Celta Vigo – Girona 0:1 (kon.) | Cádiz – Ath. Bilbao 0:0 (kon.) | Sevilla – Osasuna 1:1 (kon.)
Atlético – Valencia 2:0 (kon.)
Cádiz CF
0:0 (0:0)
Athletic Bilbao
Neděle 28.01.2024, 16:15 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španělská LaLiga • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělského klubového fotbalu. V tomto zápase LaLigy proti sobě nastoupí Cádiz FC a Athletic Bilbao.

Hostům se v poslední době daří, z posledních pěti zápasů vyhráli hned čtyři. V posledním duelu ale klub prohrál a v tabulce je na pátém místě. Cádiz má 15 bodů a v tabulce je třetí od konce. Z posledních pěti zápasů získal dva body za remízy, poslední tři duely prohrál.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Fali, Chust, Pires – Navarro, Alcaraz, Escalante, C. Ramos – Alejo, Sobrino.
    Náhradníci: Gil – Á. Fernández, Ma. Gómez, Guardiola, Mari, Kouamé, Mbaye, Meré, Negredo, Ocampo, Zaldúa.

Athletic Bilbao: Simón – Lekue, Vivian, Yeray, de Marcos – Vesga, A. Herrera – I. Williams, U. Gómez, Ares – Villalibre.
    Náhradníci: Agirrezabala – Berchiche, Dan. García, Raúl García, Guruzeta, Jauregizar, Muniain, Nolaskoain, Paredes, Prados, Sancet, N. Williams.

1

1
    Zápas začal, domácí hrají ve žlutém, hosté v červeném.

2
    V poklidném tempu se hraje v prvních minutách. Domácí rozehrávají od své branky.

3
    Jeden z hráčů Cádizu leží na hrací ploše, je to Gonzalo Escalante, kdo byl hodně důrazně dohraný soupeřem.

4
    Optickou převahu zatím mají domácí fotbalisté, ale na první šanci čekáme.

5
    Hostující celek nyní kombinuje na polovině hrací plochy, kde se pokouší překombinovat soupeře.

7
    Lucas Pires zkoušel něco vymyslet na polovině soupeře, ale propracovat k zakončení se tým nedostal.

7
    Domácí fotbalisté sice rozehrávali rohový kop, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

10
    Deset minut hry je pryč, zatím čekáme na nějakou zajímavější příležitost v tomto zápase.

11
    Cádiz poslal centr před branku, Christopher Ramos hledal spoluhráče ve vápně, ale centr nebyl povedený.

12
    Hosté rozehrávají na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.

13
    Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, obrana si snadno poradila, míč zastavil brankář.

14
    Robert Navarro to zkoušel středem hrací plochy, ale přes soupeře se nedokázal dostat do zakončení.

16
    Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do šance.

18
    Malcom Adu Ares rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

20
    Dvacet minut hry je pryč, zatím čekáme na úvodní branku v tomto zápase.

22
    Óscar de Marcos kombinuje se spoluhráči a snaží najít cestu k brance. Držení míče je prakticky smírně.

22
    Mikel Vesga z hostujícího celku fauloval soupeře, Robert Navarro odnesl jeho důraznou hru. Následuje karta.

23
    Zajímaví akce domácích, Rubén Alcaraz vypálil, jeho ránu mířící pravděpodobně nad branku vytáhl brankář na rohový kop.

24
    Následně se už Cádiz nepropracoval do výraznější šance.

25
    Pětadvacet minut hry je pryč, stále platí bezbrankový stav.

28
    Iñaki Williams mohl centrovat před branku, ale byl o míč připraven dobrou hrou soupeře.

30
    Půlhodina hry je pryč, zatím čekáme na první branku v tomto zápase.

32
    Malcom Adu Ares měl dobrou střeleckou příležitost, ale jeho pokus jen o malý kousek mířil nad.

34
    Hosté jsou aktivní, tlačí se do zakončení, ale nemohou si vypracovat šanci.

35
    Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, nyní souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy.

36
    Mikel Vesga se propracoval do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.

38
    Fotbalisté Bilbaa jsou lepším týmem, tlačí se do zakončení, ale obrana Cádizu je nyní pozorná.

39
    Jeremías Ledesma kryje balon poté, co jeden z hráčů Bilbaa centroval před branku.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, aktuálně se domácí dostali na polovinu soupeře, Iván Alejo ale přišel o míč.

40
    Domácí vybojovali autové vhazování poblíž rohového praporku. Po delší době se hráči ve žlutém dostali před branku soupeře.

41
    Robert Navarro mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, se kterou neměl brankář práci, míč míří vedle.

43
    Domácí celek se nyní propracoval do šance, soupeř jej fauloval, ale obrana si poradila.

45
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

45
    Žlutá karta pro tým Athletic Bilbao (Iñigo Lekue).

45+1
    Lucas Pires to vzal na sebe, volný kop rozehrál velmi špatně.

45+1

Domácí byli střelecky aktivnější v prvním poločase, ale ani jednu ze šancí nedokázali proměnit. Platí v poločase smírný stav 0:0.

46

47
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Rubén Alcaraz).

47
    V poločasové přestávce ani jeden celek nestřídal, pokračují stejné sestavy jako v prvním poločase končily.

48
    Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, následné zakončení nebylo vůbec přesné.

50
    Iván Alejo zkoušel středem hrací plochy poslat míč na spoluhráče, ale obrana si snadno poradila.

50
    Bilbao pokračuje v dobré hře, do zakončení se dostal Ander Herrera. Jeho rána míří vedle.

51
    Střídání v týmu Athletic Bilbao:
    ze hřiště odchází Iñigo Lekue, přichází Yuri Berchiche,
    ze hřiště odchází Unai Gómez, přichází Mikel Jauregizar,
    ze hřiště odchází Mikel Vesga, přichází Oihan Sancet.

52
    Malcom Adu Ares hledal před brankou spoluhráče, ale obrana si poradila, brankář zasahovat nemusel.

53
    Hraje se především na polovině hrací plochy, balon pod kontrolou mají hosté.

55
    Yuri Berchiche to zkoušel individuálně, ale k zakončení se nedostal. Mnoho šancí k vidění není.

56
    Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, optickou převahu mají hosté. Jsou aktivnější, ale zatím se prosadit nedokázali.

59
    Ander Herrera poslal míč před branku, trefil soupeře, který byl po zásahu míče otřesený.

60
    Gonzalo Escalante byl tím hráčem, který inkasoval tvrdý zásah míčem.

61
    Volný kop na útočné polovině vybojoval hostující celek, následoval rohový kop.

63
    ze hřiště odchází Malcom Adu Ares, přichází Nico Williams.

64
    Bilbao se nyní propracovalo před branku, kde kombinovalo. Následný centr před branku zblokovala obrana.

66
    Rohový kop pro hosty. Míč zamířil před branku, ale Víctor Chust vyskočil nejvýše a rychle odehrál míč.

68
    Mnoho šancí v tomto zápase zatím k vidění nebylo, zatím stále čekáme na úvodní branku v duelu.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, více ze hry nají hostující fotbalisté. Ale ani další přihrávka před branku nebyla povedená.

70
    ze hřiště odchází Asier Villalibre, přichází Gorka Guruzeta.

71
    Na domácí střídačce je hodně živo a podle všeho v nejbližší době budou domácí také střídat.

73
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Fali).

73
    Fali dostává žlutou kartu a zmešká následující zápas za faul na soupeře.

73
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Sergi Guardiola.

75
    Bilbao se pokouší něco vymyslet, Nico Williams zkoušel odcentrovat před branku, ale soupeř ho nenechal.

77
    Hosté rozehrávají další rohový kop, stále čekáme na první branku. 5:5 na rohy.

77
    Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

77
    Iñaki Williams hlídkoval před brankou, ale míč nakonec získal Jeremías Ledesma.

78
    Cádiz díky důrazné hře vybojoval rohový kop.

78
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Iván Alejo).

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, stále čekáme na první úspěšnou střelu.

80
    ze hřiště odchází Robert Navarro, přichází Brian Ocampo.

82
    Fotbalisté v červeném se pokoušeli dostat do zakončení, ale nabíhající hráč byl u míče pozdě. Zakončit nedokázal.

84
    Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy. na výraznější šanci čekáme stále.

85
    ze hřiště odchází Christopher Ramos, přichází Álex Fernández.

87
    Sergi Guardiola fauloval soupeře, Óscar de Marcos odnesl jeho důraznou hru.

88
    Fali hledal spoluhráče, ale přihrávka byla zblokovaná.

88
    Sergi Guardiola byl v ofsajdu, sudí tak akci domácích rychle končí.

89
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Gonzalo Escalante).

90
    Volný kop pro hostující celek v poslední minutě poločasu.

90
    Gorka Guruzeta tvrdou ránou sestřelil soupeře stojícího ve zdi.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90+3
    Domácí celek se propracoval před branku soupeře, ale má problémy se zakončením.

90+3
    Fali centroval před branku, ale gólman vyskočil a získal balon.

90+4
    V poklidném tempu se dohrává zápas, nyní ještě hosté vybojovali rohový kop.

90+5
    Jeremías Ledesma vyboxoval míč do bezpečí.

90+5

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:14.

Pouze dvě střely na branku přinesl tento zápas, oba pokusy měli domácí. prosadit se nedokázaly, a tak duel končí remízou 0:0. (18:08:27)