Feyenoord – AS Řím 1:1 (kon.) | Galatasaray – Sparta 3:2 (kon.) | Šachtar – Marseille 2:2 (kon.)
Young Boys – Sporting 1:3 (kon.) | Benfica – Toulouse 2:1 (kon.) | AC Milán – Rennes 3:0 (kon.)
Lens – Freiburg 0:0 (kon.) | Braga – Karabach 2:4 (kon.)
FK Šachtar Doněck
2:2 (0:0)
Olympique Marseille
Čtvrtek 15.02.2024, 18:45Evropská liga • Play-off

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:10. (20:43:18)

90+8

90+5
    Žlutá karta pro tým FK Šachtar Doněck (Valerij Bondar).

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Šachtar Doněck (Eguinaldo).
    90+3. EGUINALDO - 2:2

90+3
    Šachtar Doněck právě vstřelil branku!
    Domácí celek se prosazuje a v závěru zápasu je tedy vyrovnáno, hlavou se prosazuje EGUINALDO. Asistence: Olexandr Zubkov.

90+2
    Střídání v týmu FK Šachtar Doněck:
    ze hřiště odchází Arťom Bondarenko, přichází Lassina Traoré.

Střídání v týmu Olympique Marseille:
    do hřiště přichází Bamo Meïté,
    ze hřiště odchází Pierre-Emerick Aubameyang, přichází Joaquín Correa.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
    90. Iliman NDIAYE - 1:2

90
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Domácí obrana nedokázala sebrat soupeři míč, a tak mohli hrát hosté. Po rychlé akci se prosazuje ILIMAN NDIAYE.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.

87
    Jonathan Clauss rozehrával rohový kop, ale obrana si následně dokázala poradit.

86
    Hostující Merlin se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář. Dmytro Riznyk byl pozorný.

84
    Hostující celek se propracoval do zajímavé pozice, ale Pierre-Emerick Aubameyang minul branku.

82
    Hraje se poblíž půlící čáry, ani jeden celek se nemůže propracovat stabilněji před branku.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, sledujeme převahu domácího celku.

78
    Žlutá karta pro tým FK Šachtar Doněck (Olexandr Zubkov).

77
    ze hřiště odchází Danylo Sikan, přichází Kevin,
    ze hřiště odchází Juchym Konoplja, přichází Giorgi Gočoleišvili.

75
    Nově příchozí Jehor Nazaryna se propracoval do zakončení, jeho rána míří vedle.

Jan Prošek

Branky: 68. Matvijenko, 90+3. Eguinaldo (Zubkov) – 64. Aubameyang (Clauss), 90. Ndiaye

Karty:   49. Konoplja (SAC), 78. Zubkov (SAC), 90+3. Eguinaldo (SAC), 90+5. Bondar (SAC) – 28. Balerdi (OMA)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:10.
    FK Šachtar Doněck: Riznyk – Konoplja (77. Gočoleišvili), Bondar, Matvijenko, Azarovi – Stěpaněnko (72. Nazaryna) – Zubkov, Bondarenko (90+2. L. Traoré), Sudakov, Eguinaldo – Sikan (77. Kevin).
    Náhradníci: Ruďko – Kelsy, Kryskiv, Newerton, Pedrinho, Rakyckyj, Šved.

Olympique Marseille: P. López – Henrique, Clauss, Gigot, Balerdi, Merlin – Harít, Kondogbia, Únáhí – Aubameyang (90+2. Correa), Ben Seghir.
    Náhradníci: Blanco, Ngapandouetnbu – Mbemba, Soglo, Tunkadi, Nadir.
    Čtvrtek 22.02.2024
    Marseille - Šachtar 3:1

Branky: 23. Aubameyang (Harít), 74. Sarr (Aubameyang), 81. Kondogbia – 12. Sudakov (pen.)

Karty:   17. Gigot (OMA) – 45. Eguinaldo (SAC), 45+3. Konoplja (SAC), 58. Matvijenko (SAC), 80. Stěpaněnko (SAC), 90+2. Rakyckyj (SAC)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:19.