Bohemians Praha 1905
1:1 (1:1)
FK Napredak Kruševac
Neděle 07.07.2024, 17:30 • Ptuj • Přípravný zápas

Utkání končí nerozhodně 1:1, když oba góly padly hned v úvodu. Ve 3. minutě otevřel skóre Martin Dostál, Napredak odpověděl o pět minut později Markem Obradovićem. Další přípravný duel klokani sehrají ve středu. Cestou ze soustředění se staví ve Vídni, kde se utkají s místní Austrií. (19:18:40)

90+1

46

Sestava Bohemians pro 2. poločas:

Po prvním poločase hrají Bohemians se srbským Kruševacem nerozhodně 1:1. Góly padaly hned v úvodu. Klokany poslal do vedení Martin Dostál, ovšem Marko Obradović rychle srovnal.

45+1
    8. Marko OBRADOVIĆ - 1:1

8
    Kruševac právě vstřelil branku!
    Napredak vyrovnává! Postaral se o to zkušený útočník MARKO OBRADOVIĆ.
    3. Martin DOSTÁL - 1:0

3
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Je tu rychlý gól Bohemians! Po centru z levé strany zavřel zadní tyč pravý wing back MARTIN DOSTÁL, který rozvlnil síť za zády brankáře Napredaku.

1

Bohemians Praha 1905: Soukup – A. Kadlec, Křapka, M. Kadlec – Dostál, Smrž, Jindřišek, Kovařík – Zeman, Hrubý – Drchal.
    Náhradníci: Valeš – Čermák, Hůlka, Hybš, Jánoš, Matoušek, Petrák, Ristovski, Vondra, Hilál.
    Trenér: Jaroslav Veselý

FK Napredak Kruševac skončil v loňském ročníku srbské ligy na osmém místě. Největším úspěchem v historii klubu zůstává finále jugoslávského poháru ze sezóny 1999/2000, v němž Napredak podlehl Crvene Zvezde Bělehrad. V přípravě odehrál zatím jedno utkání. Výsledkem 3:1 zdolal nováčka maďarské ligy Nyiregyhazu.

Vítám tu všechny milovníky fotbalu! Pražské Bohemians dnes odpoledne čeká druhý přípravný zápas v rámci soustředění ve slovinské Ptuji. Jejich soupeřem bude srbský Napredak Kruševac. Původně se klokani měli utkat s Lokomotivou Záhřeb, ovšem v sobotu byla ohlášena změna.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Martin Augustin

Branky: 3. Dostál – 8. Obradović

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Soukup – A. Kadlec, Křapka, M. Kadlec – Dostál, Smrž, Jindřišek, Kovařík – Zeman, Hrubý – Drchal.

2. poločas: Valeš – Hůlka, Petrák, Vondra – Dostál, Jánoš, Čermák, Hybš – Ristovski, Matoušek – Hilál.