Jihočeský kraj – Zlínský kraj 3:3 (kon.) | Olomoucký kraj – Plzeňský kraj 1:5 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Ústecký kraj 1:1 (kon.)
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 5:2 (kon.) | Jihomoravský kraj – Liberecký kraj 4:2 (kon.) | Královéhradecký kraj – Praha 2:5 (kon.)
Zlínský kraj – Pardubický kraj 0:9 (kon.) | Plzeňský kraj – Kraj Vysočina 4:1 (kon.) | Ústecký kraj – Jihočeský kraj 3:0 (kon.)
Karlovarský kraj – Olomoucký kraj 7:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 3:4 (kon.) | Středočeský kraj – Královéhradecký kraj 4:3 (kon.)
Pardubický kraj – Liberecký kraj 0:3 (kon.) | Kraj Vysočina – Praha 1:4 (kon.)
Ústecký kraj
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Jihočeský kraj
Středa 24.01.2024, 16:00 • Zlín, CCM aréna • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina A

Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni za Jihočechy kapitán Miroslav Dvořák, za tým Severočechů Matyáš Melančin. To bude ode mě vše a někdy příště u nejen hokejových přenosů na počtenou! (17:28:22)

Zápas končí a Ústecký kraj slaví v posledním zápase skupiny první vítězství! Pro Jihočechy je to naopak první prohra na turnaji.

44:56
    Zápas končí vyloučením Chaloupky po zásahu do oblasti hlavy a krku.

44:01
    Puk je přikryt lapačkou brankáře Pešouta a vhazuje se v obranném pásmu Severočechů.

43:38
    Dobrá střela jednoho z jihočeských hráčů a další zákrok betony pro brankáře Ústeckého kraje.

42:17
    Obrovská šance Jihočechů zůstává nevyužita! Brankář předvedl krásný zákrok betonem a ze šance tak nic nebylo.

41:23
    Jihočeský kraj nedokáže delší dobu udržet puk a tak se stále hraje ve třetině právě výběru z jižních Čech.

40:29
    Teď však protiútok Jihočechů, který však nebyl dobře vyřešen a u puku jsou opět Severočeši.

39:47
    Ústecký kraj nadále tlačí a daří se jim držet soupeře pod souvislým tlakem. Jejich další dva góly je jen nakoply.

38:12
    Vhazuje se v obranném pásmu Jihočechů. Brankář chytil puk do lapačky.
    36:41 SOJČÍK - 3:0

36:41
    Ústecký kraj právě vstřelil branku!
    Krásná střela SOJČÍKA končí v brance a Ústecký kraj tak vede již o 3 góly.
    31:13 GOMBÁR - 2:0

31:13
    GOMBÁR byl pobídnut k útoku na bránu, brankaře obešel a uklidil puk do prázdné branky.

30:51
    Po offsidu Jihočechů se vhazuje ve střením pásmu.

30:30
    Třetí třetina zápasu začala aktivitou Jihočechů! Hned se dostali ke střele a zatlačili na brankáře Pešouta.

30:01

30:00

29:47
    Druhá třetina se dohrává ve třetině Jihočechů. Šance se však nerodí a druhá část hry nenabídla žádný gól. Skóre po druhé třetině je stále 1:0.

29:25
    Dobrá střela končí jen na betonu gólmana Schejbala a Jihočeši se vysvobodili zakázaným uvolněním.

28:15
    K puku se ovšem dostávají hráči ze severu Čech a daří se jim ho držet ve své útočné třetině.

27:04
    Další dobré nahození! Tentokrát už brankář musel zasahovat a bude se vhazovat v obranné třetině Severočechů.

26:31
    Dobré nahození před branku Schejbala, který však nemusel zasahovat. Píská se však zakázané uvolnění a bude se vhazovat v obranném pásmu Severočechů.

25:10
    Krásná kombinace hráčů Ústeckého kraje, která končí přestřelenou odkrytou brankou a skóre tak zůstává 1:0.

23:10
    Ústečtí hráči brání opravdu skvěle a nepouštějí soupeře do velkých šancí. Jsou však zároveň nebezpeční i do útoku.

22:14
    Z protiútoků těží oba týmy, ani jeden však nebyl zakončen gólem.

20:55
    Střela útočníka Jihočechů končí ve výstroji brankáře Pešouta.

19:44
    Šance na protiútok pro Ústecký kraj nebyla využita a píská se zakázané uvolnění. Následuje vhazování v obranném pásmu Severočechů.

18:45
    Obrovská šance Jihočechů. 2 hráči se ocitli sami před brankou, této situace však nebyli schopni využít a skŕe se nemění.

17:36
    Dobrý zákrok musel předvést brankář Pešout, který vyrazil střelu jednoho z Jihočechů ramenem.

16:10
    Špatná nahrávka zahnala hráče Jihočeského kraje do obranného pásma, ale od začátku třetiny drží puk.

15:01

Po první třetině je stav příznivější pro Ústecký kraj, který díky gólu Kváše vede 1:0.

15:00

13:11
    Dobrý tlak Jihočechů však nadále pokračuje a branka vyloženě visí ve vzduchu.

11:30
    Ústecký kraj se zatím brání velice dobře a moc nepouští soupeře do větších brankových příležitostí.

10:32
    Dobrý tlak Jihočechů! Podařilo se jim párkrát vystřelit a prověřit brankáře, ale gól z žádné ze střel nepadl.

09:16
    Střelu od modré přikryl brankář Pešout a vhazovat se bude v útočné třetině Jihočechů.

08:25
    Dobré nahození hráče Ústeckého kraje končí v lapačce Schejbala a vhazuje se v útočné části kluziště z pohledu Severočechů.

07:24
    tečovaná střela jednoho z hráčů Jihočeského kraje končí v ochranné síti a vhazuje se v obranné třetině Severočechů.

06:10
    Hráči Ústeckého kraje drží puk na svých hokejkách a daří se jim držet Jihočechy v jejich obranném pásmu.

04:36
    Puk skončil v ochranné síti a bude se vhazovat ve třetině Jihočechů.

03:40
    Prázdnou bránu teď netrefil hráč Jihočeského kraje! Jeho spoluhráč mu nahrál pod sebe do prázdné branky, hráč jí však nebyl schopný využít.

02:53
    Další dobrá šance Ústeckého kraje. Získali pásmo, jeden z hráčů dokázal vystřelit, ovšem brankář zakročil betonem a stav zůstává stejný.
    01:58 KVÁŠ - 1:0

01:58
    KVÁŠ dostal dobrou nahrávku kousek před branku a parádně zakončil. Ústecký kraj tak vede 1:0.

01:05
    Obrovská šance hned v úvodu zápasu pro favority z Jihočeského kraje! jeden z hráčů jel sám na branku, bekhendový blafák mu však nevyšel a netrefil branku.

00:01

Začátek zápasu bude pět o něco opožděn.

Ústecký kraj: Pešout, Winkelhöfer — Řepka, Loukota, Falis, Šindelář, Konvalinka (C), Mácha, Dvořák V. — Witoš, Tojčík, Záruba, Budka, Krejčík, Hodek, Gombár, Kváš, Melančin, Vaňha, Dvořák D.
    Trenér: Daniel Volráb

Jihočeský kraj: Schejbal, Filip — Dvořák (C), Máče, Hašek, Šachl, Ferda, Švec, Antoš — Chaloupka, Šíma, Valvoda, Štěpán, Benda, Eremiáš, Nevšímal, Kysilka, Voráček, Kořánek, Kotyza
    Trenér: Jan Kudrna

Rozhodčí: Filip Čech — Patrik Kunc, Marek Šiška.

Poslední den základní skupiny nabídne od 16:00 zápas mezi Ústeckým a Jihočeským krajem. Zatímco hráči z Ústeckého kraje jsou na poslední příčce po dvou remízách a třech prohrách, Jihočeský kraj vede skupinu A po třech výhrách a dvou remízách. Favoritem by tak měli být hráči výběru Jihočeského kraje.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Josef Ján Horký

Branky a nahrávky: 2. Kváš (Hodek, Krejčík), 32. Gombár (Mácha), 37. Sojčík (Šindelář, Záruba)

Rozhodčí: Filip Čech — Patrik Kunc, Marek Šiška