WTA Praha (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
Karolína Muchová si poprvé v kariéře zahraje semifinále turnaje WTA. Dvaadvacetiletá tenistka si ve čtvrtfinále poradila s Natalií Vichljancevovou, kterou také díky čtyřem esům a sedmnácti vítězným úderům porazila 6:3, 6:4. První servis do kurtu ke všemu dostala v 76% případů. Muchová měla navrch již od začátku zápasu, v úvodní sadě nejprve vedla 3:2 a ačkoliv soupeřka srovnala krok, další tři hry patřily právě Češce. Na úvod druhé sady sice domácí tenistka ztratila servis, soupeřku ale rebrejkla, zásluhou čehož se postupně prodrala k vedení 5:2. Za stavu 5:3 sice neukončila zápas, to se jí podařilo až při další hře na returnu. V dalším kole na Muchovou čeká Bernarda Peraová.
2:0
6:1
6:2
Ode mě je to pro tento okamžik vše, přeji krásné prožití čtvrtečního dne.
2:1
6:3
3:6
6:3
První set: Barrere dokázal vzít soupeři servis hned ve druhém gemu, ale nedokázal potvrdit následný brejk. Další servis vzal Kolářovi v šestém gemu, který následně již dokázal potvrdit a dotáhl koncovku prvního setu na svou stranu.

Druhý set: začal Kolář špatně a ztratil úvodní servis, avšak Barrere opět nedokázal potvrdit brejk. Následně jsme mohli sledovat vyrovnaný průběh hry. V samotné koncovce setu prohrál Barrere podruhé v zápase svůj servis a Kolář čistou hrou na svém servisu ukončil dějství druhého setu.

Třetí set: úvodní dva gemy si hráči drželi svůj servis. Ve třetím gemu se Kolář dostal do vedení, když prorazil potřetí v zápase servis Francouze. Svůj náskok si držel do šestého gemu, kdy opět přišel o svůj servis a Barrere srovnal dějství ve třetím rozhodujícím setu. A opět se rozhodovalo v koncovce, když Barrere vzal soupeři servis a následně ukončil zápas čistou hrou.

Každý set se tedy rozhodoval v jeho závěru a dvakrát byl šťastnější domácí hráč, který postupuje do dalšího kola.
1:2
6:1
6:76
6:74
S konstatováním, že Tomáš Macháč vyřadil i osmého nasazeného Belgičana, se s váli loučím a přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního dne.
2:0
6:4
6:1
Jan Šátral po dvou vítězstvích na ostravském challengeru končí v osmifinále na raketě nejvýše nasazeného hráče turnaje. Dnes začal svižně, dokázal si vybojovat zpět ztracené podání, ale postupně nabýval převahu Lloyd Harris a rozdíl téměř tří set příček v pořadí ATP se přece jen výrazně projevil ve druhém setu, v němž už Jihoafričan jasně dominoval.
Já se pro dnešek loučím, v Ostravě se ale dnes představí z Čechů ještě Jiří Veselý a také jeho jmenovec Lehečka, takže tenisových přenosů si fanoušci užijí dostatek. Mějte se fajn.
0:2
4:6
2:6
Je konec! Jiří Lehečka se nakonec z ostravského turnaje loučí v osmifinále, tam mu totiž cestičku přesekl talentovaný Jannik Sinner, který téměř celý zápas podával lepší výkon. Zásadní zlom přišel v prvním setu, kdy Lehečka pomýšlel na vedení o dva gemy, avšak nevyužité brejkboly mu pochopitelně uškodily. Ve druhém setu jsme sledovali jednostrannou záležitost, český tenista se dopouštěl celé řady nevynucených chyb, které ho stály zápas.