Bournemouth – Nottingham 1:1 (kon.) | Chelsea – Wolverhampton 2:4 (kon.) | Manchester Utd. – West Ham 3:0 (kon.)
Arsenal – Liverpool 3:1 (kon.)
AFC Bournemouth
1:1 (1:1)
Nottingham Forest
Neděle 04.02.2024, 15:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 23. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 0:2. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:13. (17:09:09)

V zajímavém útočně vedeném prvním poločase domácí vedli od 5. minuty, kdy míč po rohu doklepl Kluivert. Nikdo nemohl tehdy tušit, že to bude jejich poslední střelecký pokus v zápase. Za hosty po řadě šancí vyrovnal do šatny Hudson-Odoi, druhá půle byla bohužel fotbalově o ničem, hosté nevyužili krátkou přesilovku a obě mužstva dál čekají na první ligovou výhru v roce 2024. Cherries bodovali proti Forestu poosmé v řadě.

90+8

90+8
    Ouattarův centr přizvedl ve skluzu do velké výšky Montiel a Sels raději padající míč přehodil oběma rukama přes břevno své brány.

90+7
    Neto chytá centrovaný míč a rozehrává rychlý protiútok Bournemouthu.

90+7
    Odražený míč ještě vracel hlavou přes chumel hráčů před bránu Senesi, ale jen do rukavic brankáře Selse.

90+6
    Na druhé straně střílel zpoza velkého vápna Tavernier a Murillo srazil míč na roh.

90+5
    Už se zdálo, že celý druhý poločas neuvidíme ani jednu střelu na bránu, což změnil pokusem z dálky Gibbs-White. Neto zasahuje bezpečně u tyče.

90+4
    Dnešní utkání sleduje 11 200 diváků.

90+3
    Nastavení zatím probíhá v podobném duchu jako celá druhá půle, přesila Nottinghamu o jednoho muže není na hřišti znát.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Střídání v týmu Nottingham Forest:
    ze hřiště odchází zraněný střelec jediného gólu hostů Callum Hudson-Odoi, dalším novicem na hřišti je osmnáctiletá posila z lisabonského Sportingu Rodrigo Ribeiro.

88
    Hudson-Odoi se vrátil po ošetření na hřiště, ale po chvilce zvedá ruku a sedá si za pískotu domácích diváků na trávník.

87
    Střelec vyrovnávací trefy odkulhal za postranní čáru, po třech minutách hra pokračuje zatím ve formátu deset na deset.

85
    Žlutou kartu navrch za protesty vyfasoval kapitán Norberto Neto (Bournemouth).

84
    Střídající Philip Billing (Bournemouth) zezadu podrazil unikajícího Hudsona-Odoie a rozhodčí Welchová tasí rovnou červenou kartu!