S konstatováním, že Karolína Muchová postupuje do další fáze, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek svátečního dne.
0:2
1:6
3:6
Kateřina Siniaková od úvodu zápasu měla na kurtu výraznou převahu, Jana Čepelová si své podání poprvé udržela až za stavu 1:6, 0:3 a Siniaková s přehledem dovedla utkání do vítězného konce.

Ve čtvrtfinále se Siniaková utká s vítězkou posledního čtvrtfinále, v němž se již za chvíli představí Barbora Strýcová proti Jessice Pegulaové.
2:0
7:5
6:2
Barbora Strýcová zvládla koncovku prvního setu 7:5, ve druhém už pak měla výrazně navrch a postupuje do zítřejšího čtvrtfinále, v němž se utká s Kateřinou Siniakovou.
0:2
3:6
6:74
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. Na viděnou.
Challenger Soul (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
S konštatovaním, že Lukáš Lacko porazil LUka Savilleho v dvoch setoch pomerom 6:3 a 6:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sviatočného dňa. Dočítania priatelia.
2:0
6:1
7:64
S konstatováním, že Tomáše Macháče uvidíme i v další části pavouku, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek svátečního dne.
2:1
6:3
0:6
6:3
Pavlásek nakonec nepotvrdil roli favorita. V prvním setu přišel jednou o podání. Piros měl problémy jen v úvodním gemu, kdy nabídl soupeři tři brejkboly, ale Pavlásek nevyužil. Od té doby byl Piros lepším hráčem.

Druhý set patřil českému hráči, který dokázal třikrát vzít soupeři jeho servis. Ve druhém setu jsme byli svědky prvního přerušení kvůli dešti (za stavu 0:2 pro Pavláska). Bezmála přes hodinu trvalo, než se hráči vrátili zpět na kurt. Po návratu na kurt neměl Pavlásek dobrý start a hned nabídl soupeři tři brejkboly, ale Piros jimi pohrdl a nedokázal snížit stav na 1:2. Následně již dominoval Pavlásek a zvítězil ve druhém setu 6:0!

Avšak do závěrečného setu nevstoupil český tenista nejlépe a hned v úvodním gemu ztratil podání. V šestém gemu dokázal čistou hrou vzít soupeři servis a vyrovnat na 3:3. Nicméně v dalším gemu si opět Pavlásek vybral slabší chvilku a ztratil další servis. Piros potvrdil důležitý brejk čistou hrou a opět se nám rozpršelo. Utkání se již nedohrálo a dohrávalo se až na druhý den. V dohrávce dokázal Pavlásek při svém servisu uhrát jediný míček a Piros se mohl radovat z celkového vítězství.
1:2
5:7
7:64
4:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:0
6:2
6:1
0:2
1:6
1:6
Jiří Veselý potvrdil roli favorita a nasazené dvojky ostravského challengeru hladkým vítězstvím nad soupeřem ze čtvrté stovky žebříčku. Přestože Jelle Sels několikrát dokázal favoritovi zatopit, vcelku šlo o jednoznačný zápas a hladký postup současného nejvýše postaveného českého tenisty. Jeho osmifinálovým soupeřem bude Rus Ivan Gachov.
Děkuji za pozornost, hezký sváteční večer.