Vítěz: L. Hamilton (Mercedes)
Příští Velká cena je na programu 11. října, kdy se na okruhu v Soči pojede Grand Prix Ruska. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezkou neděli. Mějte se fajn.
Vítěz: M. Oliveira (POR)
Miguel Oliveira poslouchá na stupních vítězů portugalskou hymnu. Závod Moto3 byl, myslím, skvělou pozvánkou pro sledování dalšího programu GP Aragonie. Ve 12:20 přijdou na řadu závodníci třídy Moto2.
Vítěz: T. Rabat (ESP)
Tito Rabat vyhrál souboj s Alexem Rinsem a před svým krajanem tak ovládl domácí Velkou cenu Aragonie ve třídě Moto2. Rabat oddálil korunovaci nového mistra světa, kterým se zřejmě stane Johann Zarco. Francouz dojel až šestý a oslavy musí odložit minimálně o dva týdny, kdy se jede další GP na japonském okruhu v Motegi. Připomeňme si, že závod byl v úvodu zastaven kvůli nepříjemnému pádu Dominiqua Aegertera a po restartu byl zkrácen na 14 kol.
Vítěz: J. Lorenzo (ESP)
Jorge Lorenzo si na stupních vítězů vyslechl španělskou hymnu. Já se po dnešku loučím a opět se na Vás těším při Velké ceně Japonska, která je na programu za dva týdny!