Č. Budějovice – Ostrava 3:0 (kon.) | Karviná – Sparta 0:3 (kon.) | Liberec – Olomouc 2:0 (kon.)
Slovácko – Pardubice 1:2 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 10.02.2024, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím, mějte se fajn. (19:57:58)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:9.

Je dobojováno, Viktoria Plzeň na úvod jarní části hrála s Mladou Boleslaví 1:1. Viktorii poslal ve druhém poločase do vedení Tomáš Chorý, avšak hostům v 87. minutě vyšel ojedinělý brejk, z nařízené penalty posléze srovnal Tomáš Ladra. Oba týmy tak berou jeden bod do tabulky.

90+6

90+6
    Lukáš Kalvach ale opět nikoho ze svých spoluhráčů nenašel, je hotovo...

90+5
    Tak ještě jeden rohový kop pro Plzeň.

90+4
    Cadu si naběhl do vápna, pak ale centroval na zadní tyč, kde z domácích nikdo nebyl.

90+3
    Zatím nepřichází, jelikož míč skončil jen v rukavicích Matouše Trmala.

90+3
    Plzeň bude kopat rohový kop, přijde rozhodující úder?

90+2
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Florent Poulolo.

90+1
    Jeden z hráčů Mladé Boleslavi najednou leží na hrací ploše, hra je přerušena.

90+1
    Ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty.

90
    Nicméně zápas ještě nekončí a Plzeň spěchá za rychlou odpovědí.
    88. Tomáš LADRA - 1:1

88
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pokutového kopu se ujal TOMÁŠ LADRA, který poslal míč bezpečně pod břevno, Jedlička byl tentokrát zcela bez šance zasáhnout.

87
    Antonín Vaníček dostal přihrávku za obranu, Martin Jedlička ho podrazil a hosté budou kopat penaltu!

86
    Antonín Vaníček se po souboji s Kopicem svalil k zemi, hlavní rozhodčí nicméně ukazuje, že se bude hrát dál. Plzeň bude poblíž hostující střídačky vhazovat balon zpět do hry.