Buffalo – Vancouver 0:1 (kon.) | Ottawa – San Jose 5:4 (kon.) | Florida – New Jersey 1:4 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Columbus – Seattle 4:7 (kon.) | Montreal – Edmonton 1:2 (po pr.)
Tampa – Anaheim 5:1 (kon.) | Toronto – Colorado 3:5 (kon.) | Detroit – Los Angeles 5:3 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 0:2 (kon.) | Chicago – Dallas 1:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 0:6 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Boston 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 1:3 (kon.)

2. Ivan Provorov (CBJ) 2+0
    3. Oliver Bjorkstrand (SEA) 1+2 (03:53:16)

V pořádnou přestřelku se proměnilo utkání mezi Columbusem a Seattlem. Columbus se třikrát dostal do vedení a třikrát Seattle dokázal vyrovnat, než ve druhé třetině sám uskočil do vedení. V závěrečné třetině už hosté zcela převzali taktovku zápasu a připsali si deváté vítězství v řadě po výhře 7:4.

58:55 Eeli TOLVANEN - 4:7

58:55
    6/6
    Seattle právě vstřelil branku!
    EELI TOLVANEN se dostal k odraženému puku po nepřesné střele Gourdeho a z pravého kruhu doklepl do prázdné brány. Asistence: Yanni Gourde, Oliver Bjorkstrand.
    Larsson A., Tolvanen E., Wennberg A., Oleksiak J., Daccord J., Gourde Y.
    Voronkov D., Gaudreau J., Danforth J., Boqvist A., Činachov J., Marčenko K.

58:40
    Hosté dostali puk do středního pásma.

58:09
    Boqvistova prudká rána od modré čáry byla zblokována mezi kruhy.

57:58
    Zkusil to Voronkov z ostrého úhlu, puk za záda brankáře ovšem neprocpal.

57:52
    Columbus dlouze kombinuje v útočném pásmu. Zatím ale nedokázal vymyslet, jak ohrozit Daccorda.

57:22
    Gaudreauova střela byla sražena Larssonem za branku. Stejně následně dopadl i Činachov.

57:01
    Gaudreau vypálil z nápřahu na Daccorda, který přerušuje hru. Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před Daccordem. Columbus bude dál hrát bez brankáře.

56:35
    Tarasov je na střídačce!

56:15
    Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Seattle se v tuto chvíli v podstatě pouze brání.

54:56
    Fantilli minul z levého kruhu branku Seattlu. Blue Jackets dál zůstávají vysoce aktivní.

53:15
    Columbus ještě cítí šanci a snaží se s výsledkem něco udělat. Tlačí se do útočného pásma.
    52:29 Emil BEMSTRÖM - 4:6

52:29
    6/6
    Columbus právě vstřelil branku!
    EMIL BEMSTROM využil v pravém kruhu přihrávky do volné pozice a prostřelil Daccorda, jenž počtvrté kapituluje. Asistence: Kent Johnson, Andrew Peeke.
    Peeke A., Provorov I., Fantilli A., Tarasov D., Bemström E., Johnson K.
    Borgen W., Eberle J., McCann J., Oleksiak J., Daccord J., Tatar T.

52:18
    Těžko říct, jak se Daccordovi povedlo zastavit puk před brankovou čárou, ale skutečně povedlo. Vyrazil střelu, vyrazil následnou dorážku a pak z pravé strany střílel do odkryté branky Marčenko, ale Daccord dokázal i toto zakončení vychytat!

51:32
    Daccord zastavuje prudkou střelu Marčenka z pravé strany a přerušuje hru.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 2. Provorov (Fantilli), 13. Provorov (Marčenko, Peeke), 25. Marčenko (A. Boqvist, J. Gaudreau), 53. Bemström (K. Johnson, Peeke) – 12. Eberle (Larsson, Tatar), 16. McCann (Bjorkstrand), 30. Kartye (Dunn, Gourde), 34. Bjorkstrand (McCann, Schultz), 47. McCann (Schwartz, Dumoulin), 49. Dumoulin (Schultz, Wennberg), 59. Tolvanen (Gourde, Bjorkstrand)

Columbus Blue Jackets: Tarasov (Merzļikins) – Severson, A. Boqvist, Provorov, Peeke, Bean, Gudbranson (A) – J. Gaudreau (A), Sillinger, Činachov – K. Johnson, Fantilli, Roslovic – Gaunce, Danforth (A), Bemström – Texier, Voronkov, Marčenko.
    Trenér: Pascal Vincent

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – Tatar, Beniers, Eberle – Schwartz (A), Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde (A), Bjorkstrand – Kartye, McCann, Burakovsky.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Schlenker, Kea – Hunt, Pancich

Diváci: 18588