Challenger Lexington (Tvrdý povrch)
2:0
7:68
6:1
Daliboru Svrčinovi první zápas v sezóně na amerických betonech vůbec nevyšel, s domácím Govindem Nandou prohrál v Lexingtonu po setech 6:7 a 1:6.

Devatenáctiletý český tenista si v průběhu prvního setu dvakrát vypracoval výhodu brejku, za stavu 5:4 dokonce podával na vítězství, avšak brejk nepotvrdil. Rozhodovalo se proto až ve zkrácené hře, v níž Svrčina svůj setbol nevyužil, zatímco Američan uspěl při třetí příležitosti ukončit dějství. Druhá sada už se vyvíjela jednoznačným způsobem. Govind Nanda dominoval ve všech ohledech a soupeři povolil jediný gem, sám střetnutí uzavřel na příjmu poté, co odvrátil tři gemboly, aby následně proměnil první mečbol.

V osmifinále se Govind Nanda utká s vítězem zápasu Brandon Holt – Kyle Seelig.
WTA San José (Tvrdý povrch)
1:2
6:1
6:75
3:6
Plíšková zažila úspěšný debut pod trenérem Friedlem. V osmifinále si to rozdá s Američankou Amandou Anisimovou, semifinalistkou Roland Garros 2019. V potenciálním čtvrtfinále by mohlo dojít na souboj s Řekyní Sakkariovou.
1:2
3:6
7:610
4:6
Andrew Paulson zvládl dramatické třísetové utkání proti Oleksiji Krutychovi a po setech 6:3, 6:7 a 6:4 postoupil na challengeru v Liberci do osmifinále.

Hned první set napověděl, že zápas může být hodně dlouhý. Andrew Paulson v něm získal dva brejky, zatímco sám zůstal na podání stoprocentní, byť musel odvracet čtyři brejkboly. Druhá sada byla ještě vyrovnanější. Český hráč nejprve neudržel výhodu brejku, načež Krutych sadu nedopodával a rozhodovalo se až v tiebreaku, v němž Ukrajinec měl po většinu času navrch. Přesto musel odvracet jeden mečbol, aby nakonec sám proměnil až šestý setbol.

Třetí dějství zahájil lépe dvacetiletý rodák z Prahy, jenž získal dva brejky k dobru, načež se dostavila nervozita a o jeden přišel. Na druhý pokus ovšem zvládl dopodávat střetnutí do zdárného konce, když využil jediný dostupný mečbol.

V osmifinále se Andrew Paulson utká s vítězem zápasu Duje Ajduković – Vít Kopřiva.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.