Boston – Carolina 1:4 (kon.) | Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Ottawa 2:0 (kon.)
Montreal – Philadelphia 9:3 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Tampa – Columbus 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 3:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Colorado – Minnesota 5:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:1 (kon.) | Seattle – Arizona 5:0 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Skvělý začátek třetí třetiny pro domácí celek! Vatrano vyhodil kotouč do středního pásma, kde si ho sebral TREVOR ZEGRAS, mladý Američan podržel puk na své hokejce a z levého křídla parádně vypálil do levé šibenice Talbotovy branky – 3:1! Bez asistence.
    Vaakanainen U., Zegras T., Strome R., Lindström G., Vatrano F.
    Spence J., Fiala K., Laferriere A., Dubois P., Gavrikov V.
    41:51 Alex KILLORN - 2:1

41:51
    5/5
    Teď už to domácím vyšlo a tentokrát v souladu se všemi pravidly jdou do vedení v tomto zápase! Po přechodu do útočného pásma dostal znovu od Cama Fowlera kotouč ALEXANDER KILLORN, jehož krásná rána skončila až za zády Talbota – 2:1! Asistence: Cam Fowler a Ryan Strome.
    Vaakanainen U., Lindström G., Silfverberg J., Zellweger O., Vatrano F.
    Doughty D., Moore T., Byfield Q., Dubois P., Gavrikov V.
    17:46 Frank VATRANO - 1:1

17:46
    5/5
    Ducks byli v posledních minutách mnohem aktivnější než v první polovině první třetiny a zaslouženě vyrovnávají! Radko Gudas dostal kotouč na pravou stranu modré čáry a vypálil na branku, jeho ránu vyrazil Talbot pouze před sebe, kde číhal FRANK VATRANO a střelou do odkryté branky vyrovnává – 1:1! Asistence: Radko Gudas a Ryan Strome.
    Gudas R., Zegras T., Strome R., LaCombe J., Vatrano F.
    Roy M., Moore T., Danault P., Arvidsson V., Gavrikov V.
    05:50 Akil THOMAS - 0:1

05:50
    5/5
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    První šťastný gól dnešního zápasu vstřelili hosté! Gavrikovo nahození do útočného pásma se odrazilo od mantinelu přesně před branku Dostála, kde se k puku dostal Trevor Lewis, objel českého brankáře a poslal puk do skrumáže před branku, kde se nejlépe zorientoval AKIL THOMAS a dorážkou do odkryté branky dává vedoucí branku – 0:1! Asistence: Trevor Lewis a Vladislav Gavrikov.
    Roy M., Thomas A., Lizotte B., Lewis T., Gavrikov V.
    Vaakanainen U., Leason B., Lindström G., Meyers B., Johnston R.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 18. Vatrano (Gudas, R. Strome), 42. Killorn (Fowler, R. Strome), 46. Zegras – 6. A. Thomas (Lewis, Gavrikov)

Anaheim Ducks: Dostál (Stalock) – Fowler (A), Zellweger, LaCombe, Gudas, Vaakanainen, Lindström – Killorn (A), Carlsson, Terry – Vatrano, Zegras, R. Strome – Nesterenko, Lundeström, Silfverberg (A) – R. Johnston, Meyers, Leason.
    Trenér: Greg Cronin

Los Angeles Kings: Talbot (Rittich) – M. Anderson, Doughty (A), Gavrikov, M. Roy, Englund, Spence – Byfield, Kopitar (C), Kempe – Moore, Danault (A), Arvidsson – Fiala, Dubois, Laferriere – Lewis, Lizotte, A. Thomas.
    Trenér: Jim Hiller

Rozhodčí: Dunning, Furlatt – Gawryletz, Berg