Krug, Faulk (A), Perunovich – Kyrou, Thomas (A), Bučněvič – Neighbours, B. Schenn (C), Saad – Kapanen, Hayes, Toropčenko – Sundqvist, N. Walker, Blais.
    Trenér: Drew Bannister

Boston Bruins: Swayman (Bussi) – McAvoy (A), Lohrei, Wotherspoon, H. Lindholm, Shattenkirk, Grzelcyk – DeBrusk, Coyle, Marchand (C) – Pastrňák (A), Geekie, J. Boqvist – Heinen, Frederic, J. van Riemsdyk – Steen, Beecher, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Markovic, Rehman – Apperson, Gawryletz

Diváci: 18 096