Pardubice – Třinec | 1:2 (po pr.) |
Tampa – Florida | 6:3 (kon.) | | | Toronto – Boston | 1:3 (kon.) | | | Vegas – Dallas | 2:3 (po pr.) |
Colorado – Winnipeg | 5:1 (kon.) | | | Nashville – Vancouver | 3:4 (po pr.) |
Slovensko – Finsko | 0:4 (kon.) | | | Švédsko – Česko | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | USA – Lotyšsko | 7:1 (kon.) |
Kanada – Švýcarsko | 8:1 (kon.) |
J. Korea – Slovinsko | 4:2 (kon.) | | | Japonsko – Maďarsko | 1:3 (kon.) | | | Rumunsko – Itálie | 1:6 (kon.) |
Čína – Španělsko | 7:1 (kon.) | | | Litva – Estonsko | 6:1 (kon.) | | | Ukrajina – Nizozemsko | 4:0 (kon.) |
Nový Zéland – Turecko | 5:2 (kon.) | | | Bulharsko – Tchaj-wan | 3:4 (kon.) | | | Gruzie – Belgie | 2:4 (kon.) |
Czech Canadian Hockey – ICE DRAGONS Telč | 3:0 (kon.) | | | Czech Canadian Hockey – ICE DRAGONS Telč | 2:1 (kon.) | | | Glabi Hockey – Silesia Hockey | 2:1 (kon.) |
Glabi Hockey – Silesia Hockey | 0:1 (kon.) | | | RJJ Academy – White Lions | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | RJJ Academy – White Lions | 1:3 (kon.) |
Pro Team Slovakia – Czech Dragons | 0:4 (kon.) | | | Pro Team Slovakia – Czech Dragons | 0:6 (kon.) | | | White Lions – Czech Canadian Hockey | 0:2 (kon.) |
White Lions – Czech Canadian Hockey | 2:0 (kon.) | | | Czech Dragons – Glabi Hockey | 1:0 (kon.) | | | Czech Dragons – Glabi Hockey | 3:2 (kon.) |
ICE DRAGONS Telč – RJJ Academy | 2:0 (kon.) | | | ICE DRAGONS Telč – RJJ Academy | 5:0 (kon.) | | | Silesia Hockey – Pro Team Slovakia | 0:1 (kon.) |
Silesia Hockey – Pro Team Slovakia | 2:0 (kon.) |
konec
Ukrajina
4:0
(2:0, 1:0, 1:0)
Nizozemsko
Filip Kobza
Branky a nahrávky:
10. Pangelov-Juldašev (Sadovikov, Morozov), 13. Merežko (Janiševsky, Morozov), 34. Zacharov (Lyalka, Pangelov-Juldašev), 45. Peresunko (Morozov)
Rozhodčí: Nolan Bloyer (USA), Richard Magnusson (SWE) – Gustav Jonsson (SWE), Norbert Muzsik (HUN)
Diváci: 283
Neproměněná penalta:
Ukrajina:
Zacharčenko (Dyačenko) – Merežko (C), Sysak, Dakhnovsky, Pangelov-Juldašev (A), Andrejkiv, Ratušny, Tolstuško – Deniskin, Fadjejev, Borodaj – Lyalka, Vorona, Zacharov – Mazur, Peresunko, Janiševsky – Morozov, Kryvošapkin, Sadovikov, Trakht.
Náhradníci:
Trenér: Dmytro Khrystych
Nizozemsko: Oosterwijk (Leeuuwesteijn) – van Gorp (C), Jongmans, Loginov, Kronenburg, Doop, Borgman, van Baarsen – Collard, Sars, Huisman – Bison (A), Nordemann (A), de Bonth – Schoningh, Filippini, Timmer – Roodenburg, Vosmer, Speel, Tjin-A-Ton.
Náhradníci:
Trenér: Doug Mason
Náhradníci:
Trenér: Dmytro Khrystych
Nizozemsko: Oosterwijk (Leeuuwesteijn) – van Gorp (C), Jongmans, Loginov, Kronenburg, Doop, Borgman, van Baarsen – Collard, Sars, Huisman – Bison (A), Nordemann (A), de Bonth – Schoningh, Filippini, Timmer – Roodenburg, Vosmer, Speel, Tjin-A-Ton.
Náhradníci:
Trenér: Doug Mason
Rozhodčí: Nolan Bloyer (USA), Richard Magnusson (SWE) – Gustav Jonsson (SWE), Norbert Muzsik (HUN)
Diváci: 283
Zacharov – 2 min., podrážení.
Borodai – 2 min., podrážení.
Sysak – 2 min., podrážení.
Filippini – 2 min., hákování.
Filippini – 2 min., hákování.
Janiševsky – 2 min., podrážení.
Morozov – 2 min., nedovolené bránění.
va Gorp – 2 min., podrážení.