To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
2:0
6:4
6:1
Španěl tedy poráží českého tenistu ve dvou setech 6:4 a 6:1 a postupuje do semifinále, kde narazí na lepšího z dvojice Chardy – Wawrinka. Pro Hernycha turnajová pouť v nizozemeském Hertogenboschu končí ve čtvrtfinále. To je ode mne pro tuto chvíli vše a u dalších přenosů se těším na počtenou.
2:0
6:4
6:4
Španielka Garbine Blancová využíva hneď prvý mečbal a postupuje tak cez Dominiku Cibulkovú do semifinále tohto turnaja po setoch 6-4 a 6-4!
0:2
4:6
5:7
Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok slnečného dňa. Dovidenia opäť pri onlajn prenosoch.
WTA Eastbourne (Tráva)
2:1
3:6
7:61
6:4
Lucie Šafářová končí na turnaji v Eastbourne ve čtvrtfinále. Proti Američance Hamptonové nedokázala na konci druhé sady dopodávat do vítězství, v tiebreaku prohrála a i přesto, že ve třetí sadě se dostala zpět do hry, nakonec znovu ztratila servis i celý zápas. Jamie Hamptonová si zahraje v semifinále s lepším z dvojice Makarovová-Wozniacká. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den.
0:2
3:6
2:6
Norbert v tomto stretnutí s prehľadom víťazí! Na prvý pohľad hladký priebeh po setoch 6:3 a 6:2, no boli aj momenty kedy Norbert musel zabrať. Druhý set bol o čosi vyrovnanejší. Hral sa 46 minút a často sa rozhodlo až po zhode. Norbert v tomto sete mal pevné nervy. Dvakrát prelomil súperovi podanie a suverénne zvíťazil a postúpil do štvrťfinále!
Prajeme mu veľa športových úspechov a vám pekný zvyšok dňa.
1:2
2:6
7:65
4:6
Výborne! Je to tam! Andrej Martin využíva svoj prvý mečbal a tak v tomto dramatickom zápase víťazí po troch setoch 6-2, 6-7 a 6-4!