1:6
6:3
0:0
skreč
Po vynikajícím úvodu mladé bosenské tenistky a sedmi úspěšných gamech v řadě kontrovala Záhlavová-Strýcová pěti gamy najednou. Za stavu jedna jedna na sety šel zápas do třetí sady, ovšem hned v prvním gamu musela Jasmina Tinjičová vzdát. Příjemný zbytek večera vám přeje Tomáš Martínek.
ATP Bělehrad (Antuka)
2:0
7:5
6:2
To je odemne vše, přeji vám pěkný večer a u dalších onlajnů na shledanou.
WTA Estoril (Antuka)
2:0
6:2
6:1
To je pro dnešek z turnaje v Estorilu všechno. Děkuji Vám za pozornost a někdy opět na shledanou.
0:2
5:7
3:6
To je ode mě pro dnešek vše. Díky, že jste s námi sledovali tento textový přenos. Přeji Vám hezký zbytek svátečního a slunečného dne! Někdy příště zase u tenisu na počtenou!
0:2
3:6
2:6
Veselý returnuje do sítě a loučí se s turnajem v Ostravě.
0:2
2:6
5:7
Jan Mertl tedy postupuje do dalšího kola ostravského challengeru po dvousetovém vítězství nad Philippem Oswaldem. Po jednoznačném prvním setu ale musel ve druhé sadě o svůj úspěch tvrdě bojovat. Díky za pozornost!
0:2
5:7
2:6
Utkání končí. Marek do něj vstoupil velmi dobře a vedl již 3:0, poté ale přišel o čtyři gemy po sobě a to ho ovlivnilo do dalšího průběhu zápasu a nakonec podlehl po setech 5:7, 2:6. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
0:2
3:6
2:6
Druhý už ano. Enrico Burzi vítězí nad Jakubem Lustykem za 83 minut 2:0 na sety a postupuje do dalších bojů.
2:0
6:4
6:3
Jan Hájek se ve druhém kole turnaje střetne s Andre Begemannem z Německa.
0:2
5:7
0:6
Dušan Lojda po pomalejším začátku vyhrál 11 her v řadě a porazil Francouze Juliena Obryho 7:5 a 6:0. Challenger v Ostravě bude pokračovat dalšími zápasy zítra. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne