Arsenal – Luton 2:0 (kon.) | Brentford – Brighton 0:0 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 4:1 (kon.)
Arsenal FC
2:0 (2:0)
Luton Town
Středa 03.04.2024, 20:30 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 31. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Přeji dobrou noc a u dalších přenosů naviděnou. (22:28:49)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:8.

Je dobojováno! Utkání 31.kola Premier League mezi Arsenalem a Lutonem je u svého konce. Ze zasloužených tří bodů se radují domácí Gunners. Ti byli od začátku střetnutí jasně lepším celkem a odměněni byli ve 24.minutě brankou Ödegaarda. Další aktivita se vyplatila těsně před koncem první půle, když si vlastní branku vstřelil Hašioka. Druhý poločas se už spíše dohrával ve středu pole, a tak se z vítězství 2:0 bude radovat Arsenal.

90+5

90+4
    Ross Barkley zkoušel překvapivý pas za domácí obranu. Vše se povedlo uskákat pozornému Salibovi.

90+3
    Do klidné fáze se dostávají borci v červených dresech. Gabriel Martinelli začal s udržováním míče v obraně.

90+2
    Ve vzdušném souboji se ukázal Takehiro Tomijasu a zablokoval další možnosti Lutonu.

90+1
    Do hry nohou se zapojuje David Raya, tentokrát vše řeší dalekým odkopem na Martinelliho.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Velký prostor dostal k centrovanému míči Issa Kaboré. Prudce našel Berryho, jenž míří o několik metrů vedle.

89
    Martin Ödegaard po odvráceném rohu hledal v pokutovém území Trossarda. Od něho se odráží kulatý nesmysl k soupeři.

88
    Mohla přijít definitivní tečka za tímto střetnutí! Eddie Nketiah kličkou poslal mimo sebe několik obránců a nachystal si balón na střelu. Ta letěla táhle po zemi k tyči, kam ovšem přispěchal se zákrokem Kaminski a vyráží na roh.

87
    Jako slepý k houslím se dostal ke střele za vápnem Daiki Hašioka. Pokus z první míří do obětavého bloku obránce Gabriela.

86
    Thomas Kaminski zachytil těžkou malou domů hlavou. Vysokým výhozem oslovuje své útočníky, kteří už moc síly nemají.

85
    Střídání v týmu Arsenal FC:
    ze hřiště odchází Emile Smith Rowe, přichází Jorginho.

84
    Tak přeci jen se budou moc hosté ještě ukázat. Útočným faulem se na polovině hrací plochy prezentoval Gabriel Martinelli.